Istina ili izazov? - Strana 286
Strana 286 od 361 PrvaPrva ... 186236276284285286287288296336 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,276 do 4,290 od ukupno 5402
  1. #4276

  2. #4277

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Opiši ti nama svoje prvo zaljubljivanje. Ali pravo, ne ono imali smo 5 godina i držali se za ruke....

    Ko je to bio, kako si se osećala, je li bilo uzvraćeno.... pričaj.

  3. #4278

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Opisala sam ga gore,kao najlepsa noc u svom zivotu...uzvraceno je i traje jos uvek ,mada je sada preraslo u nesto lepse i vise,eeh

    Is ili iz?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4279

  5. #4280

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li te je ikada bilo strah voleti?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  6. #4281

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nije me nikad bilo strah voleti. Kad volim, volim potpuno i bezuslovno, nesebično. Ono s čim sam uvek imao problem jeste izražavanje osećanja. Ne umem da nađem reči kojima bih nekome dao do znanja svoju ljubav, tu sam uvek bio malo "hendikepiran".

  7. #4282

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #4283

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Evo, u duhu pitanja postavljenog meni... kako ti iskazuješ osećanja? Otvoreno, s neba pa u rebra, nekim sitnim signalima ili imaš problem da jasno izraziš ono što osećaš? Opiši nam malo.

  9. #4284

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Imam problem da kazem Ali, ima razlike. Ljudima koji su mi bliski mi nije tesko, ono, drugarice, porodica, najblizi..
    Problem nastaje kad upoznam nekoga i jednostavno, ne mogu da prevalim preko usana sta osecam. Unervozim se, spetljam i ako kazem, imam utisak da nije dovoljno upecatljivo, da nisam dovoljno dobro rekla. Zato vise volim da pokazem, iako sam i tu smotana.
    Secam se svoje prve izjave ljubavi..
    Imala sam 15 godina, on je bio moj dobar prijatelj i ja sam vec neko vreme osecala svasta - nesto prema njemu i izvukla sam ga napolje pod izgovorom da moramo jako ozbiljno da pricamo.. samo sam mu rekla: "Volim te!", i okrenula se da idem, ali me je on naterao da mu to objasnim sto nije bilo nimalo lako, pa sam i odustala, samo ponavljajuci kao papagaj da ga volim.
    Ne znam da li sam rekla, ali sto sam starija, to mi je srce sve vise kukavicko. Ranije je bilo tako lako voleti, pokazati, reci.. ne znam, kako vreme odmice, ja se zatvaram, i sve mi je teze. Teze mi je i da se u necijem drustvu opustim, a uopste mi je bauk da se odrazim
    Ali, kad zavolim nekoga.. Njemu moje ljubavi nece manjkati. Spremna sam na sve kad volim. Glavom u zid.. ma kakav zid, u celik bre, i njega bih polomila.

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #4285

  11. #4286

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li postoji stvar ili osoba na koju si bio navucen? Ako me kontas
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #4287

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Mislim da kontam.

    Pa, postojala je jedna osoba.... tj. postoji i dalje, ali je daleko. Ona jedna osoba zbog koje ne mogu odbaciti ljubav na prvi pogled, iako mi razum govori da je to nemoguće. Zaljubio sam se na prvi pogled, živeo i disao za nju, pratio je kući posle škole, sanjao je noćima, srce mi puklo kad se razbolela, nikog srećnijeg od mene nije bilo kad se oporavila... "navučen" je pravi izraz. Bilo je to i više od ljubavi. Jednog sumornog jutra smo morali otići, bez pozdrava... nikad se više nismo videli. Gotovo 15 godina posle, i dalje mi je njen lik pred očima jasan kao dan. Nisam je zaboravio, daleko od toga.

    Istina ili izazov?

  13. #4288

  14. #4289

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Tri teme na erotici vape za tvojim postovima. Usliši im želju.

  15. #4290

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Da li se vazi,ako sam dala vec odgovor na muskarci gledaju zene kao objekte?? pa jedan manje
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 286 od 361 PrvaPrva ... 186236276284285286287288296336 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •