Hajde da ih malo hvalimo - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 51 od ukupno 51
  1. #46

    Odgovor: Hajde da ih malo hvalimo

    kakvo je ovo vreme , kakva je to skola kada dete ode ujutro u 8 a vrati se uvece u 18 ?
    ne zelim biti nostalgican i prevazidjen ali sto je puno puno je ! mi smo imali daleko vecu
    slobodu , vremena i uzivanja u detinjstvu . sada prave masine od dece jos u detinjstvu.
    valjda im zato i sistem tako dobro radi ! wtf ...

    ona samo skromno kaze '' volim skolu ''.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  2. #47

    Odgovor: Hajde da ih malo hvalimo

    Moj sin živi da bi jeo. On je generalno jako dobro dete, ne debilski dobro, nego stvarno dobro i zdravo u glavu, korektno, malo lenjo ali sam za sada prezadovoljna, što on za mene nikako ne bi rekao.
    Bili smo danas na nekoj slavi i on je u dva maha pojeo po 5 sarmi, ono preko toga ne računam. Dakle 10 ukupno. Priča mi on večeras tako ozaren kako sarma mora da se zapeče, pa da se ucakli, a ja se ubih oko nekog Deridinog teksta, pa ga slušam upolovačeno i onda se setim - viđe moje drugarice Zoze, ona ima divneee fotke sarmi na svom fejsbuk profilu, pa ga lepo prešaltujem na moj nalog i velim, gledaj dok ti ne pođe voda na usta kad si alav..Jao muke moje, on je siroma' gledao kao da u životu sit nije bio, on je bio fasciniran, opčinjen i ocenio pomenutu kao "ženu boginju i caricu" i kako ona mora da dođe kod nas kući da ga nauči da pravi jogurt kifle, kako on kad bi naš'o takvu devojku odma' bi je ženio i još koješta bulaznio dok me nije za srce ujeo :"...blago njenoj deci, to je majka..a ti kad bi to napravila nosili bi nas na urgentni od trovanja ugljen monoksidom..ja bih bio radostan i presrećan da ti umesiš kifle ili pogaču..jeo bih k'o onda kad sam pojeo pola kile ratluka pa trčao kući s basketa i još na kapiji skidao gaće.."..
    Prvo sam se smejala, a posle sam se malo i zamislila...moje dete nije gladno, ali hoće majku kuHaricu a ja to nisam..ne umem, ne volim, dok ima ko da radi umesto mene ne mili mi se kujna...on je verovatno razočaran što nikad neću biti jagodinka simonović ili stevo karapandža..meni je draži Derida, iako od toga malo vajde ima....Ništa lakše nego majci nabiti osećaj krivice da je negde pogrešila..i jesam, verovatno..ali i ja bi htela da je on gimnazijalac zalizani, da parla latinski i da kad poraste postane lekar da leči staru majku al' on neće...i onda mu očitam bukvicu, take it or leave it - prihvati majku kakva jeste, za koju godinu si ionako stasao za ženidbu pa nađi sebi sisatu pekarku pa se zanimajte do zore...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #48

    Odgovor: Hajde da ih malo hvalimo

    ne mogu da ga falim
    nemam cime da se falim
    nije los,ima grdjih,al ima i boljih
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #49

    Odgovor: Hajde da ih malo hvalimo

    danas saznam posle nedelju dana , da mi je dete na zvanicnom sajtu skole proglaseno kao treca najuspesnija u skoli po znanju , ponasanju i vrednoci . na njenoj godini ima oko 160 djaka i ispred nje su samo dva mushkitja . naravno samo majka je pozvana da joj se to zvanicno saopsti od strane direktora skole . voli dete skolu pa to ti je . ja sam jedan tata kome je drago , da je ona meni ziva zdrava i pametna.



    Poruku je izmenio rusty nail, 17.11.2012 u 19:23
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #50

    Odgovor: Hajde da ih malo hvalimo

    Malo o mojoj kćerki..

    Unutar mjesec dana je dobila naočale i aparatić za zube i sve je to super prihvatila. Koliko ne pazi na svoju odjeću i obuću toliko pazi na naočale, aparatić i monster high igračke

    Što reći? Kada hoće - može.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #51

    Odgovor: Hajde da ih malo hvalimo

    Konacno smo izgovorili i TATA... ruku na srce da zvuci vise kao tljatlja al ipak je gledao u mom pravcu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...
    Autor Bishop u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1086
    Poslednja poruka: 16.11.2015, 13:14
  3. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.06.2011, 18:39
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •