Zabraniti ultradesničarske organizacije? - Strana 6

Prikaz rezultata glasanja: Treba li zabraniti ekstremistički pokret"64 županije"

Učesnika ankete do sada
21. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Treba

    16 76.19%
  • Ne treba

    4 19.05%
  • Ne znam

    1 4.76%
Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 164
  1. #76

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno treba zabranit sve nacionalističke stranke i organizacije. Treba širit bratstvo i jedinstvo nas jugoslavena . Nacionalizam nikad nije donio ništa dobro dok za razliku komunizam nam je dao sve. Vječno živi naš voljeni drug predsednik maršal Josip Broz Tito. Vidi se koliko nam nedostaje naš voljeni drug predsednik maršal Josip Broz Tito. Eh kad bar komunizam još jednom pobjedio nacionalizam kao sretne i blagosljovljene 1945.g. gdje bi nam bio kraj.
    Jonny ... ti nisi sam ...
    mslm ima nas ovde (po)prilično YUgoNostalgičnih,
    ali_batali "voljenogdrugapredsednikamaršalatita" ... TiTo je umro još osamdesete
    pa je tu proš'o sloba... pa umrli i jugosloveni
    pa još svašta nešto ...


    al' ... ti si se rodio kada smo davali trogodišnji pomen svemu tome ...





    U "prevodu" teoretski "Ljubav lepo zvuči" nema šta ... al' malkice nam je drukčije u "praksi"

    _________________________________

    I ko da ih ZABRANI?
    Ovaj/ovi što danas "dignu (za)branu".. sutra je sami sruše ...?!?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #77

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Svakako da ih treba zabraniti,ali niko ne spominje pokret 64 županije...Šta je sa njima.Sve mi se čini,da oni ni ovaj put neće biti zabranjeni,ma koliko se Čanak zalagao...Jednak tretman za sve fašiste...

  3. #78

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat prolaznik kaže: Pogledaj poruku
    Svakako da ih treba zabraniti,ali niko ne spominje pokret 64 županije...Šta je sa njima.Sve mi se čini,da oni ni ovaj put neće biti zabranjeni,ma koliko se Čanak zalagao...Jednak tretman za sve fašiste...
    U potpunosti se slazem. Sve organizacije koje primaju u svoje clanstvo samo osobe odredjene nacionalnosti u multinacionalnoj sredini su u osnovi nacisticke i fasisticke.
    Medjutim najvljene zabrane nekih nacisticko/fasistickih organizacija su zbog sirenja mrznje, siledzijskog ponasanja, lincovanja i pozivanja na linc, ubijanja, i na drugi nacin maltretiranja osoba koje ne pripadaju njihovoj etnickoj grupi.
    Molim Vas da mi kazete za slucajeve u kojima je pokret 64 zupanije lincovao i pozivao na linc, ubijao i na drugi nacin se ponasao kao sto se to ponasaju ultradesnicarske organizacije (nacisticko/fasisticke) za koje se sada trazi da se zabrane.

  4. #79

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  5. #80

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    A što ne bismo tražili da se po celom svetu zabrane organizacije koje nam se ne sviđaju, pa da onda razmislimo da i kod nas, pored B92, Žena u crnom ... , možda ima neka organizacija za zagranu

  6. #81

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Da, sve ultradesničarske organizacije treba zabraniti. Saseći ih u korenu. Ma ne samo organizaicije, već treba zabraniti i upotrebu reči kao što su nacija, narod, koreni, rod, pleme, bratstvo, rođak, porodica, kralj, patriotizam, otadžbina, istorija, preci, religija, vera i slične iz tog antidemokratskog i necivilizacijskog opusa termina koji su totalni aout u ovom optimističkom vremenu koje nama nude novi svetski poredak i moderni trendovi...

    Međutim, mene interesuje da li je izostanak u naslovu teme ultralevičarskih organizacija znak da su one dobro došle i da nam se amorfni kolektivitet vraća na mala vrata i da će varijanta totalirazma napustiti komunističko ruho i pojaviti se u nakom novom, sjajnijem i blještavijem spoljnom izdanju, koje je neuporedivo privlačnije od bilo kojeg ranije u istoriji...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #82

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Memento
    Ti kao da živiš na nekom drugom kontinentu, pa ne znaš šta je povod ovoj temi.

  8. #83

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Ove scene, posle 1min gde se govori o "srpskim komunistima" su falsifikat. Na snimcima su pančevački rodoljubi koje su fašisti ubili u Drugom svetskom ratu. Vešali i streljali u groblju i pored groblja koje se danas nalazi u Ulici oslobođenja u Pančevu. Autor filma je flasifikator!

    Izvol'te originalne snimke iz Pančeva:



    I DA županiste treba zabraniti i njihovo delovanje!



  9. #84

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Ma sto ih zabranjivati? Nisu ni nemci 1933 zabranili Hitlera.
    Ima boljih metoda...


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #85

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat Podbarac kaže: Pogledaj poruku
    Sve organizacije koje primaju u svoje clanstvo samo osobe odredjene nacionalnosti u multinacionalnoj sredini su u osnovi nacisticke i fasisticke.
    ovo ne stoji!
    princip slobode jedne manjine u nekoj zemlji se zasniva na osnivanju raznih organizacija, koja ne mora nuzno biti politicka...

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ove scene, posle 1min gde se govori o "srpskim komunistima" su falsifikat.
    Da, jesu falsifikat, o krvolocnoj osveti partizana protiv madjarskog i nemackog zivlja ne postoje cak ni fotografije.

    Sto se tice pokreta 64 zupanije, ja nikad nisam cuo za njihov program, pa ne znam ni proceniti, treba li ih zabraniti. Verovatno treba, a s obzirom da lice na nase radikale, i njih bi trebalo odma zabraniti.
    Poruku je izmenio biterlemon, 05.10.2009 u 21:52
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #86

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da, sve ultradesničarske organizacije treba zabraniti. Saseći ih u korenu. Ma ne samo organizaicije, već treba zabraniti i upotrebu reči kao što su nacija, narod, koreni, rod, pleme, bratstvo, rođak, porodica, kralj, patriotizam, otadžbina, istorija, preci, religija, vera i slične iz tog antidemokratskog i necivilizacijskog opusa termina koji su totalni aout u ovom optimističkom vremenu koje nama nude novi svetski poredak i moderni trendovi...

    Međutim, mene interesuje da li je izostanak u naslovu teme ultralevičarskih organizacija znak da su one dobro došle i da nam se amorfni kolektivitet vraća na mala vrata i da će varijanta totalirazma napustiti komunističko ruho i pojaviti se u nakom novom, sjajnijem i blještavijem spoljnom izdanju, koje je neuporedivo privlačnije od bilo kojeg ranije u istoriji...
    Apsolutno da su ultraljevičarske stranke i organizacije dobrodošle. Šteta što ih trenutno nema i više. Protiv svakog oblika nacionalizma treba se borit a ultraljevičari najbolje brane tekovine jugoslavenske revolucije,narodno-oslobodilačke borbe ,domovine Jugoslavije i brane povijesni lik i djelo voljenog druga predsednika maršala Josipa Broza Tita. Ja sam ponosan komunist , ultraljevičar i neka nas ima što više.

  12. #87

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    ultraljevičari najbolje brane tekovine jugoslavenske revolucije,narodno-oslobodilačke borbe ,domovine Jugoslavije i brane povijesni lik i djelo voljenog druga predsednika maršala Josipa Broza Tita. Ja sam ponosan komunist , ultraljevičar i neka nas ima što više.
    ajmeee
    evo sad ima jedna "ulraljeviĆarka" ponosna komunistkinja manje ()


    Znači !? ... ovo je bio način da se nekom ogadi i voljenajugoslavija i njene voljenetekovine i naročito voljenipovjesnilikidjelo
    voljenogdrugapredsjednikamaršalajosipabrozajožeta tita

    samo da se overim ... za svaki slučaj




    Di Siz Di End Maj Frend .. Rili Di End

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #88

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Memento
    Ti kao da živiš na nekom drugom kontinentu, pa ne znaš šta je povod ovoj temi.
    Naravno da znam šta je povod, ali mislim da sama kampanja ne ide u pravom smeru i da se politizije. Naime, potpuno sam za to da se zabrane sve organizacije koje su generatori nereda svih vrsta, pa i pomenutih šovinistčkih, rasističkih i diskriminacionih sa bilo kojim predznakom. Ali, zar Ustav nije garancija i izvor svih naših prava? Nama treba pre svega država, pa tek onda zakoni, ili, još bolje, i jedno i drugo. Zar nemamo već sijaset zakona koji se ne poštuju? Zašto je tako? Pa zato što ih vladajuće elite donose i sprovode često ad hok. Dakle po potrebi. I to na način da uknjiže sebi politički poen, dok je suštinski razlog donošenja takvih zakona često u drugom planu....

    Hoću da kažem, a poučen velikom i bolnom našom dosadašnjom praksom, da samo donošenje zakona ne mora da znači baš ništa, ako se ne stvori potreban politički konsenzus da taj zakon zaista i zaživi, jer u jednoj korumpiranoj državi kao što je naša i u kojoj su centri moći prečesto van institucija sistema sve što donosi red teži brzoj devalvaciji i eroziji...

    Dakle, potpuno sam za pravnu državu po evropskim standardima, u kojoj postoji potreban nivo lične, kolektivne, verske, plitičke, rasne, imovinske i svekolike druge sigurnosti u kojoj deluju pre svega zakoni i institucije sistema. Iako nisam pravnik, ja jednostavno ne verujem da u našem Ustavu i podzakonski aktima već nisu postojali čvrsti pravni osnovi da se pomenute i nepomenute organizacije i udrženja nisu u samim počecima svoga delovanja mogle i zabraniti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #89

    Treba li zabraniti ekstremiste iz pokreta "64 županije"?

    U trenutku kada se Srbija konačno "obračunava"sa ekstremističkim organizacijama,niko ne spominje mađarski omladinski pokret "64 varmegye".U njihovoj organizaciji,čuvenoj po antisemitizmu i revizionizmu,a zabranjene u Slovačkoj i Rumuniji,desilo se nekoliko krupnih incidenata


    Blic Online | Svet | Pretnje agresivnih čuvara Ma‘arske

    Press Online :: 27.09.2009 - Srpski fašisti "nečiste krvi"

    Novosti | Vecernje novosti | Politika

    Novosti | Vecernje novosti | Politika

    Novosti | Vecernje novosti | Društvo



    Google резултати слика за http://becejski-mozaik.rs/get_img?NrImage=1&NrArticle=7221
    Treba li ih zabraniti?
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 06.10.2009 u 17:49 Razlog: Izbačen link za drugi forum

  15. #90

    Odgovor: Treba li zabraniti ekstremiste iz pokreta "64 županije"?

    Pokret "64 Županije" je zabranjen u Srbiji. Već dve godine.

    EDIT: Moja greška, formalno nisu. Samo im je predsednik proteran iz Srbije. Naravno da im treba zabraniti delovanje na teritoriji Srbije.
    Poruku je izmenio Morpheus, 06.10.2009 u 15:34

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina
    Autor vlado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 20:01
  2. Nema Velike Albanije, Velike Mađarske,...
    Autor WEISHAUPT u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 16:12
  3. Nevladine organizacije
    Autor goldie u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 14.06.2009, 19:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •