Tomislav Nikolic
Strana 1 od 15 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 216
  1. #1

    Tomislav Nikolic

    Mislim, falio je covek.

    Mene jako zanimaju koji su razlozi i argumenti ljudi koji ce glasati za njega u drugom krugu.

  2. #2

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mislim, falio je covek.

    Mene jako zanimaju koji su razlozi i argumenti ljudi koji ce glasati za njega u drugom krugu.
    ...hoces da kazes da ti nije jasno zasto neko dobije preko 1600000 glasova, sa tendencijom da to bude jos vise u narednom krugu?...

  3. #3

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...hoces da kazes da ti nije jasno zasto neko dobije preko 1600000 glasova, sa tendencijom da to bude jos vise u narednom krugu?...
    Toliki glasovi dolaze zato sto ova tranzicija nije brza, posredno ili neposredno traje 18 godina.
    Razocarani ljudi u bolji zivot pale se na obicnu demagogiju coveka sa srednjom skolom i zele sebe da dokusure mislju da je on "pravi" i da ce on postaviti sve na svoje. I to covek koji je pod bombama nabacio sebi stan zato sto ga "sleduje" po zakonu.
    Cele generacije su odrasle u ljusturi drustva formiranoj na demagogiji pa danas klinci i neznaju za bolje, nemaju ni pasos.

  4. #4

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Toliki glasovi dolaze zato sto ova tranzicija nije brza, posredno ili neposredno traje 18 godina.
    Razocarani ljudi u bolji zivot pale se na obicnu demagogiju coveka sa srednjom skolom i zele sebe da dokusure mislju da je on "pravi" i da ce on postaviti sve na svoje. I to covek koji je pod bombama nabacio sebi stan zato sto ga "sleduje" po zakonu.
    Cele generacije su odrasle u ljusturi drustva formiranoj na demagogiji pa danas klinci i neznaju za bolje, nemaju ni pasos.
    ...znaci svi su oni glupi jer veruju u demagogiju?...

  5. #5

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...znaci svi su oni glupi jer veruju u demagogiju?...
    Pre bih rekao zavedeni u nemoci da premoste teska vremena. Tako je i Hitler dosao na vlast.

  6. #6

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pre bih rekao zavedeni u nemoci da premoste teska vremena. Tako je i Hitler dosao na vlast.
    ...kako to da ti nisi zaveden?...

  7. #7

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    @lav71
    ne mozes da zavedes pismenog coveka koji misli.neobrazovan smo i nepismen narod.pogledaj samo prvi post koliko je nepismeno napisan.

    mnogo je vise,na zalost nasu, onih koji mogu i poistovecuju se sa tomicem,nego sa jacim kandidatom.

    jos nesto lave.posmatras li ti izraze lica ljudi koji su u halama,salama,ulici.....uz jednog i uz drugog?
    gde vidis produhovljenost i svest,a ne zlobodarsko slepilo?

  8. #8

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...kako to da ti nisi zaveden?...
    Zaveo me prvo Zoran pa onda Ceda...
    Ideja je ista. A ako to moram da ti objasnjavam onda je..ga.
    Mozda imenovanje ljudi koji su me "zaveli" i nije najbolji nacin da se prikazem kao covek koji ima svoju viziju drustva u kom bi voleo da zivi ali nemam problem ako ti ljudi "skrenu", ideja ostaje.

  9. #9

    Tomislav Nikolic

    Citat ozren kaže: Pogledaj poruku
    jos nesto lave.posmatras li ti izraze lica ljudi koji su u halama,salama,ulici.....uz jednog i uz drugog?
    gde vidis produhovljenost i svest,a ne zlobodarsko slepilo?

    ..iskren da budem, ne vidim to nigde, sustina i jeste da se po takvim skupovima krecu ljudi koji su lako povodljivi i koji slepo veruju tudjem misljenju, nikako svom...

    Citat ozren kaže: Pogledaj poruku
    @lav71
    ne mozes da zavedes pismenog coveka koji misli.neobrazovan smo i nepismen narod.pogledaj samo prvi post koliko je nepismeno napisan.

    mnogo je vise,na zalost nasu, onih koji mogu i poistovecuju se sa tomicem,nego sa jacim kandidatom.
    ...nije tomic, nego toma iliti nikolic...

    ...nego sustina mog citata ovog dela tvog posta je da mi objasnis da li to znaci da svaki pismen covek misli, i da svaki nepismen ne misli...

    ...plus sto sam ja shvatio da ljubolovac nije od onih koji podrzavaju opciju nepismenih...a ispade...

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Zaveo me prvo Zoran pa onda Ceda...
    Ideja je ista. A ako to moram da ti objasnjavam onda je..ga.
    Mozda imenovanje ljudi koji su me "zaveli" i nije najbolji nacin da se prikazem kao covek koji ima svoju viziju drustva u kom bi voleo da zivi ali nemam problem ako ti ljudi "skrenu", ideja ostaje.
    ...nemoj suditi ovome sto kazem, ali sam znao da si zaveden čedoizmom, cim sam procitao tvoj prvi post ovde...

    ...nije mi samo jasno, kako vas 5% vidite svetlo, a svi ostali vide mrak?... da li su problem oni?...ili mozda vi?...
    Poruku je izmenio BaneK, 26.01.2008 u 22:23 Razlog: dve zaredom

  10. #10

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mislim, falio je covek.

    Mene jako zanimaju koji su razlozi i argumenti ljudi koji ce glasati za njega u drugom krugu.

    ....čisto iz fazona....a šo pa da ne...a????....

    ....jok no će mi mlađa boy priča.... neće dobijete hiljadu evra besplatnih akcija....ma ni mogoče....

    ...ne li je malo degutantno forsiranje te referendumske priče....ili ili.....dža ili bu....

    ....eto bu pa šta.....

    ....ja ćem i dalje da radim to što radim i živim kako živim....


    ....ali društvo u celini...a?????.....


    ...ma ni mogoče....sad je društvo u celini...a????.....kad je muka de si duka, kad ebete duku ne zovete.....

    ...e neće da može.......

    .....toma ima moj glas....

    ...pa makar da buđavi ukapira da nije isto biti premijer kad je tamo dečak sa bgd asvalta i kad je tamo provincijski grobar....naravno pod uslovom da ga neko informiše da se nešto desilo....

  11. #11

    Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nemoj suditi ovome sto kazem, ali sam znao da si zaveden čedoizmom, cim sam procitao tvoj prvi post ovde...

    ...nije mi samo jasno, kako vas 5% vidite svetlo, a svi ostali vide mrak?... da li su problem oni?...ili mozda vi?...
    E bas sam naveo da je mozda problem stati iza ideje, ustvari coveka koji je prezentuje, pa termin "cedoizam" zvuci malo onako... usko.
    Eto napalili se ljudi na Cedu pa udaraju...
    Ustvari ideja o naprednijem drustvu je ispred svega sto moze da mi se nalepi.
    sto se tice 5% pa i Tesli svojevremeno niko nije verovao (ovde).
    Napredne ideje su uvek bile u manjini...
    A "vidis" li ti zasto?

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....čisto iz fazona....a šo pa da ne...a????....

    ....jok no će mi mlađa boy priča.... neće dobijete hiljadu evra besplatnih akcija....ma ni mogoče....
    ...ne li je malo degutantno forsiranje te referendumske priče....ili ili.....dža ili bu....
    ....eto bu pa šta.....
    ....ja ćem i dalje da radim to što radim i živim kako živim....
    ....ali društvo u celini...a?????.....
    ...ma ni mogoče....sad je društvo u celini...a????.....kad je muka de si duka, kad ebete duku ne zovete.....
    ...e neće da može.......
    .....toma ima moj glas....
    ...pa makar da buđavi ukapira da nije isto biti premijer kad je tamo dečak sa bgd asvalta i kad je tamo provincijski grobar....naravno pod uslovom da ga neko informiše da se nešto desilo....
    O ovome sam pricao, razvalila nas tranzicija i eto misljenja proisteklog iz iste.
    Svi su krivi, niko da nas se "seti", svi su oni isti, pa da udarimo sada, jednom se zivi. Pricat cemo svojoj deci o avanturama i posledicama jer boze moj sta ce njima druga kuca, treba loziti dve vatre a duge su zimske noci u nebeskoj Srbiji - Srbiji buducnosti...
    Poruku je izmenio BaneK, 26.01.2008 u 22:25 Razlog: i opet, u nedogled ....

  12. #12

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Tadić zamesio neku kašu pa ni sam nezna šta je sve stavio u tu propagandu, ali da ima svašta, ima. Nikolić postao pronalazač vremeplova,zna Tadić za to, ako pobedi Nikolić vraćamo se u 90-te, koliko je glupo? Pa dali zna Tadić, da jednom j...n, uvek j...n., a mi smo mnogo puta dosada, pa nismo toliko glupi da nas ubeđujue i iritira da će tako biti kako on kaže. Na stranu to dali ću lično i izaći da glasam, ali je počelo da me nervira i to mnogo, pa mislim da će mnogi i iz inata glasati za Tomu. Ubacio se Mlađa da pomogne Tadiću, ako pobedfi Toma nema ništa od akcija, nema ništa od boljitka, nema para, nema posla, pa još da je rekao da nema ni nas, to bi mu poverovao, jer se nije nama ni obraćao, nego nekim samo njemu znanim ljudima. Dali neko u štabu Tadića ima pametan, pa da se obrati normalno i razložno bez tucanja u glavu.
    A Toma kao Toma, u izjavi za jedan Japanski list izjavi da nema ništa protiv od instaliranja ruskih vojnih baza na teritoriji Srbije, pa ako je i potrebno i nuklearne bojeve glave. E tu tek krenu kreč i to redak mnogima u Evropi. Biće cike i vriske sledećih sedam dana do izbora da će nas uši zaboleti od propagande.
    In vinas veritas

  13. #13

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Tadić zamesio neku kašu pa ni sam nezna šta je sve stavio u tu propagandu, ali da ima svašta, ima. Nikolić postao pronalazač vremeplova,zna Tadić za to, ako pobedi Nikolić vraćamo se u 90-te, koliko je glupo? Pa dali zna Tadić, da jednom j...n, uvek j...n., a mi smo mnogo puta dosada, pa nismo toliko glupi da nas ubeđujue i iritira da će tako biti kako on kaže. Na stranu to dali ću lično i izaći da glasam, ali je počelo da me nervira i to mnogo, pa mislim da će mnogi i iz inata glasati za Tomu. Ubacio se Mlađa da pomogne Tadiću, ako pobedfi Toma nema ništa od akcija, nema ništa od boljitka, nema para, nema posla, pa još da je rekao da nema ni nas, to bi mu poverovao, jer se nije nama ni obraćao, nego nekim samo njemu znanim ljudima. Dali neko u štabu Tadića ima pametan, pa da se obrati normalno i razložno bez tucanja u glavu.
    A Toma kao Toma, u izjavi za jedan Japanski list izjavi da nema ništa protiv od instaliranja ruskih vojnih baza na teritoriji Srbije, pa ako je i potrebno i nuklearne bojeve glave. E tu tek krenu kreč i to redak mnogima u Evropi. Biće cike i vriske sledećih sedam dana do izbora da će nas uši zaboleti od propagande.
    O ovome sam pricao, razvalila nas tranzicija i eto misljenja proisteklog iz iste.
    Svi su krivi, niko da nas se "seti", svi su oni isti, pa da udarimo sada, jednom se zivi. Pricat cemo svojoj deci o avanturama i posledicama jer boze moj sta ce njima druga kuca, treba loziti dve vatre a duge su zimske noci u nebeskoj Srbiji - Srbiji buducnosti...

  14. #14

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    O ovome sam pricao, razvalila nas tranzicija i eto misljenja proisteklog iz iste.
    Svi su krivi, niko da nas se "seti", svi su oni isti, pa da udarimo sada, jednom se zivi. Pricat cemo svojoj deci o avanturama i posledicama jer boze moj sta ce njima druga kuca, treba loziti dve vatre a duge su zimske noci u nebeskoj Srbiji - Srbiji buducnosti...


    .....u ybt.....kako meni nije dobro.....mlogo ti fala šo s se našo da mi ukažeš na stanje nesvesti......

    .....al badava......


    ....ja će pa glasam brata tomu....merak nema cenu...


    ...nego ....član si od 16 01, a već preobraćaš kolebljive i neopredeljene, osvešćuješ nesvesne po ovija foruma....a???......

  15. #15

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    E bas sam naveo da je mozda problem stati iza ideje, ustvari coveka koji je prezentuje, pa termin "cedoizam" zvuci malo onako... usko.
    Eto napalili se ljudi na Cedu pa udaraju...
    Ustvari ideja o naprednijem drustvu je ispred svega sto moze da mi se nalepi.
    sto se tice 5% pa i Tesli svojevremeno niko nije verovao (ovde).
    Napredne ideje su uvek bile u manjini...
    A "vidis" li ti zasto?
    ...nemoj molim te da mešaš babe i žabe, tj Teslu, čoveka genija, koji je svoj život posvetio nauci, i čedu (nemoj pogrešno da me razumeš, ovo bih ti rekao i da si bilo kojeg politicara na kugli zemaljskoj naveo) , čoveka koji je okrenut samo svom interesu, da ne kažem guzici...

    ..a ja vidim jako dobro...zato mi je zanimljiva ova diskusija ovde...

Strana 1 od 15 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •