Da li ste nekada ukrali nešto?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 65
  1. #1

    Da li ste nekada ukrali nešto?

    Are you a cracksman? Dakle da l' ste nekad mmaznuli nes'o?

    Ja licno jesam dok sam bio klinac ( mloooooogooo toga ).

    Dakle???

  2. #2

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    OK zanemarimo kradju kajsija i komshijskih treshanja .. ko to nije radio nije ni bio klinac ..

    Dal sam krao neshto? Geee, let me see... mozda u srednjoj malo chokolade i tako to al nishta bitno..

    Pa, kradem bogu dane, to je sigurno.. jedan sam od jachih kriminalaca u tom pogledu..

  3. #3

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Jesam kad sam bila mala Jednom. Ukrala sam šnalice za kosu, a da to niko primetio nije, pa čak ni moji (žešće sam slaba na te šnalice ) i onda sam isto to veče krenula da povraćam... istripujem se da me "onaj gore" kažnjava što sam uradila nešto loše i da zato povraćam, i nikada mi više nije palo na pamet da nešto ukradem uvek sam bila ta koja se duri kad se ostali dogovaraju da obiju frižider sa sladoledom...

    ...a jela sam lubenice kad ukradu, priznajem i kukuruz, ako negde putujemo, pa pozajmimo iz nečije njive... i tako to... al' sve nešto mislim da se to ne računa... pa jedino ove šnalice ubrajam u značajniji prestup
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Uuu, jasta, maznjavala sam slatkise u par navrata, jer mi moji nisu dali kintu da kupim... a posto je kod mene kriza koja nastaje usled nedostatka slatkisa vrlo izrazena onda mi nije bilo druge nego da se sama posluzim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Citat Meggy kaže:
    Uuu, jasta, maznjavala sam slatkise u par navrata, jer mi moji nisu dali kintu da kupim... a posto je kod mene kriza koja nastaje usled nedostatka slatkisa vrlo izrazena onda mi nije bilo druge nego da se sama posluzim
    UUUU.. to je kod mene poznata stvar.. Pre par godina,.. kao klinjo... .. Odem ja u prodavnicu kazem to i to za kevu i dok se ona sagne da uzme to neshto ja napunim dzepove zvakama i bombonama

  6. #6

    11 Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    paketic zvaka dok sam bila manja i hmmm, dvije knjige iz biblioteke u srednjoj skoli. poslije me je pekla savjest zbog tih knjiga, ali sam se tjesila mislju da ih nitko ionako nitko ne cita, jer ih nitko nije ni uzimao godinama. onda sam jednom u studenjaku u ucionici maznula graficki (elem, ja sam nekome svoj posudila, do dana danasnjega ne znam kome), a trebalo mi je za ispit, a bila sam u stanju popizditisa i bilo mi je hitno. e onda kada sam skontala ciji je graficki (od nekoga lika koji na veze i vezice polagao), bolje da ga nisam ni uzimala, jer bi ga i moja baba bolje uradila...
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    11 Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    moja kolekcija umjetnickih djela je od jucer bogatija za 6 klipova kukuruza (nisam krala, ali sam cuvala strazu - znaci saucesnistvo)
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Kad sam bio mali, mali, maznjavao sam iz zabavista neke figurice kauboja, polako polako dok nisam capio sve koji mi se svidjali...
    Jedared me u radnji zaustavili, krenuli da me pretrazuju, i nista nisu nasli, posto nisam nikada ni krao, i jos mi nesto pridikovali... Posle toga sam upadao u radnju sa drustvom i namerno pravilki slalom medju rafovima, cisto da bi nas vijali
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  9. #9

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Ukrao sam Bilu Gejtsu OS....koristim ga a nisam platio licencu
    E da, ukrao sam i neke druge programe.....
    The night seems so dark because the day is much too bright

  10. #10

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Ja sam samo obijala poneku trafikicu kad zagusti dok sam bila strastveni pushac...
    sad posto ne pusim vec dosta vremena, prestao i taj poriv...

    Ubica mekog srca.

  11. #11

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    ja nisam...uvek sam imala osecaj da svi bulje u mene....al nije da mi nije padalo na pamet
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Hehe! Pa mene je brat kao malog ucio kako se kradu sati interneta i fajlovi sa tudjih kompjutera, i kada sam malo bolje ukapirao... bolje da ne pricam

    Kada smo se vracali sa jedne svadbe, mi doveli cigu - harmonikasa da isprobamo kako ce on (zbog brzih prstiju) i cigi kazemo da ukuca *censored* ... Kad je ciga harmonikaskim prstima poceoooo pravi haker

  13. #13

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Jesam
    Kad Sam Imala Nekih 10 Godina Ukrala Sam Ujaku Pare Iz Novcanika
    Bilo Je Ovako: Ujak Je Cesto Putovao Kolima Iz Njemacke Preko Slovenije U Rep.Srpsku...Pa Kad Je Bio U Sloveniji Prespavao Je Kod Nas...Jer Je Bio Umoran Od Puta...Ja Tog Coveka Nisam Mogla Organski Zasto...Jedne Veceri Sam Razmisljala...Sta Da Uradim Da Nebi On Vise Dolazio Kod Nas I Tada Mi Je Pala Ideja Na Pamet Da Mu Ukradem Pare...To Mu Je Bilo Najvrednije Sto Je Imao Kod Sebe...Tako Sam Sledeceg Dana Otisla U Skolu I Kad Sam Se Vratila Majka Me Je Docekala Na Vratima I Pitala Me Dali Znam Nesto O Tim Parama...Ja Sam Cutala Ko Zalivena Jer Sam Znala (Naravno) Sta Me Ceka Ako Priznam...Posle Dugog Emotivnog Mucenja...Priznala Sam Majci Da Sam Ja Ta Koja Je Ukrala Pare A Ona Me Samo Upitala "Zasto"...Rekla Sam Joj Sve A Ona Se Pocela Smejati I Rekla Je Da Samo Vratim Te Pare Nazad...Nekim Cudom Je Razumela Moju Situaciju I Nikada Vise Nije Spominjala To...Dugo Godina Posle Toga Nisam Mogla Ujaka Pogledati U Oci A Posle Sam Se Pomirila Sa Tim Jer Sam Verovala Da Sam Ucinila Pravu Stvar...

  14. #14

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Pa, moram da računam te nesrećne kajsije, komšijske, jer je pukla grana na koju sam se uspentrala, ja sam se strovalila sa drveta i usput izubijala i izgrebala najstrašnije. Baki nisam ništa smela da kažem, nego sam se onako, krvava kao sa fronta, zavukla u krevet i - zaspala. U neko doba, baka je ušla u sobu, podigla prekrivač i... kad se nije šlogirala! Čaršav se zalepio na ogrebotine, ja sva naduvena od suza i bola...
    Bilo kako bilo, istina je izbila na videlo i zamalo nisam fasovala i batine...
    Ne sećam se da sam nešto drugo krala... Ali, te kajsije sam dobro zapamtila!
    Poruku je izmenio little fairy, 29.05.2009 u 12:33 Razlog: color..
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  15. #15

    Odgovor: Dali ste nekada ukrali nesto?

    Točno se sjećam svojeg zadnjeg puta. Uhvatili me (naravno, zato i je zadnji..)

    Bila sam prvi srednje, zimsko doba. Ušla ja u robnu kuću. Falile su mi žvake, pa ajde da si ih nabavim. Otišla ja do te police, uzela par paketića, nevino odšetala do druge police, kao razgledavajući. Uzela nešto sitno i na blagajnu..

    Ispred mene kolega iz razreda kupovao nešto. Pozdravili se i on je otišao. Stižem ja na red. Stavljam neku sitnuicu na traku. Plaćam. Krećem. Kad li..

    ~Gospodična, stanite malo. Možete li mi pokazati džepove?

    Busted!!

    Uglavnom, našla je na tri paketića Wrigley žvaka.. Nije ništa napravila osim pto me prekorila dobrano i postidjela. Sva sreća da mi je frend otišao jer bi inače o tome sutradan brujala cijela škola. Ipak je to bio prvi razred u koji sam se tek uklopila..


    Lekcija za nikad više ponoviti.
    Poruku je izmenio little fairy, 29.05.2009 u 12:33 Razlog: color..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 13:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •