Ponavljajući snovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Ponavljajući snovi

    Dešavalo mi se pre desetak godina češće,
    a u skorije vreme, evo opet
    jedna stvar koja me zaprepašćuje!

    Ponavljanje istog sna. Po dva do tri puta,
    a sve do u detalj isto.

    Nekada posle izvesnog perioda, a nekada zaredom.
    Ponekad kada ga prepoznam kao isti (u snu)
    pokušavam da promenim njegov tok.

    Poslednji put, sam u roku od dve nedelje
    sanjao jedan te isti san tri puta,
    a (zbog tematike ga) pamtim i od ranije (i to par godina).


    Dešava li se to i vama?!
    nemam obične sreće i nemam obične grehove

  2. #2

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Naravno da mi se dešava, naročito snovi u kojima bježim pa se malko otisnem od zemlje i poletim.

    Upravo idem da završim jedan sanak sa jednim zgodnim vodoinstalaterom ....pih, kad malo bolje razmislim, to je epizoda sa Hustlera.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da mi se dešava, naročito snovi u kojima bježim pa se malko otisnem od zemlje i poletim.

    Upravo idem da završim jedan sanak sa jednim zgodnim vodoinstalaterom ....pih, kad malo bolje razmislim, to je epizoda sa Hustlera.
    I meni ovo sa letenjem, ali ne bežim, nego se kad god poželim odbacim od zemlje, skupim noge i poletim...nije to neka velika visina, maksimalno iznad krovova kuća i krošanja jasenova, uglavnom...skoro sam sanjao kako tako letim kroz šumu, ali to je bila šuma nekog najogromantNijeg drveća, nebo se nije videlo, a ona ultrazelena boja svuda oko mene dok letim iznad šumske staze...

    ...posle takvog sna, možeš samo da pomisliš: jebote, što sam se uopšte probudio.

  4. #4

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Citat Grunt kaže: Pogledaj poruku



    Dešava li se to i vama?!
    da
    postoje dva takva sna
    jedan sanjam,s vremena na vreme,vec sedamnaest godina
    uvek iste recenice u njemu,ista situacija,ja ista

    jos jedan,redji malo

    posle njih sam luda ceo dan
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I meni ovo sa letenjem, ali ne bežim, nego se kad god poželim odbacim od zemlje, skupim noge i poletim...nije to neka velika visina, maksimalno iznad krovova kuća i krošanja jasenova, uglavnom....
    Pa i meni se dešava isto, znaš, kao neko me ganja...a ja lebdim taman toliko da ne može da me dohvati, i dovoljno je samo da održavam visinu, nekim čudom ne padam, a nemam krila. Čini se da letim samo snagom volje.

    Meni su govorili da se to sanja u periodu dok se još uvijek raste....ali valjda sam prestala da rastem, a još uvijek sanjam da letim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Pa i meni se dešava isto, znaš, kao neko me ganja...a ja lebdim taman toliko da ne može da me dohvati, i dovoljno je samo da održavam visinu, nekim čudom ne padam, a nemam krila. Čini se da letim samo snagom volje.

    Meni su govorili da se to sanja u periodu dok se još uvijek raste....ali valjda sam prestala da rastem, a još uvijek sanjam da letim.
    Da, da, nemam krila. Nešto kao mešavina Supermena i Zagora-te-neja.


    Vidiš da još uvek rastemo. Na sreću, nećemo ostati malecki kao ona zla Izabelitta.

  7. #7

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Da, da, nemam krila. Nešto kao mešavina Supermena i Zagora-te-neja.


    Vidiš da još uvek rastemo. Na sreću, nećemo ostati malecki kao ona zla Izabelitta.
    Ooo srce ludo, ludi sniii...

    A Izabelitta, kladim se da nikada nije letjela, barem ne u našim visinama. (crno nam se piše)
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Daa, moram da priznam da se i kod mene ponavlja jedan san. Nekad ga sanjam često a nekad samo jednom u pola godine. Nema pravila.

    Radi se o snu u kojem sam ja Ripley i sa velikim guštom i znanjem tamani aliene.

    Inače sam strašljiva osoba ali u tim snovima mi nema ravne.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Meni se ponavlja jedan san. Vozim se liftom i stišćem kat ali lift ne staje, i tako stišćem idući kat itd... a lift nikako da stane. Nije bas ugodno!

  10. #10

    Odgovor: ponavljajući snovi

    uvek se u snovima vraćam na stara mesta,
    to su stara mesta koja postoje samo u mojim snovima,
    nikada nije ista radnja i isto društvo,
    šta god da vozim u snovima nema ispravne kočnice,
    ispočetka su to bili šokovi kad moram da stanem, vremenom sam se navikao, kočim motorom ili sletim s puta...
    čest motiv,skoro uvek, je voda, velike količine vode...

  11. #11

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Kao dete sam imao te ponavljajuće snove, i to dva koja se sećam. Pomisao na jedan od njih mi danas mami osmeh na lice, ali tada nije bio baš prijatan. Zamislite da vas kroz kuću progoni veš mašina.

    Drugi san je nemoguće opisati na pravi način. U njemu se pojavljuju slike, međusobno nepovezane, od kojih se postepeno udaljavam, sve to praćeno osećajem potpune praznine... užasavao me taj san.

    Već dugo ne sanjam skoro uopšte, tako da su i ti snovi ostali deo davne prošlosti.

  12. #12

    Odgovor: ponavljajući snovi

    ko zna koliko puta sanjam isti san, ono sto je sada "samo moj san"!....ma sanjacu dok ne postane java
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  13. #13

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Redovno.
    Kad sam bila malji deca, svaku noc sam sanjala kako s tatom idem na Najlon pijac po delove za auto, tamo me docheka Drakula na motoru i onda pochne da me vija preko tezgi dok ne poletim. A ustvari sam pala s kreveta i probudila se. To sam sanjala mesecima.

    Drugi san koji se ponavlja s vremena na vreme je san zbog kojeg bas volim da spavam. U njemu je sve po mom i svi koji bi trebali su tu.

    Treci ponavljajuci san me je pre par godina toliko namucio, da mi je bilo strava zatvoriti ochi u vreme spavanja. Pa sam tako bila budna 2 nedelje. Chak su me moji naterali da odem u crkvu.
    Avri djavole
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #14

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Za znatizeljne Tumacenja snova.
    Na ovoj stranici cete moci da nadjete objasnjenje za vase snove. Ako ne pronadjete iz prve onu rec koju trazite pokusajte sa sinonimima.
    Ishrana
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  15. #15

    Odgovor: Ponavljajući snovi

    Prvi ponavljajuci san mi je...krenem ja "negde" medj' ljude i ukapiram da mi jedan deo odece fali (uglavnom ceGa ) ili sam bosa...onda ja natezem majicu preko goozice od sramote...
    Sledeci san je da bezim od "nekoga" a taj me juri...a noge jedva pomeram, kao da trcim u vakuumu i onda se odlepim od zemlje i krenem da plivam u vazduhu...prsno.
    Treci ponavljajuci san (a nocas ga sanjala, zato se i setila) je da pijem vodu u snu...i pijem i pijem i pijem...i tako ceo san...i probudim se zedna
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Neostvareni snovi
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:31
  2. Lucidni snovi
    Autor Dafne u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.05.2012, 21:51
  3. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 19:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •