2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    Oscar Wrigley sa samo dve godine starosti ima IQ poput velikana Alberta Einsteina i Stephen Hawkinga. Oscar je najmlađi dečak koji je primljen u Mensu.

    U centru za nadarenu djecu u Solihullu kažu da je Oscar Wrigley jedno od najbistrije dece koje su susreli tokom rada centra. Oscar sigurno ima IQ preko 160, jer Stanford-Binetova skala ne meri koeficijent inteligencije iznad 160.

    Oscarov otac Joe kaže:"Oscar mi je nedavno pričao o reproduktivnom ciklusu pingvina."

    "Uvek postavlja pitanja. Svaki roditelj misli da je njegovo dete posebno, no mi smo znali da će Oscar biti nešto stvarno posebno. Samo čekam dan kad će se okrenuti i reći mi da sam idiot."

    Majka Hannah je izjavila The Daily Mail: "On začuđuje sve. Znali smo kad je imao 12 sedmica da je ekstremno bistar. Bio je jako lucidan."

    "Njegov vokabular je neverovatan. Već može slagati kompleksne rečenice. Neki dan mi je rekao: 'Mama, kobasice su kao žurka u mojim ustima'.

    Doktor Peter Congdon, koji je testirao Oscara, kaže da je 'dete superiorne inteligencije'.

    "Njegove sposobnosti spadaju u kategoriju intelektualno nadarenih."

    Šef britanske Mense, John Stevenage je potvrdio da je Oscar najmlađi dečak u Britaniji ikad primljen u tu prestižnu organizaciju i to u dobi od samo dve godine, 5 meseci i 11 dana.

    "Oscar pokazuje veliki potencijal. Mi smo oduševljeni što su Oscarovi roditelji odlučili potražiti podršku i pomoć Mense kako bi se što bolje ostvario taj potencijal."

    Izvor: NetPortal

  2. #2

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    dijete treba da ima djetinjstvo...i ni po koju cijenut 'silovat' i ubacat ga u njemu neshvatljivu 'mashinu' da bi se zadovoljile roditeljske ambicije..valjda ce samo pokazati shta mu prija u fazi njegovog razvoja - shta bi rado preskochio, a shto prozhivio kao i sva druga 'normalna' djeca...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #3

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    I takva deca imaju detinjstvo, samo imaju drugačija interesovanja i potrebe od ostale dece... Možda to jeste čudno, ali se ta deca teže uklapaju u okolinu i vršnjake i to je činjenica.
    Mene je mnogo više zaintrigiralo to što dete sa dve godine priča o reproduktivnom ciklusu pingvina To samo govori dokle idu interesovanja te dece?!?

  4. #4

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    To se i ocekivalo da se pojavi neki genije vreme mu je bilo posle Ajnstajna nije ga bilo

  5. #5

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    To OscarE ... "furaj mali furaj sad furaj svom silinom"


    Samo da ga sad ne "zaglupe" roditelji i škola nedajbože

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #6

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    I ja sam bio genije, pa moji nisu napravili medijski cirkus od toga...
    Imao sam lepo detinjstvo, sigrao sam se sa drugom decom...
    Asocijalan sam postao tek kad sam postao veci... Sta cu kad me niko ne razume?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #7

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    Koliki ce IQ imati sa 20 ako sad ima preko 160?

  8. #8

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    Nije to nişta Oskare ... ja sam bio vidovit kao dete ! Predvideo sam svoju budunost !
    Uvek sam govorijo da kad porastem ima da budem velik !
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #9

    Odgovor: 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti

    Znas kad ce taj da se napije? Nikad!
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca
    Autor AdrijanKronauer u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.06.2010, 00:39
  4. Dvogodišnjak pao sa četvrtog sprata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.08.2007, 18:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •