Plišane lutke
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Plišane lutke

    ...Uglavnom ih skupljaju devojchice...moja cherka ih i dan danas ima oko tri kubna metra.
    A proizvode i specijalne plišane lutke za dechake...






    Imate li i vi svoju omiljenu lutkicu za stiskanje u hladnim zimskim nochima...?

  2. #2

    Odgovor: Plišane lutke

    Sada kao " velika " devojcica ih podjednako volim i skupljam kao nekada !
    Omiljena..... izgleda otprilike ovako, podseca na one stare yute mede koje smo nekada imali,
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #3

    Odgovor: Plišane lutke

    Kada sam bila mala seka i ja smo imale jednu zmiju koju je nama naša mamam napravila. Ta igračka nam je bila najomiljenija. Gdje je ona sada, ne znam ali mislim da je zasluženo otišla u mirpvinu i da se negdje na Bahamima sunča.

    Danas mi često pogled padne na jednog plišanca kojeg ja zovem Puppy. To je Diddl kojeg sam dobila od svojih kolega za 30 rođendan. Nažalost, sada nemam sliku da ga vidite ali nadopunit ću ovaj post.

    Moja malena pak ima više omiljenih plišanaca a, koliko vidim, najviše voli ove što dobije za rođendan. To su zelena žaba Bubica, medo Štedo, tigar Odo i mačka Slatkica. Tu svoje mjesto nađe i prasica Gica koju je dobila za Božić.

    Inače ne volim plišance ali neki doista, i bez naše privole, nađu i zauzmu mjesta u našem srcu.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Plišane lutke

    Moj prvi medo...kojeg sam otela od sestre, po nekim zlim pričama u koje ja naravno ne vjerujem.

    Zli ljudi će primjetiti da nema jedno okCe ...ja mislim da je medo imao ozbiljnih problema, kada ga je sebi iskopao. Nisam ga bacila...uspomene.

    A ova izabrana grupica, me čuva dok spavam.

    Didl nekada zaluta i pod ruku čini se da on ima problema sa mjesečarenjem.

    I plišane životinje. Kill me.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Plišane lutke

    nisam nikad im'o plishane mechke.
    i ona nesrechna doli, jedina lutka u mom zzivotu, je bila oshishana do glave i sva istetovirana kemijskom dva sata nakon uruchenja. posle mi vishe nisu kupovali lutke.
    & underpaid......

  6. #6

    Odgovor: Plišane lutke

    Ja jos uvek cuvam jednog ogromnog medu, koji sam dobila za poklon od mog tadasnjeg decka, a danasnjeg muza. Sin pokusao da ga unisti, al mu nije uspelo. Jos se drzi meda
    Imam i puno plisanih igracaka koje sam dobijala od drugarica i drugara za rodjendane najcesce....A tek kad se mali rodio - prvo nesto koje mu je moja sestra donela bio je beli plisani meda....Nakom medvedica i psica i ostalih zivotinjica, dobio i prvog autica (naravno omiljenog mu lika iz crtica Autici). Imamo i komplet druzinu Vinija Pu-a....Zao mi da ih bacim...Cuvam ih...
    Iako kad se iznerviram kazem - sad cu da ih spakujem u paket i popnem na tavan.Smetaju mi, zauzimaju mesta, pune se s prasinom...ne mogu....Uvek ih ubacim u masini i operem...pa opet vratim svaku na svom mestu....
    Jedino medu nikako da okupamo


  7. #7

    Odgovor: Plišane lutke

    Moja cerka ima punu sobune znam sta cu sa njimasvaka joj je podjednako draga

  8. #8

    Odgovor: Plišane lutke

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    Didl nekada zaluta i pod ruku
    Ja procitala dildo

    Kao mladja bila sam zaludjena plisanim igrackama, ali vise ne jedino sto cu da uzmem u obzir su Tatty medvedi i to king size.
    Vecina mojih igracaka se raspala, zbog cega zalim.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Plišane lutke

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ja procitala dildo

    Kao mladja bila sam zaludjena plisanim igrackama, ali vise ne jedino sto cu da uzmem u obzir su Tatty medvedi i to king size.
    Vecina mojih igracaka se raspala, zbog cega zalim.

    U zamalo da umrem od smijeha. To bi bilo na Erotika & sex. Ali baš ovo "zaluta pod ruku" i Didl ...ja sam kriva...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •