Sudnji dan dolazi za tri godine?! - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    IvChO..., pa jel treba da zivimo u strahu od surove istine, nema nista kada je sudnji dan u pitanju, kavi podrumi, ajde lepo svi da se skupimo i da umremo u istom danu...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    IvChO..., pa jel treba da zivimo u strahu od surove istine, nema nista kada je sudnji dan u pitanju, kavi podrumi, ajde lepo svi da se skupimo i da umremo u istom danu...
    Mali je problem sto se meni jos ne umire tako da cu se ja sklupcati u podrumu a ti se zrtvuj ako ti je bas tolika zelja
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    pa jel treba da zivimo u strahu od surove istine, nema nista kada je sudnji dan u pitanju, kavi podrumi, ajde lepo svi da se skupimo i da umremo u istom danu...

    to ti je isto kao da neko kad se rodi (tj. kad progovori) kaže:
    "... bolje mi je da umrem sad odma' što uopšte da živim u strahu od surove istine da ću jednom da umrem."

    Ili treba da nas (u)plaši samo taj kolektivni Sudnji Dan?





    Bilo kako bilo.. na tom skupljanju na mene ne računajte

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Kada bi taj dan dosao verovatno bi uzeo kartu za Mars a platio bi je od svega sto imam mislim da bi to bilo dovoljno
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Kada bi taj dan dosao verovatno bi uzeo kartu za Mars a platio bi je od svega sto imam mislim da bi to bilo dovoljno

    Misliš da će Sudnji dan obuhvatiti samo Zemlju?


    Ja bih baš voljela da taj dan dođe....do tada ću valjda postići sve što želim...pa onda nema ni smisla da se živi više. Ali kakve je Balkan sreće, mislim da nama ništa ne bi bilo, ostali bi mi i Švicarska, onda bi mi njih napali i uzeli zlato koje drže tamo i tako...onda bi se mi međusobno potukli oko tog zlata i konačno istrijebili svu populaciju.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Trebao je da dodje 1999 pa 2000 pa 2003 pa 2008 pa evo i 2012.
    Kako unistavamo ovu planetu taj dan unistenja prirode ce doci budite sigurni
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    što ćete obuć' za tu priliku?
    Ja vala nista. Gola sam se rodila gola cu i da odem. Kalamiti Dzejn hir aj kom
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Savremena astronomija zna da 21. decembar 2012. neće biti običan dan. Toga dana, koji je inače dan zimskog solsticija, na nebu će se desiti retka i neobična pojava. Sunce će se naći u samoj tacki preseka između Mlecnog puta i galaktickog ekvinoksa, u samom sredistu naše galaksije. Maje su tačno odredile taj centar galaksije i dale mu ime Sveto Drvo. Smatrali su ga nekom vrstom duhovnog PORTALA kroz koji je moguć put u drugu dimenziju, u samu sustinu svemira.
    Maje su imale veoma razvijenu filozofiju vasione. Po njima, ona je izvor svega sto postoji. On je svuda oko nas i u svakom zivom biću na Zemlji. Shodno tome, neki tumaci kalendara smatraju da će se 21. decembra 2012. godine, kada Sunce dodje u srediste Mlecnog puta, otvoriti kapija i uspostaviti veza između Vasione i svake žive duse na Zemlji. Čovecanstvo će doziveti prosvetljenje i zakoracice u novu eru, eru ljubavi , mira i duhovnosti, poznatu kao era Vodolije .

    Naše linearno računanje vremena zdrobice se u prah, a s njim će zauvek nestati strah i mržnja. Biće to kraj sveta i vremena kakve znamo, prepunih ratova, nasilja i sebičnosti i početak novog, ZLATNOG DOBA. Ovom optimističnom vidjenju buducnosti pridruzuju se i mnogi Ufolozi koji veruju i da će čovečanstvo uspostaviti vezu s drugim civilizacijama u vasioni, otkriti druge paralelne dimenzije postojanja, pa čak i tehnike teleportacije i uskrsnuća. Biće to kraj bezočnog uništavanja planete Zemlje od strane ljudi i početak novog evolutivnog ciklusa, zora novog, boljeg, Bogu bližeg i savrsenijeg covecanstva.

    Nasuprot njima stoje fatalisti koji prorichu da će 21. decembra 2012. biti kraj sveta u doslovnom smislu. Neki predvidjaju nuklearni rat, drugi se pozivaju na Bibliju i Armagedon u kome će svet biti uništen. Po njima dolazak Sunca u središte galaksije mora izazvati kataklizmu na Zemlji, u vidu neobuzdanih prirodnih katastrofa. Vuklanske erupcije, zemljotresi i velika tektonska pomeranja biće izazvani ogromnim promenama u Sunčevom elektromagnetnom polju. Bila bi to globalna planetarna katastrofa koja bi unistila život na Zemlji. Oslanjajuci se na neka druga prorocanstva, ali i najave pojedinih astronoma, neki smak sveta vide u sudaru Zemlje s ogromnom kometom... Postoje i tumacenja da će tog dana nasa galaksija biti bukvalno usisana u neku crnu rupu i zbrisana iz vasione.


    -------------------------------

    Ja se uzdam u teleportaciju...Uvek sam imala zelju da si nabavim teleport..
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Ja bi podneo prijave zbog takvih zaludjivanja naroda.To mi nesto lici na ono trece oko i zonu sumraka svojevremeno
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Zasto vi svi kada pricate o sudnjem danu govorite o smrti,sudnji dan nije smrt sudnji dan je za nekoga i pocetak vecnog zivota!
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    ostali bi mi i Švicarska,
    onda bi mi njih napali i uzeli zlato koje drže tamo i tako...
    *LUFT*
    onda bi se mi međusobno potukli oko tog zlata i konačno istrijebili svu populaciju.
    nemo' mi ovaj LUFT ostavljat 'vako.

    U toj LUFTiki (između dva "onda") bi mi svoj čin napada proglasili odbranom od agresivnih Švicaraca,
    a postupak otimačine i pljačke njihovih banaka, pokrili svojom nadaleko poznatom nevinošću i poštenjem,
    davno upakovanim u parolu/parole.. parole - "Tuđe nećemo svoje ne damo" !
    Naravno samo preko RTSa ... - B92 to nikada ne bi ni pomisliO, a kamoli izgovorio.

    E tek ondaK ide ovo međusobno klanje... mslm tučICa, kako si i predvidela.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Zar opet ? Jedva prezivesmo doek 2000god ...
    treznio sam se 2 dana
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!



    A do te godine cu ja da " adaptiram nadjeni prostor"....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    A do te godine cu ja da " adaptiram nadjeni prostor"....
    Od toga se niko nigde nece sakriti ako je u pitanju sudnji dan! A ako se desi magnetna oluja kako pottvrdjuju iz NASA-e verovatno je da cemo ziveti po pecinama ,i to onako u coporima,bicemo podeljeni na klanove,lovicemo divlje zivotinje kopljima i obradjivacemo zemlju,bice to vreme blagostanja
    Poruku je izmenio slobodansr.k, 14.10.2009 u 12:33
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Sudnji dan dolazi za tri godine?!

    Citat slobodansr.k kaže: Pogledaj poruku
    Zasto vi svi kada pricate o sudnjem danu govorite o smrti,sudnji dan nije smrt sudnji dan je za nekoga i pocetak vecnog zivota!

    Zato što mi živimo u svemiru u kom fizičko uništenje znači fizičku smrt i duhovni nestanak. Osim, naravno, u slučaju duhova, vampira, vukodlaka i drugih stvorenja sposobnih da iz našeg svemira pređu u tvoj svemir i natrag, a mi ih vidimo pod uticajem opojnih supstanci prisutnih u našem svemiru. Kao i, ponekad, naravno, nečiste savesti, koja u našem svemiru zna biti prokleto dosadna kad nešto zezneš.
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Isus ponovo dolazi
    Autor ser_gogsy u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.06.2011, 13:39
  2. Pogodi ko dolazi na večeru
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 16:11
  3. Nacionalni projekat Beba dolazi
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.06.2008, 10:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •