Vase otkrice
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 62

Tema: Vase otkrice

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Vase otkrice

    Razmisljam se malopre i skontam koliko sam se nalozila na ska muziku, generalno na grupu Ska - P i kontam da taj muzicki pravac ranije nisam nit' gotivila nit' slusala.
    Koje je vase muzicko otkrice? Znaci, muzicka grupa ili izvodjaci koje slusate od skoro ili muzicki pravac koji vam se skoro dopao.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Vase otkrice

    Od noćas sam se nakačila na Eliane Elias i vrtim je neprestance. Baš, baš mi se sviđa. Preporučujem "They can't take that away from me".
    Vrag odneo šnalu...

  3. #3

    Odgovor: Vase otkrice

    Mnogo su mi se svideli na Exitu i od tada pratim sta rade.. Pisala sam vec o njima, hercegovachki rege i to..

    Zoster
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #4

    Odgovor: Vase otkrice

    2005. sam prvi puta čula za Elemental..i od tada ih pratim u stopu i totalno sam navučena na organic hip-hop.

    Sad baš da sam u posljednje vrijeme otkrila neki bend ili vrstu muzike i nisam...tu i tamo me neke pjesme štrecnu, ali nemam običaj da se okomim pa da skidam sve što ima od tog pjevača, benda na net-u.

    E da...prije nekog vremena sam otkrila i navukla se na Laru Fabian...recimo da sam 98,92% njenih pjesama skinula, ipak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Vase otkrice

    Pa, nije baš od skoro, ali svojevremeno - triP-hop. Nisam ni znao da to slušam dok negde ne pročitah da Massive attack i Morcheeba pripadaju tom pravcu.

  6. #6

    Odgovor: Vase otkrice

    Kaizers Orchestra....Norvezani...slucajno naletela na njih,pa posle skinule sve
    ti Skandinavci imaju ,generalno,neku crtu ludila.....valjda te bele noci,ti dani bez sunca,taj standard.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #7

    Odgovor: Vase otkrice

    Afro reggea
    ...pravac koji se bavi socijalnim problemima u Juznoj Americi.
    Vrlo interesantan pravac i jako mi se svideo.
    Probleme sa drogom u Juznoj Americi mi ne mozemo ni da sanjamo,al je muzika odlicna!


    Poruku je izmenio zrNce, 10.11.2009 u 00:06 Razlog: ....
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  8. #8

    Odgovor: Vase otkrice

    Letos sam kod dechka koji mi servisira laptop chula kako iz zvuchnika dopire "shengenskog kaaaveza..." tralalala i pitala ko peva..? Kaz'o Zaklonishche prepeva. Nikad chula, al' posle sam videla da mi je narezao sve albume.
    Vesele pesmice, parodija na jugonostalgiju i josh poneshto...mozh' da prodje.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #9

    Odgovor: Vase otkrice



    Večeras mi ćera, preko FB-a otkrila nešto veoma zanimljivo.



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Slične teme

  1. Vi i vase radne kolege
    Autor swba u forumu Posao
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 08:33
  2. Vase Pesme & Vas Zivot
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 17:57
  3. Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?
    Autor negotinac u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 05.02.2010, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •