Paranoja u Ulici brestova - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    ...nikada se na gajbu nisam vratio sam...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #17

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Uvek sam se plasila posleponocnog vracanja kuciKad god idem ulicom,a mrak je imam utisak da mi je neko iza ledja i da me prati.Tog straha se nikada necu osloboditi.Inace ne volim ni ovako da mi je neko iza ledja,ne znam zasto.Plasim se senki,i kad teba da udjem u zgradu,do lifta trcim kao sumanuta.

  3. #18

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    posto uvek idem kolima, ne plasim se. sem jedino ako se desi da parkiram negde gde je tamno, pa dok otkljucam auto uhvati me paranoja...obicno setim se neke strasne cene iz filmova....
    ili ako se desi da imam parkirano u podzemnoj garazi trzisnog centra.... gledam da sto pre


  4. #19

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Strah od manijaka koji vrebaju iz prikrajka je realan, kao sto je realna i mogucnost da se tako nesto dogodi. Takav strah nisam imala (i nemam). Mene more imaginarni strahovi, i k'o poslednji kreten, ne smem da spavam sama u kuci....to je prava paranoja. Secam se da sam najlepse spavala na ekskurzijama (cuj spavala, prespavala sam svaku zurku, cak i onu, kada su se drugarice opile, frajeri upadali u sobu kroz prozor preko mog kreveta, profesori urlali...a ja prespavala i dorucak..........a na radnim akcijama se budila sa 'brkovima od paste'- kako da odole, kad neko spava k'o u komi?). Provesti noc u praznoj kuci je za mene bila nemoguca misija....toliko, da sam kao student 'menjala noc za dan'...ili izlazila i setala po gradu u sitne sate! Strah od manijaka nisam imala, mada sam imala 'bliski susret' sa jednim..... to mi je bilo manje strasno. ......ps. jednom sam se sama vracala, kad zacuh da neko trci iza, pomislih da potrcim i ja dobro je sto nisam, trc'o covek svojim poslom

  5. #20

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    Da li su se vremena od vremena srednje škole promenila i moja frka je opravdana ili sam samo izašla iz forme?
    Pa mislim da je ovo najpribliznije onom kad razmisljam o temi.
    Ima svega pomalo.
    I vremena su drugacija,a i izasla sam iz forme.
    Ali ipak mislim da uvek treba biti oprezan.
    Nikad ne razmisljam *To meni ne moze da se desi*
    Moju drugaricu je prepao tip sa nozem dok je trcala usred bela dana.Sva sreca ona bila prisebna pa ga *odvalila* nogom i dala se u beg.

    Ne volim kada nocu neko hoda iza mene....
    Poruku je izmenio lado, 05.12.2010 u 23:27 Razlog: slova
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #21

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Mene je ispred mog ulaza,neki manijak u 6 ujutru pokusao da napadne,ali sam snazno pocela da vrishtim i kako sam vrishtala tako se on odmacinjao,da bi na cosku od prolaza ispod zgrade rekao"ebacu ti oko" i onda sam se smejala,koliko je on ustvari zagoreo i nenormalan...do duse tada sam nosila haljinu,letnju,vracala sam se sa svadbe...i eto od tada nenosim haljine i ne idem sama u noci,jok ja. Ponekad ne izadjem u grad,ako znam da neko ne moze da me otprati. Nikad ne znas sta moze da ti se dogodi,strah od toga je sasvim opravdan.Ponekad uhvatim sebe kako se uplasim neke senke,misleci da je neko...i onda da poludela sam... sad mi je lakse kad vidim da nisam jedina za belu kosulju
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  7. #22

    01 Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Bilo je... nije da nije bilo
    i ulicA brestova i petAka trinaEstih
    i raznoraznih Fredija, DraCoolera, par utihnulih jaganjaca... i nekoliko ubistava
    .. u pokušaju.


    Al'... znala sam i stić.. i uteć.
    uVek sam bila brža.
    I kad me jurU ... i kad ih odbrambeno (raz)jurim.



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #23

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Papaparanoja...

    Ja sam jednom mislila da me prati cika u teksas jakni. oko 5, 6 ujutru je bilo, pobegla sam u stan,
    presvukla se skroz, stavila periku, maramu i velike naocare i izasla...toliko o lady paranoji
    ali zvuk oluje čuje samo ti...

  9. #24

    Odgovor: Paranoja u Ulici brestova

    Uh, ja imam citava scenarija.
    Jednom u busu stoji pandur i upada neki polupijanac poluskitnica...a pandur se drzi za gornju sipku rukom sa te stane gde mu stoji pistolj. I odjednom meni u glavi...sada ce mu izvaditi pistolj, uperice ga u nas...a bilo svega desetak ljudi u busu...i ja lepo izadjem na sledecu stanicu.
    Nije bas ta tema ali sam imala trip da ce mi u busu ubaciti vasku u kosu pa nisam nikada sedela....
    U taxiju se nisam sama vozila ni danju ni nocu do svoje dvadesete...bojala sam se da ce me odvesti ko zna gde i da mi vise niko ni shJenku nece videti...

    Inace sam skroUz normalna.
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Slikanje po ulici
    Autor eboye u forumu Umetnost
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.09.2013, 23:19
  2. Odsečena glava mladića nađena na ulici
    Autor veverica u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25.08.2008, 15:31
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.09.2007, 17:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •