Omiljena igra u djetinjstvu
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    07 Omiljena igra u djetinjstvu

    Sa tugom moram da primjetim da onih igara iz mojeg djetinjstva danas više nema. Što li se to dogodilo? Nismo njegovali ili jesmo ali je tehnologija ipak toliko istisnula tradicionalne igre?

    Nema veze sada. U mojem sjećanju će uvijek ostati školica, gumi-gumi, kockice, graničar, igra mačke i miša, igra magarca... To su bile moje omiljene igre.

    Koje su Vaše bile? Sjećate li ih još?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Omiljena igra u djetinjstvu

    Nazalost, primetila sam da nije bilo "u opticaju" tih igara dok sam radila u vrticu kao vaspitacica. Ucila sam decu neke od mojih omiljenih igara, a koliko su oni van kuce nastavili da se igraju, to ne znam Cini mi se da iz dana u dana tehnologija potiskuje tradiciju... šteta
    Moje omiljene igre su bile skolica; izmedju dve vatre; care, care gospodare koliko je sati; ko voli, ko voli; trule kobile ....
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  3. #3

    Odgovor: Omiljena igra u djetinjstvu

    Obozavala sam lastish...i ema esasa...esasa, pipi ja
    Mogla sam da ga (pre)skacem po citav dan...jos ako sam imala leprsavu suknjicu neku

    Izmedju 2 (ili cesce 4) vatre...e tu sam (skromnost mi inace vrlina ) bila maher...nije postojala lopta, ma koliko bila snazno upucena i ma iz kog ugla da je ne uFatim

    Kasnije fote...pa "masne" fote...ali to je vec neka druga tema
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: Omiljena igra u djetinjstvu



    Rano sam otkrio fliper i ostao mu veran i dan danas.
    Jedva sam čekao oči da otvorim, pa piči u luna-park. Najgore je bilo kad je zauzet, a moj omiljeni je bio Black Knight.
    Pune su mi oči bile kad dodje Saksonac,...momak koji ga je rasturao i uvek imao par kredita viška zaradjenih majtorskom igrom. Lepše je bilo gledati Saksonca u akciji nego i sam biti akter. Naravno da je on primećivao velike oči koje ga netremice prate , pa me je uvek častio nekim kreditom, verovatno da bi danuo dušom malo pre nego se skoncentriše na novu lopticu. Tu eleganciju ne možeš da ne primetiš i da se ne diviš, kao Stivie Ray Vaughan na gitari. I danas po nekad sretnem Saksonca ostarelog i mrzovoljnog na nekom dirty biciklu, u radničkom odelu i grubim rukama za koje danas niko ne bi' pretpostavio kako su rasturale fliper.
    Redovno isprobam kad se neki novi pojavi, da me želja mine...
    Teško se zaboravljaju lampice, zvuk, extra ball, bonus,...
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  5. #5

    Odgovor: Omiljena igra u djetinjstvu

    Definitvno je to bio lastiš

    Kad se samo setim koliko sati, dana, meseci... sam utrošila na preskakanje istog. I uvek je bilo zabavno preskakati, bez obzira što smo to isto radili i juče, i dan pre toga, a danas deci ništa pažnju ne drži duže od par sati, ako i toliko upali.
    I may not be perfect but I'm always me

Slične teme

  1. Omiljena priča
    Autor DrinChe u forumu Književnost
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.11.2015, 18:25
  2. Omiljena kozmetika
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2014, 15:46
  3. Omiljena kartaška igra
    Autor Becar u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.12.2012, 17:12
  4. Sex i Igra
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 530
    Poslednja poruka: 17.03.2010, 23:10
  5. Omiljena igracka
    Autor swba u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 27.04.2009, 12:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •