Zabraniti ultradesničarske organizacije? - Strana 9

Prikaz rezultata glasanja: Treba li zabraniti ekstremistički pokret"64 županije"

Učesnika ankete do sada
21. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Treba

    16 76.19%
  • Ne treba

    4 19.05%
  • Ne znam

    1 4.76%
Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 164
  1. #121

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, kralo se i povratkom te politike sa Koštunicom na čelu (zanimljiva slučajnost)... Poenta je da je to toliko ušlo u ovo društvo da se neće izlečiti narednih 100 godina aktivnog lečenja. Toliko su nam došle glave te 90-e, slavne godine po srpski šovinizam...
    Ово је добро... краде се јер је ово Србија... краде се јер је крађа толико ушла у ово друштво... криве су наравно славне деведесете

    Ало, синак, па ми смо и били против Слобе да тим деведесетима дође крај. И дошао је, дошле су двехиљадите. Дошла је нова гарнитура. А ти кривиш покварено друштво, Србију и деведесете. Мало морген.

    Крив је, именом и презименом: Борис Тадић.
    Крив је јер допушта да се краде. Крив је јер не сузбија корупцију а има сва средства, држи масу министарстава. Ако не краде само он, крив је зато што је у коалицији с лоповима. Динкићем, Дачићем, није битно ким.

    Оно што смо говорили за време Слобе важи и сад - власт значи одговорност. Прихватио си се власти, одговоран си. Или што радиш или што не спречаваш. Ако ниси крив а ниси у стању, иди предаји у школи.

    А не као, криве су деведесете, криво је друштво, крива је Србија, рибице су криве...
    крив је Слоба зато што је пустио Мишковића да се обогати. И како ми сад да му не дамо све шта хоће кад има пара да нам плати
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #122

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da se krade, ovo je zemlja Srbija...
    Pa krade se i u drugim državama, ne samo u Srbiji, samo što se tamo svira klavir za te stvari. Dakle uopšte se ne radi o tome da li je nekome u krvi da krade, već o tome kakve su ti institucije koje to treba da sankcionišu. Ja mislim da bi u ovakvoj državi i najdisciplovaniji Nemac došao u iskušenje, jer prosto izostaje sankcija. Inače u Srbiji ima mnogo poštenih ljudi koji ne kradu, da je drugačije ne bi imali ovoliko siromašnih i gladnih. A kriva je vlast, odnosno njene trule i korumpirane institucije. Postkomunistička društva su za manje od jednog mandata promenile institucije i očistile trulež koji je ostao iz starih režima, zašto Srbija to nikada nije uradila?
    Vi ste ih stvorili a mi da ih hapsimo?
    Koji smo to mi a koji ste to vi? što kaže Yossa ribice su krive izgleda...



  3. #123

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Pa krade se i u drugim državama, ne samo u Srbiji, samo što se tamo svira klavir za te stvari. Dakle uopšte se ne radi o tome da li je nekome u krvi da krade, već o tome kakve su ti institucije koje to treba da sankcionišu. Ja mislim da bi u ovakvoj državi i najdisciplovaniji Nemac došao u iskušenje, jer prosto izostaje sankcija. Inače u Srbiji ima mnogo poštenih ljudi koji ne kradu, da je drugačije ne bi imali ovoliko siromašnih i gladnih. A kriva je vlast, odnosno njene trule i korumpirane institucije. Postkomunistička društva su za manje od jednog mandata promenile institucije i očistile trulež koji je ostao iz starih režima, zašto Srbija to nikada nije uradila?
    Zato sto joj je bilo mnogo bitnije baviti se visokom politikom dok je upropastavala sve stvoreno u zemlji.

    Koji smo to mi a koji ste to vi? što kaže Yossa ribice su krive izgleda...
    Da te citiram, ne znam u koji si me kos strpao?
    Samo vi po'apsite neonaciste, mi ćemo se već nekako snaći glođući koske i gloginje
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ово је добро... краде се јер је ово Србија... краде се јер је крађа толико ушла у ово друштво... криве су наравно славне деведесете
    Samo telad ne svataju da je kroz 90-e unisteno kompletno srpsko drustvo kroz privredu, skolstvo, zdravstvo, sudstvo, vojska, penzioni fond, javna preduzeca,...

    Ало, синак, па ми смо и били против Слобе да тим деведесетима дође крај. И дошао је, дошле су двехиљадите. Дошла је нова гарнитура. А ти кривиш покварено друштво, Србију и деведесете. Мало морген.
    Alo sinak, mozda jesi bio protiv Mire ali ne i protiv politike koja nas je zakovala za dno Evrope...

    Крив је, именом и презименом: Борис Тадић.
    Крив је јер допушта да се краде. Крив је јер не сузбија корупцију а има сва средства, држи масу министарстава. Ако не краде само он, крив је зато што је у коалицији с лоповима. Динкићем, Дачићем, није битно ким.
    To je sledeci krivac u nizu ovog nesretnog drustva samo mi nije jasno sto je tvoj voljeni predsednik uzeo ove likove da bi vladao Srbijom?
    Оно што смо говорили за време Слобе важи и сад - власт значи одговорност. Прихватио си се власти, одговоран си. Или што радиш или што не спречаваш. Ако ниси крив а ниси у стању, иди предаји у школи.
    Bas tako, lepo receno ali lose odluke tvoje voljene politike su se toliko odrazile na ovo drustvo da mu uz aktivno lecenje treba makar 100 godina da izadje na pozitivu.

    А не као, криве су деведесете, криво је друштво, крива је Србија, рибице су криве...
    крив је Слоба зато што је пустио Мишковића да се обогати. И како ми сад да му не дамо све шта хоће кад има пара да нам плати
    Kriv je Kostunica sto mu je dozvolio kompletan monopol u zemlji Srbiji.

    gliso, ti samo kopaj.
    Back in red!

  4. #124

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ало, синак, па ми смо и били против Слобе да тим деведесетима дође крај.

    :
    A zasto ste bili protiv Slobe ?
    Zato sto je vodio besmislene ratove sa kim je god stigao , radi povracaja
    svih tih istorijskih teritorija koje su od malih nogu bile nase i da bi konacno bili svoji na svome , vozdignuti i samosvesni i integrisani sa Glavnm centrom sve pisuci cirilicu , i drzeci sabrana dela Nikolajeva ispod jastuka i slike na zidu boraca za slobodu t.j heroja Ratka i Radovana
    i ostalih velicina i usput se odupirati svim tim belosvetskim zaverama globalnih mondijalista koji nista drugo ne rade osim sto imaju taj dugorocni cilj unistavanja naseg identiteta i suvereniteta kao pravoslavnog naroda tako bliskog majcici Rusiji .?

    Ili zato sto te ratove nije dobio i tako ostvario vekovni san ovog naroda
    pa ce se ratovi morati voditi opet ?
    Naravno , kada se stvore uslovi.
    Kada dodje taj pravi trenutak.
    Kada se promene odnosi snaga u svetu.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #125

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    gliso, ti samo kopaj.
    "Iskopaće tebe Bili" plitko si..

    A ovo sve:
    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Zato sto joj je bilo mnogo bitnije baviti se visokom politikom dok je upropastavala sve stvoreno u zemlji.

    Da te citiram, ne znam u koji si me kos strpao?

    Samo telad ne svataju da je kroz 90-e unisteno kompletno srpsko drustvo kroz privredu, skolstvo, zdravstvo, sudstvo, vojska, penzioni fond, javna preduzeca,...

    Alo sinak, mozda jesi bio protiv Mire ali ne i protiv politike koja nas je zakovala za dno Evrope...

    To je sledeci krivac u nizu ovog nesretnog drustva samo mi nije jasno sto je tvoj voljeni predsednik uzeo ove likove da bi vladao Srbijom?
    Bas tako, lepo receno ali lose odluke tvoje voljene politike su se toliko odrazile na ovo drustvo da mu uz aktivno lecenje treba makar 100 godina da izadje na pozitivu.

    Kriv je Kostunica sto mu je dozvolio kompletan monopol u zemlji Srbiji.
    je... mlaćenje prazne slame.

    malecni.. praviš li ti razliku: Prošlost > < Sadašnjost.
    Nije da one nisu povezane, već su tvoje misli nepovezane. Prisaberi (i prioduzmi) se malo.
    Jeste Sloba bio legenda kreten, sa sve svojim eSPeeSom na čelu
    i ženom budalom.. s'destroy igračkom JULom pod mishkom.
    Jeste i Koštunica mrsio i što treba i što ne treba

    al' to ni za dlaku.. ni za dinar, ne umenjuje saldo koji nam je ova Tadićeva ekipa napravila.
    Extra što je račun još uvek aktivan.
    Još ima štošta da se drpa.

    A posebna pikanterija u svim prevarama, krađama, uništenjima i lopovlucima, je IZDAJA .
    svega u šta su se 2000 kleli, i za šta su se tada rafo "borili"
    Opustošili su i zemlju i narod podlije, kvarnije i bednije od Turaka, Hitlera i NaToA zajedno.

    Gadi mi se i da pominjem njihovo slizivanje, ono najljigavije, providno, podlo, qurvinsko
    sa povampirenim SPS Slobama
    čak se evo, po uzoru na njih i JUL povampiruje i vraća na scenu.
    Ujedinjeni u napadu svih srpskih crva, moljaca, termita i parazita - na zemlju Srbiju.
    A svi napadi regularno ozakonjeni u Skupštini.. i skroz Ustavni. Pod zaštitom Suda, Vojske i Policije.
    pardon... i komunalaca.

    Tako da.. ultradesničare čovek slobodno može da posmatra kao (malo extremniji) Pokret Otpora.


    Jesi li bar sada, bar nešto shvatio?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #126

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    samo telad ne svataju da je kroz 90-e unisteno kompletno srpsko drustvo kroz privredu, skolstvo, zdravstvo, sudstvo, vojska, penzioni fond, javna preduzeca,...

    Alo sinak, mozda jesi bio protiv mire ali ne i protiv politike koja nas je zakovala za dno evrope...

    To je sledeci krivac u nizu ovog nesretnog drustva samo mi nije jasno sto je tvoj voljeni predsednik uzeo ove likove da bi vladao srbijom?
    Bas tako, lepo receno ali lose odluke tvoje voljene politike su se toliko odrazile na ovo drustvo da mu uz aktivno lecenje treba makar 100 godina da izadje na pozitivu.

    Kriv je kostunica sto mu je dozvolio kompletan monopol u zemlji srbiji.
    Дакле, да резимирамо, крив је Слоба, крив је Коштуница, они су толико упропастили друштво да шта год лоше да се деси у наредних 100 година - они су криви.
    Па су тако натерали и Тадића и његову банду да буде лоповска, корумпирана, да упропаштава земљу...
    Смешан си.

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    a zasto ste bili protiv slobe ?
    Zato sto je vodio besmislene ratove sa kim je god stigao , radi povracaja
    svih tih istorijskih teritorija koje su od malih nogu bile nase i da bi konacno bili svoji na svome , vozdignuti i samosvesni i integrisani sa glavnm centrom sve pisuci cirilicu , i drzeci sabrana dela nikolajeva ispod jastuka i slike na zidu boraca za slobodu t.j heroja ratka i radovana
    i ostalih velicina i usput se odupirati svim tim belosvetskim zaverama globalnih mondijalista koji nista drugo ne rade osim sto imaju taj dugorocni cilj unistavanja naseg identiteta i suvereniteta kao pravoslavnog naroda tako bliskog majcici rusiji .?

    Ili zato sto te ratove nije dobio i tako ostvario vekovni san ovog naroda
    pa ce se ratovi morati voditi opet ?
    Naravno , kada se stvore uslovi.
    Kada dodje taj pravi trenutak.
    Kada se promene odnosi snaga u svetu.
    Јао, ево га, чувена теза муслиманско-хрватске пропаганде: Срби не замерају Милошевићу што је водио ратове већ што их је изгубио. Касниш за ХТВом добрих 15ак година синак са овим револуционарним тврдњама.
    Није Слоба покренуо војску из Србије и напао суседне земље како би то неко необавештен поверовао, већ су господа из Словеније, Хрватске и Босне покренули ратове за независност. Није слоба основао ТО Словеније, ЗНГ РХ или ПЛ и ТО БиХ како би ратовао.
    Дакле, оканимо се будалаштина да је Слоба почео ратове.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #127

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, да резимирамо, крив је Слоба, крив је Коштуница, они су толико упропастили друштво да шта год лоше да се деси у наредних 100 година - они су криви.
    Dakle da rezimiramo, verovatno ces zavrsiti svoj zivot sa penzijom u protivrednosti od 130 evra bez vodovoda gde su sve cevi popucale a za nove se nema para jer je politika koju obozavas usmerila ovo drustvo prema propasti.




    Није слоба основао ТО Словеније, ЗНГ РХ или ПЛ и ТО БиХ како би ратовао.
    Дакле, оканимо се будалаштина да је Слоба почео ратове.
    Ne, on je osnovao RSK kao najvecu budalastinu od tzv republike na prostoru cele Evrope u 20-om veku i naravno, napalio ih i naoruzao.

    gliso, manje hejtuj vise kopaj, neces imati penziju ni 20 evra...
    Back in red!

  8. #128

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    gliso, manje hejtuj vise kopaj, neces imati penziju ni 20 evra...
    E maleni
    pazi, mojne da me izhejtinguješ


    poslaću ti ultradesničare da ti razbucaju sve grožđice što si nabr'o

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #129

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Zato sto joj je bilo mnogo bitnije baviti se visokom politikom dok je upropastavala sve stvoreno u zemlji.
    Dakle slažeš se da i ova vlast upropaštava svoju državu

    Da te citiram, ne znam u koji si me kos strpao?
    E, a ko se tu tebi obraćao Jesi ti Dačić jbt?!


    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Dakle da rezimiramo, verovatno ces zavrsiti svoj zivot sa penzijom u protivrednosti od 130 evra bez vodovoda gde su sve cevi popucale a za nove se nema para jer je politika koju obozavas usmerila ovo drustvo prema propasti.
    Alo bre! Zašto gospoda koja su na vlasti već jednom ne promene taj kurs, to su obećali je l' da? Sad je šatro Slobina politika kriva što majmuni bacaju milijarde dolara na trange frange gluposti, što se po preduzećima i dalje krade (pa hapsi lopove (ne ti maleni ) umesto da nam soliš o neonacistima i sl glupostima). Neverovatno je kako će vlast za svaku svoju budalaštinu da nađe sebi amnestiju u Slobi koje se već razložio pod onim drvetom a još neverovatnije je da će uvek biti onih koji su spremni da popuše tu priču.

    Ja mislim da su neonacisti doneli kofer - Afera "kofer": Simi‡ i Zagra‘anin slobodni! | Mondo



    I onaj sajt za Dulića su radili neonacisti i sve ostalo...



  10. #130

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    dakle da rezimiramo, verovatno ces zavrsiti svoj zivot sa penzijom u protivrednosti od 130 evra bez vodovoda gde su sve cevi popucale a za nove se nema para jer je politika koju obozavas usmerila ovo drustvo prema propasti.
    Ти мени прогнозираш како ћу да завршим живот? Дал си ти нормална особа?

    ne, on je osnovao rsk kao najvecu budalastinu od tzv republike na prostoru cele evrope u 20-om veku i naravno, napalio ih i naoruzao.
    Ајде мало прочитај негде шта се дешавало пре оснивања РСК. Која, убр, уопште није била "будалаштина".
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #131

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Mislim da nam je situacija mnogo jednostavnija nego što se čini, a to je da su nedorasli zadatku dobili državu da se igraju,...od prvih izbora nas prati ta vrsta amaterizma i nesposobnosti. Čak i dvadesetak godina posle, nismo proizveli nove, zdrave političare, koji bi znali u kom pravcu da nas usmere. Verujem da bi svi tkz. lideri koje ste nabrojali voleli da od Srbije naprave nešto veliko, al jednostavno ne znaju kako. Da znaju - a neće, to mi je već patologija.
    Što neko reče: Britanci se uče na Oksfordu, a Srbi na svojim greškama.
    ...a ultradesničari,...da ne budem prost,...naravno da su smešni, isto kao i svugde u svetu!
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  12. #132

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ти мени прогнозираш како ћу да завршим живот? Дал си ти нормална особа?
    Predpostavljam da si pola zivota prosao...ostatak si osigurao... neces proci bolje 100%... jad i beda politike koju obozavas...


    Ајде мало прочитај негде шта се дешавало пре оснивања РСК. Која, убр, уопште није била "будалаштина".
    Samo sovinisti kao ti mogu tako kratkovido da gledaju nekakvu tvorevinu koja se zasniva na svercu i parazitiranju ocekivajuci svetlu buducnost...

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Dakle slažeš se da i ova vlast upropaštava svoju državu
    Ni jedna drzava koja je ostala bez kapitala u ljudstvu i novcu nema vlast koja napreduje, znaci nema nam spasa...

    E, a ko se tu tebi obraćao Jesi ti Dačić jbt?!


    Alo bre! Zašto gospoda koja su na vlasti već jednom ne promene taj kurs, to su obećali je l' da? Sad je šatro Slobina politika kriva što majmuni bacaju milijarde dolara na trange frange gluposti, što se po preduzećima i dalje krade (pa hapsi lopove (ne ti maleni ) umesto da nam soliš o neonacistima i sl glupostima). Neverovatno je kako će vlast za svaku svoju budalaštinu da nađe sebi amnestiju u Slobi koje se već razložio pod onim drvetom a još neverovatnije je da će uvek biti onih koji su spremni da popuše tu priču.
    Kurs je dat 90-e, gotovo je...ovo drustvo je osudjeno na propast... Ultradesnicari su odgojeni, tajkuni formirani, drustvo osiromaseno, svako skolovan gleda da pobegne,...Imas li nekoga ko je u stanju da popravi stanje? Mozda Toma dok sedi na stiroporu ili Velja sa postenom strankom, mozda Voja vaskrsne sa cuvenim ministrom pravde i sl.!!! U stvari cekas da se pojavi princ na belom konju koji ce da udari carobnim stapicem i da kaze puj pike ne vazi, od sada zivimo kao sav normalan svet bez obzira sto nista nismo radili 20 godina...
    I tebi prognoziram penziju kao i yosi dok iz fotelje objasnjavas kako treba sve pohapsiti...
    Back in red!

  13. #133

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    predpostavljam da si pola zivota prosao...ostatak si osigurao... Neces proci bolje 100%... Jad i beda politike koju obozavas...
    Оно што је код тебе константа је држање твог нивоа - писање испод сваког нивоа, гледано по васпитању или интелигенцији.

    samo sovinisti kao ti mogu tako kratkovido da gledaju nekakvu tvorevinu koja se zasniva na svercu i parazitiranju ocekivajuci svetlu buducnost...
    Творевина је настала као одбрамбена у данима опасних превирања и сукоба. Што се тиче шверца или паразитирања, пола источне Европе ни дан данас није узнапредовало даље од нивоа РСК, а ни Србија под Тадићевом влашћу није далеко одмакла.

    kurs je dat 90-e, gotovo je...ovo drustvo je osudjeno na propast...
    Говориш као неки средњовековни мистик који прориче свеопшту пропаст, само да би одбранио своје политичке фаворите.
    И пре си писао бесмислице, али ово сад је врх.

    i tebi prognoziram penziju kao i yosi dok iz fotelje objasnjavas kako treba sve pohapsiti...
    Теби прогнозирам да ће ова деменција која те дрма да узнапредује.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #134

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    E, a ko se tu tebi obraćao Jesi ti Dačić jbt?!
    ja ti kažem ... Il' Žhivkovich il' Datchitch nema treće(g).


    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ni jedna drzava koja je ostala bez kapitala u ljudstvu i novcu nema vlast koja napreduje, znaci nema nam spasa...
    Tebi možda i nema. Pusti ti nas
    da se ultra organizujemo

    I... sve si pobrk'o.
    Nije "država ostala nez kapitala u ljudstvu i novcu.. pa vlast ne mož' da napreduje"

    nego upravo obrnuto:
    Ne brini, ima i kapitala i ljudstva i novca
    ali je trulež od vlastodržaca politichmarova, pretvorila sav državni kapital u svoj lični ili u kapital svojih finansijera tajkuna
    i ostavila ljudstvo bez novca
    pa tako sem njih, niko više ne može da napreduje.



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #135

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku



    Јао, ево га, чувена теза муслиманско-хрватске пропаганде: Срби не замерају Милошевићу што је водио ратове већ што их је изгубио. Касниш за ХТВом добрих 15ак година синак са овим револуционарним тврдњама.
    Није Слоба покренуо војску из Србије и напао суседне земље како би то неко необавештен поверовао, већ су господа из Словеније, Хрватске и Босне покренули ратове за независност. Није слоба основао ТО Словеније, ЗНГ РХ или ПЛ и ТО БиХ како би ратовао.
    Дакле, оканимо се будалаштина да је Слоба почео ратове.
    Jao , ajde , molim te !! Teza i antiteza.
    Ja sam zrtva strane propagande i svih tih
    globalno - inter - galaktickih - zaverenickih - imperijalistickih aspiranata
    koji konstantno i intenzivno delaju na neutralisanju , minimiziranju i simplifikovanju
    nas kao konzistentnog i najrespektabilnijeg faktora na zapadnom Balkanu.
    I ja neobavesten poverovao da Sloba nije imao nikakve aspiracije na neke teritorije tako daleke ali nase , pa nije nista radio da ih sve stavi pod jednu kapu u kojoj ce on biti vrhovni vozd i u kojoj ce svi biti srecni i veseli kao mi sada....
    Ali kada ga je vec muka naterala i jos velikog borca za ocuvanje Jugoslavije , ali malo drugacije , pocelo se mitingovati i praviti turneje mitingasa , boraca za nacionalnu stvar , poceo se praviti i naravno
    spontani putujuci karavan nosenja mostiju sv Save , kako bi se dodao i taj neophodan verski zacin ....a sve u cilju homogenizacije naroda.
    I stvarno bi to bila divna zemlja ni nalik ovoj ogrezloj u pljacki i korupciji...
    A standard ?
    Privreda ?
    Nesto izgraditi , napraviti ,,,"?
    Obezbediti koliko - toliko zivot dostojan coveka stanovnistvu ?,
    Ma sta ce to nama.?
    Ne bavimo se mi tim provizorijumima....tim banalnim , zastarelim vrednostima ..
    Imamo mi vise ciljeve koje su nam tako lepo objasnili istoricari i Knjizevnici i ostala
    patriotska nacionalna elita.

    Tako da ova latinska izreka ovde ne pije vodu.

    BIS VIVIT QUI BENE VIVIT - Dva puta zivi ko zivi dobro...

    Sta je zivot kad se mora ostvariti Nacionalni Interes. t.j zadovoljiti hipertrofirani Ego.
    A zna se koji je to ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina
    Autor vlado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 20:01
  2. Nema Velike Albanije, Velike Mađarske,...
    Autor WEISHAUPT u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 16:12
  3. Nevladine organizacije
    Autor goldie u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 14.06.2009, 19:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •