Ocajne domacice
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Ocajne domacice



    I konacno pocela 6ta sezona ove serije. tj vec su dve epizode izbacili a uskoro stizu jos dve

    Je l neko gleda ovo? Ja sam u pravom smislu reci zaludjenik za ovu seriju Po meni najbolja serija ikad snimljena. Na zalost ne prikazuju je kod nas na ovim obicnim kanalima

    Ko zeli da gleda moze preko neta na ovom sajtu.

    Everybody Wants to be a Cat

  2. #2

    Odgovor: Ocajne domacice

    Ja sam pokusavala da ispratim seriju, ali u moru kanala koji su je prikazivali to je bilo nemoguce. Te malo na Pinku, te malo na RTL-u, pa RTS-u... Kada je letos pocela na Fox life-u, resila sam da skinem s neta seriju i da gledam. Taman je isla 4-ta sezona na Fox life-u i ja sam resila da skinem celu cetvrtu i petu. Uf koje je to uzivanje bilo, po par epizoda buljenja u seriju. Fenomenalna je serija. I docekah i ovu sestu sezonu, taman sam nekih mesec dana pauzirala nakon skidanja s neta. Pogledala sam jednu, svidjaju mi se sto ubacuju nove likove. Mada su mi ovi malo spooky sto su se doselili.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  3. #3

    Odgovor: Ocajne domacice

    Mada su mi ovi malo spooky sto su se doselili.
    hehe da. Mada su to uradili i u petoj sezoni ubacivsi onoga muza od Idit (ili kako joj se vec pise ime )

    Poceli da se ponavljaju

    Ali svejedno. I dalje mi je najbolja serija
    Everybody Wants to be a Cat

  4. #4

    Odgovor: Ocajne domacice

    Jao da, onaj frik... Jednom sam se toliko uplasila njega da sam jedva uspela da odem do WC-a od straha. Sav je kao albino.

    Skidam drugu epizodu.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  5. #5

    Odgovor: Ocajne domacice

    Režiser popularne serije Očajne Domaćice rešio je da šestu sezonu začini brutalnom tragedijom koja će šokirati gledaoce i ljubitelje serije.

    Sigurno je da će se podići velika prašina podići kada nestane jedna od Domaćica. Naime, producenti serije rešili su da u jednoj od epizoda šeste sezone dodatno zakomplikuju radnju tako što će se na popularnu ulicu srušiti avion, a stradaće neko od glavnih likova serije.

    Iako nije želeo da otkrije da li će preživeti Bree, Gabrielle, Susan ili Lynett, Marc je gledaocima otkrio da će ubiti nekoliko likova u seriji, uključujući i miljenika gledalaca.

    Šta vi mislite, ko će izgubiti život!?!?
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •