Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?

    teletabisi - bozhe pomozi kakav je ono debilizam, nekakvi tucharoshi limeni, hentai i ostala chuda..moja djeca sigurno gledat nece..
    chika dushka dugoushka, male sirene, pepeljuge, svakako..mozhda idealno i previshe njanjavo, ali zdravo!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #17

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?



    Pa svakome ce biti bolji crtaci iz onoga perioda kada ih je gledao. Ja sam obozavala i Tom i Dzerija, Miki Mausa, Duska Dugouska, Baltazara itd dok recimo sad kad ih pogledam ocajno mi izgledaju. Kao i crtaci koji se sada pustaju.


    Lepi su mi sadasnji dugometrazni crtani.
    Everybody Wants to be a Cat

  3. #18

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    crtani filmowi 80-tih su kult nashe zemlje ustwari srbije ..ma...nase zemlje da se wratim na temu znaci,crtane filmowe tih godina su gledali i stari i mladi i djeca..nesto u cemu se uziwalo...ja imam recimo swih 65 starih epizoda nindza kornjache,pa onda one od duska,patka,silwestra,brzog gonzalesa,ma mnogo njih na mnogo diskowa..to sam konacno sakupio prosle godine...takodje ewokse,pink pantera...i mnogo drugih owo danas je zalost i tuga
    A da li imaš na tim diskovima epizodu Blufonaca kad Mister Jozo naređuje Limenom da izmisli biorazgradivu ciglu da poplačuju šumu Blufonaca. Provjeri pa ako imaš možeš tu cijelu epizodu uplodirat na ovu stranicu.

  4. #19

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?

    @Dzony..nemam to

  5. #20

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku


    Lepi su mi sadasnji dugometrazni crtani.
    Apsolutno se slažem! I baš sam to htjela da napišem.

    Shrek, Mravi, Život buba, Nemo, Shark tale, Bolt etc. sveee sam pogledala, neke i više puta.

    Evoksi, Medvjedići, Rakuni, Tom&Jerry, Eustahije Brzić, Ptica trkačica, Nindža kornjače & co. će uvijek rulati nad pokemonima, digimonima i svim crtićima u kojima djeca imaju špicaste nosiće, skupljaju neke karte i bore se među sobom i govore visokim glasovima i jako brzo.

    Osamdesete
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #21

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?

    Toliko su mi dragi oni stari crtaci, da sam skinula sa neta neke epizode crtica Tom i Dzeri, Popaj, Dusko Dugousko, Silvester i Tweety, i jos puno .... a mali ih gleda i odusevljen je.
    Tata mu cak doneo dva diska sa Najlepse price i to su kratki crtaci ( i jos su sinhronizirani na srpski al ne smeta nek uci dete ) koje smo gledali mi kao deca.

    Ovih dana kod nas su poceli da repriziraju Strumfove koje su me potsetili na detinjstvo.

    I izmedju danasnjih ima naravno lepih, narocito dugometraznih, koje i mama voli da pogleda. Ne bih da nabrajam sad jer ih je puno, a kuci imamo mozda oko 50 ...A da ne pricam o tome da koristi kod mojih na satelitskoj da gleda cartoon network ili boomerang tv kanal

    Naravno nije mu dozvoljeno da non stop gleda vec ima ograniceno vreme u toku dana za gledanje crtica ...

    Samo bih dodala to da ne slazem se kako danas ima vise nasilja u crtanima, nego li ranije. Koji god da pogledate crtic iz tog vremena, dali kratki ili dugometrazni uvek ima neko ko je baksuz i uvek izvuce deblji kraj....ili kao sto bese u jednoj temi ovde - najveci tragicar....

    Jedino crtace Fifi, Jagodica Bobica, Nodi, Meda Rupert ...su oni u koje nema uopste nasilja...e njih obozavao ranije, a sad s vremena na vreme pogleda ih...


  7. #22

    Odgovor: Da li su vam draŽi crtani filmovi 80-ih ili sad?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Moja trogodišnja curica obožava Diznijeve crtaće..nasledila ih je od starijeg brata i stvarno ih sa uživanjem gleda..a i mama sa njom..

    Često gleda i happy TV..omiljeni su joj Nodi, Kliford - veliki crveni pas i Mala princeza..u početku su mi nešto bili odbojni jer im ilustracija nije naročita, ali kada sam se malo udubila, videla sam da su odlični..nema nasilja i vrlo su poučni..


    U mnoštvu današnjih crtaća mogu se pronaći i dobri...oni sa lepom pričom i poukom, a bez nasilja
    Moji momci gledaju i Kliforda i Malu princezu i Medu Ruperta i još par sličnih koji su zaista dobri. Među njima je i Denis napast koga obožavamo da gledamo svi četvoro...

    One crtaće tipa Digimona, Pokemona, Ben 10, Kornjača i slično - neću ni da pominjem
    Jeste bilo nasilnih scena u Tom i Jerry-u ali je to bilo drugačije prikazano. Ovde su sve neke borbe, raznorazna oružja i super moći i slično...strahota!

    I da ne zaboravim - i danas ima dobrih dugometražnih crtaća poput Ledenog doba, Preko ograde, Kralj lavova, Aladin i dr.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. 3D filmovi
    Autor Charlie Harper u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20.10.2019, 00:36
  2. Omiljeni crtani filmovi iz detinjstva
    Autor yige_gui u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 01.07.2015, 19:29
  3. Crtani film koji vam je ostao u pamcenju?
    Autor Painkiller u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 18:23
  4. A koji crtani su vam išli na živce?
    Autor Buba Erdeljan u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 15:00
  5. Crtani i animirani filmovi
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.03.2007, 19:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •