Zagrljaj - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27

Tema: Zagrljaj

  1. #16

    Odgovor: Zagrljaj

    Za mene su zagrljaji isto što i ljubav.. i poljupci.
    Naravno jedni za roditelje, drugi za decu, treći za prijatelje, četvrti za ljubavi ...
    svi različiti, ali svi imaju jednu.. zajedničku nit - neprocenjivo su mi važni.

    Ne delim ih olako .. i ne "ulazim" u njih tek tako.

    Među mojim zagrljajima nema površnih, redaradNih, formalnih, kurtoaznih. Ili sam "ukočena" i hladna kao stalaktit, ili se zagrljajem uvijem oko nekoga koga volim.. kao lozica.


    Obožavam one koji me svojim postojanjem "teraju" da ih grlim,
    a još više one kojima ja bez "opreza, stida i pardona" ulećem u "dvanEJsterce" ... ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Zagrljaj



    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Zagrljaj

    obozzavam da se grlim s micojkom
    ona ima tako shirok i topao zagrljaj
    pa onda kad coki onim divnim mednim usnama
    pa josh kad je izvatam po dupetu mmmmmm milinica
    & underpaid......
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Zagrljaj

    zagrljaj uvek i u svakoj prilici ...'ebiga em volem,em prija
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Zagrljaj

    Ja sam osoba koja voli da grli i ne grlim tako da te skinem s' kite, grlim sa emocijama, uvek. Ponekad cak i potapsem po ledjima, onako za "Der, der", ali uglavnom ne pustam iz zagrljaja dok zagrljaj ne pusti onaj drugi. To su uglavnom zagrljaji koji terbaju drugom.
    Onaj zagrljaj koji meni treba je iz tuge, najvise rekla bih. Kad sam srecna, to znam da delim. Tuga mi vec ne ide toliko od ruke, pa mi zagrljaj treba, i ponekad ga sebicno trazim u bilo kome i sa tom tugom umem da prasnem pred bilo kim. Znam ko ce me grliti najlepse i najbolje.
    I sad, nije da sam pekmeza ili tako nesto.. ali najvise volim mamin zagrljaj. Niko to ne zna kao ona. I koliko god se bilo ko trudio da to nadomesti, samo mama zna da zagrli punim rukama a da znas da te uvek zagrli sa istom namerom: iz ljubavi.
    Mama, ja te volim

    Oni drugi zagrljaji, kad se u njima budis i kad u njima spavas.. to je nesto drugo, sasvim drugi osecaj. Sigurnost, sreca, opustencija.. e.. to mi nedostaje..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Zagrljaj

    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Zagrljaj

    Nisam spomenula da mi je zagrljaj neki moj bijeg, moje malo utočište...

    A najbolji zagrljaj dosad, i najiskreniji, sam dobila od svoje male pičaberice - kćerke. To se ne može falsirati.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Zagrljaj

    Zagrljaj, kao poljubac,...nema glume , odmah si provaljen.
    Kad se stope dva tela, il' su jedni telo il' kvari posao, nema tu puno foliranja.
    Zbog toga su mi zagrljaji i poljubci nesto najintimnije i najneznije ,... i ne volim sa svakim da delim to cudo.
    To je ipak za posebne osobe u mom zivotu i ljubomorno to cuvam samo za njih.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić

      Vrh

  9. #24

    02 Odgovor: Zagrljaj

    Toliko reči neizrečenih u jednom zagrljaju, toliko topline i nežnosti, sigurnosti i bezbrižnosti...


      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Zagrljaj

    Nekako brzo, posto smo sahranili mog brata, umrla je majka nase prijateljice (govorim o bivsem muzu i sebi). Imala sam osecaj da ce biti sahranjena negde u blizini groba mog brata, ali nisam znala da ce je sahranjivati odmah pored njegovog! Povorka se okupila, poslednji govor u toku... Pokusavam da se koncentrisem na "dogadjaj", ali ne mogu... okrecem glavu i gledam u bratovljev grob, njegovo ime na krstu, jos uvek sveze cvece... i jos jednom prezivljavam njegovo sahranjivanje! Nisam mogla da izdrzim, klekla sam pored njegovog krsta, briznula u plac! Jedna ruka me je uhvatila pod misku i podigla. Poznala bih dodir te ruke i da sam slepa... Zagrlio me je, kao sto se dete grli kada ga nesto jako boli... Drzao me je u zagrljaju, bez reci, ne znam koliko dugo. I ponekad ga osecam dan danas i beskrajno sam mu zahvalna sto mi je svojim najiskrenijim zagrljajem umiorio srce, da ne "pukne" od bola!
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Zagrljaj

    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Zagrljaj

    Zagrljaj = Ljubav ... Za mene je nacin da pokazem ljudima koje osecam blsikim da ih volim,da sam tu za njih,da im dam svoju poddrsku.

    Jedini zagrljaj koji ne moze se uporediti sa nijednim drugim je kad te grli dete - iskreno, siroko, puno....sa svim srcem.

    A onaj ljubavni u kojem volim da se sakrijem, u kojem se uvek "izgubim" i nadjem mira, je od coveka koji je uvek tu za mene.
    Njegov mi je zagrljaj pokazao koliko me voli, kad sam ja htela da odem i da budem sama u najtezem trenutku, jer nisam htela da i on prolazi kroz nesto tako tesko....
    I hvala Bogu da me je drzao tako cvrsto, pa me nije pustio da odem ...i sto ga jos uvek imam

      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •