Zabraniti ultradesničarske organizacije? - Strana 7

Prikaz rezultata glasanja: Treba li zabraniti ekstremistički pokret"64 županije"

Učesnika ankete do sada
21. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Treba

    16 76.19%
  • Ne treba

    4 19.05%
  • Ne znam

    1 4.76%
Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 164
  1. #91

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ajmeee
    evo sad ima jedna "ulraljeviĆarka" ponosna komunistkinja manje ()


    Znači !? ... ovo je bio način da se nekom ogadi i voljenajugoslavija i njene voljenetekovine i naročito voljenipovjesnilikidjelo
    voljenogdrugapredsjednikamaršalajosipabrozajožeta tita

    samo da se overim ... za svaki slučaj




    Di Siz Di End Maj Frend .. Rili Di End
    Nemoj tako drugarice . Možda ja malo jače govorim ali protiv fašizma , nacizma i ustaša ne može se borit cvečem ili dijalogom. Molim te da razumeš moju malo jaču retoriku i samo i dalje voli našu Jugoslaviju i voljenog druga predsednika maršala Josip Broz Tito. ni ja ni ti nismo Jugoslavija Jugoslavija je iznad svih .

  2. #92

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    i samo i dalje voli našu Jugoslaviju i voljenog druga predsednika maršala Josip Broz Tito. ni ja ni ti nismo Jugoslavija Jugoslavija je iznad svih .
    važi
    ... ali sutra.

    Malo sutra.

    Iskreno.. ne dopada mi se taj tvoj ultra(L) stav. Ni tvoj ... ni ničij. Sa koje god strane.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #93

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    -------------------------------
    Hvala za ovaj snimak! Da nije bilo onoliko madjarskih zastava pomislio bih da se radi o Seseljevcima. Sada sam sasvim siguran da ih, zajedno sa radikalima i njima slicnim organizacijama, treba zabraniti. Nikome od njih ne bi smelo biti mesta u multinacionalnoj Vojvodini i Srbiji. Zar treba da docekamo nove ratove i nova medjunacionalna istrebljivanja da bi konacno neko resio da zabrani rad tim nacistima? Srbija i Vojvodina morju biti ocisceni od nacista! Bez obzira da li se radi o Srpskim, Madjarskim ili bilo kojim drugim nacistima. Samo tako mozemo ocekivati da budemo prihvaceni kao ozbiljna i napredna drzava.

  4. #94

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Pazi koji su ovo kreteni ..
    Pa ni u (sopstvenoj) nemačkoj im ne daju da zuuuuuuu cnu.

    "Pobeda nemačkih antifašista nad neonacistima.Video ne promoviše nikakvo političko opredeljnje nego jednostavno
    - borbu protiv fašizma."


    Elem ... evo i Darko daje svoj glasovni doprinos - PROTIVU istih!!!





    Mi smo protiv ugnjetača
    I njihovih pomagača
    Legionara i fašista
    Ay carmela
    Ay carmela
    Legionara i fašista
    Ay carmela
    Ay carmela

    Želja nam je samo jedna
    Da fašista više nema
    Mi nemamo avione
    Tenkove ni kamione
    Ay carmela
    Nestaje nam municije
    Hladan vjetar poljem brije
    Ay carmela

    Ne mogu nam bombe ništa
    Ni oluja niti kiša
    Gdje se ova pjesma čuje
    Ay carmela
    Ay carmela
    Tamo srce pobjeđuje
    Ay carmela
    Ay carmela

    ______

    I poruka
    "TKO NE DJELUJE - SUDJELUJE!"


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #95

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Evo šta je odlučeno za navijačke grupe:

    Posle godinu dana odugovlačenja sud odbio da zabrani huligane

    Beograd - Sudije Ustavnog suda juče su većinom glasova praktično odbile zahtev državnog tužilaštva da odluče o zabrani 15 navijačkih grupa Crvene zvezde, Partizana i Rada, uz obrazloženje da one i nisu zvanično registovane, pa odlučivanje o tome ne bi bilo u skladu s ustavnim nadležnostima samog suda.
    (cela vest)

    Ne mogu ih zabraniti, jer nisu registrovane, ali sve i da jesu registrovane malo je naivno očekivati da bi brisanje iz registra sprečilo njihovo delovanje. Iskreno, sva ova papazjanija sa ustavnim sudom je jedno veliko gubljenje vremena i bespotrebna predstava. Da tužilaštvo i pravosuđe rade svoj posao i procesuiraju pojedince sve bi bilo drugačije, ovako, predstava za 'malog Đokicu'.



  6. #96

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Evo šta je odlučeno za navijačke grupe:

    Posle godinu dana odugovlačenja sud odbio da zabrani huligane

    Beograd - Sudije Ustavnog suda juče su većinom glasova praktično odbile zahtev državnog tužilaštva da odluče o zabrani 15 navijačkih grupa Crvene zvezde, Partizana i Rada, uz obrazloženje da one i nisu zvanično registovane, pa odlučivanje o tome ne bi bilo u skladu s ustavnim nadležnostima samog suda.
    (cela vest)

    Ne mogu ih zabraniti, jer nisu registrovane, ali sve i da jesu registrovane malo je naivno očekivati da bi brisanje iz registra sprečilo njihovo delovanje. Iskreno, sva ova papazjanija sa ustavnim sudom je jedno veliko gubljenje vremena i bespotrebna predstava. Da tužilaštvo i pravosuđe rade svoj posao i procesuiraju pojedince sve bi bilo drugačije, ovako, predstava za 'malog Đokicu'.
    sad će b92, nvo babetine i pederski lobi da se razgalame .... "posmenjivati sve sudije Ustavnog suda, jaooo u kakvoj zemlji živimo kmeeeeeee"

  7. #97

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Ma nisu to huligani.
    To je fina kulturna , smerna , napredna omladina...sto vole nase heroje i kao veliki vernici mrze sve ostalo
    i ne ustrucavaju se da tu svoju ljubav ilil mrznju i pokazu .
    I uspevaju u tome s obzirom kada se zna koliko neprijatelja ima.
    i kakve sve opasnosti vrebaju.
    To nisu huligani , to je buducnost ove zemlje.
    Cudi me kako jos nisu otisli u inostranstvo ?
    Dobro , Djenovu ne racunam.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #98

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Demonstranti napali automobil princa Čarlsa

    09. decembar 2010. 23:00 > 23:03

    Demonstranti, koji su danas protestovali zbog povećanja školarina na univerzitetima, napali su danas u centru Londona automobil u kojem su se nalazili britanski princ Čarls i njegova supruga Kamila.


    Foto: Beta/AP

    Portparol princa Čarlsa saopštio je da je automobil napadnut večeras, dok se kretao ka pozorištu Paladijum, ali da princ i njegova supruga nisu povređeni, javio je Rojters.

    Automobil je nešto kasnije bezbedno stigao do pozorišta.

    Donji dom britanskog parlamenta odobrio je danas plan o povećanju godišnjih školarina na univerzitetima, uprkos protivljenju pojedinih članova vladajuće koalicije i protestima studenata.

    Plan je usvojen većinom od 21 glasa, iako ga nije podržalo nekoliko članova vladajuće koalicije konzervativaca i liberal-demokrata, javio je Rojters.

    Ranije u toku dana, više stotina studenata sukobilo se sa policijom ispred zgrade parlamenta u centru Londona, pri čemu su dva policajca povređena, a tri osobe uhapšene.

    Demonstranti su upali na trg ispred Predstavničkog doma dok su se poslanici pripremali za glasanje o povećanju školarina.

    Studenti su nekoliko puta pokušali da se probiju kroz policijski kordon, a u jednom trenutku oborili su metalnu ogradu oko Parlamenta i bacali njene delove na policajce.

    Pripadnici snaga reda gađani su palicama, staklenim bocama i petardama, a policajci na konjima pokušali su da održe kordon.

    Britanski studenti i srednjoškolci održali su u poslednjih nekoliko nedelja više protesta zbog povećanja školarina koje mogu iznositi do 9.000 funti, što je tri puta više nego do sada, a tokom tih protesta privedeno je više stotina demonstranata.

    Povećanje školarina u visokom obrazovanju deo je napora britanske vlade da smanji deficit i javne troškove, i to za 19 odsto u sledeće četiri godine.

    Mnogi analitičari smatraju da će ovo pitanje biti prvi veliki test za vladu u Londonu jer je unelo podele u koaliciju, dok drugi tvrde da su protesti studenata samo uvod u velike proteste Britanaca nezadovoljnih načinom na koji vlada namerava da umanji deficit.

    Liberalno demokratska stranka, na čelu sa potpredsednikom Vlade Nikom Klegom, obećala je uoči izbora da školarine neće biti povećane, ali je posle sklapanja koalicije zauzela suprotno mišljenje.

    (agencije/MONDO)
    Ovo su nezadovoljni studenti i srednjoškolci, a naši su huligani.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #99

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ovo su nezadovoljni studenti i srednjoškolci, a naši su huligani.
    Koliko vidim studenti protestovali zbog povecanja skolarina .
    Ovi nasi na stadionima bas i ne spominju visoke skolarine .
    A ni na ulici onog dana.
    Verovatno nisu dosle na red od znacajnijih problema koji ih tiste ..
    A trebalo je i onaj tramvaj poguratiii..

    Doduse i ovi protesti su sadrzali malu primesu huliganstva ...
    Sto znaci ; u svakom studentu i srednjoskolcu jedan mali huligan cuci

    Ili se u svakom huliganu pritajeni student krije ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #100

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Ne opravdavam niti branim ni "naše", ni "nji'ove" studente, srednjoškolce, huligane.
    Možda sam pogrešio u prethodnom postu, odnosno, pogrešno ga smestih u ovu temu.
    Meni na ganglije ide smernost, opreznost i uvažavanje kada se izveštava o njihovim razbijačima, a kada se piše, govori o domaćim nezadovoljnicima (Ovde nemo' da mešaš kretene sa stadiona.) ne da se ne biraju reči, nego bi rekao da se biraju one najzvučnije i najgore, bez obzira na povod i način izražavanja nezadovoljstva.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  11. #101

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Sto se men tice , huligani i jedni i drugi.
    Stvar je u terminologiji.
    Kao sto ih nasi mediji i vladajuca garnitura naziva huliganima tako treba nazvati i ove strane.
    Ne vidim razlog zasto to ne cine ili je i to mozda direktiva ili deo taktike za ulazak u EU.
    I meni smeta kada desnicarske partije , organizacije i njihove pristalice ove nase nazivaju
    ' nasa deca .... omladina...i na taj nacin indirektno opravdavaju nasilje.

    Mislim , kako nazvati nekog ko kamenicama , palicama , motkama ugrozava neciji zivot i imovinu ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #102

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Mislim , kako nazvati nekog ko kamenicama , palicama , motkama ugrozava neciji zivot i imovinu ?
    Stoka?

    Zašto mi uvek baš ta reč padne na pamet?

  13. #103

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Da nije njih ,onda bih bila sigurna da u nasoj drzavi nema slobode misljenja. To je njihov stav,njihov nacin i oni to sprovode u delo. Ma koliko se to kosilo sa nasim ustavom,onda su ili dovoljno hrabri ili su zasticeni jer su organizacija...a mozda su i u dogovoru sa nekima iz vlade.Slicna stvar i sa huliganima to je njihov stav da brutalno unistavaju sve naokolo,njima je to normalno,nama nije...ko je upravu?I sta je normalno danas? Idi i ti pa unistavaj naokolo,ako ti se svidja. Samo sto ti kao pojedinac bi nebao,a ovi su zasticeni...e to je ono sto mi smeta...ne sto oni kasape koga stignu. Tu ne mogu ista da uradim,osim da pisem na forumu.

    Jedan moj bivsi kolega je bio u toj organizaciji,kaze:"u pocetku je bilo dobro,kasnije su brtualno iskazivali mrznju i povukao sam se". Nemoj te me pogresno shvatiti,da ih podrzavam,niti da ih branim.Ali polazim od toga da svako ima svoj stav,misljenje i sad zato sto se meni ili vecini to nesvidja ne mozemo ukinuti. A i drzava bi na neki nacin to sprecila da donosi mnogo zla...jednostavno ukine tu organizaciju.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  14. #104

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Ja fašiste ne mogu da smislim, kako tudje tako i naše,...bez razlike, ali ko je taj koji procenjuje koja je organizacija politički podobna, a koja nije?
    Lično smatram da kod nas ne postoji takava moralna gromada, dal' čovek ili organizacija koja može da se izbori sa ovim pitanjem.
    Šta uopšte tehnički znači zabraniti neku organizacuju?
    Po nekoj logici prvo što mi pada na pamet je da ne bi trebalo da imaju žiro račun i pravo na javno okupljanje.
    Šta još?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  15. #105

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    U principu da.
    Ali...
    1. Ko je taj ko je u stanju da proceni i zabrani razne ultra organizacije. Kome dati mo'...
    2. A sta znaci zabraniti organizaciju? Izbrisati iz registra. A sta ako nije ni upisana u registru?
    3. Da li je represija odgovor? To sto ima se zabranjuju organizacije, ne znaci da ne postoje i ne deluju. Problem je u ideologiji koju je ova zemlje negovala i podsticala godinama.
    4. Zabrana jedne organizacije radja stvaranje 5 drugih i igra zmurke ce da traje.
    5. ...
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina
    Autor vlado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 19:01
  2. Nema Velike Albanije, Velike Mađarske,...
    Autor WEISHAUPT u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 15:12
  3. Nevladine organizacije
    Autor goldie u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 14.06.2009, 18:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •