Prijatelji stari gde ste? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Prijatelji stari gde ste?

    Sreca ...
    Ne volim face, retko odlazim tamo, tu i tamo virnem da vidim ima li sta novo,nekad prodju i nedelje, a da se ne ulogujem ...

    Imala sam prijateljicu, onu od kolevke do skolskih dana.
    Pisala sam vec mozda o njoj.
    Nerazdvojne smo bile.
    Kad je dosao ovaj suludi rat, njeni roditelji su odlucili da je sreca ipak negde drugde.
    I tako je ona nestala iz mog zivota.
    A trazila sam je svih ovih godina, preko svih mogucih , koji bi bar nesto mogli znati o njoj.Jednom je doslo jedno pismo, koje sam iscitaval i iscitavala, godinama.
    I to je bilo sve ...
    Nisam odustajala od trazenja i raspitivanja, ali niko nista nije znao o njoj.

    Godine su prosle, mnogo godina ...
    Jos uvek nasa slika stoji uramljena u mojoj sobi u nekom starom crvenom ramu.
    Falila je, uh mnogo je falila ...
    Ni godine nisu bacile u zaborav sve ono sto smo nas dve imale, nekad ...
    Posle nje, nikog nisam smatrala toliko svojim.

    Danas stize mail iz tamo neke drzave ...
    " Jel znas koliko te trazim?"

    Suze, pa smeh, pa opet suze radosnice.
    Kuckam po tastaturi hiljadu i jednu misao, postavljam milion pitanja, a slike lete pred ocima ...

    Kako sam srecna, samo kad bi znali kako sam srecna ...

  2. #32

    Odgovor: Prijatelji stari gde ste?

    Pre par dana sam čula da je trudna.Poznajemo se čitav život i ona je neko koga niko nije smeo da mi dira.Ali se svašta nešto promenilo u međuvremenu.Zaposlila se,našla momka i jednostavno time pravdala svoja nejavljanja.Nedostaje mi,sa njom mogu sve,uvek,svuda.Čekam da vidim da li će mi se javiti.Dogovor od pre sto godina je bio da ću joj kumovati na venčanju.Nekad sam se tome radovala a sad pomalo strepim od razočarenja kad budem čula da je izabrala nekog drugog.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #33

    Odgovor: Prijatelji stari gde ste?

    Više puta sam bezuspješno pokušala da nađem neke ljude preko fejsa...nema ih nigdje...Maja...Tanja...Dane...ko zna, možda su se udale...oženili...promijenili prezimena, ili jednostavno nisu na net-u..žive neki svoj, drugi život. Ali znam...da su to bila iskrena prijateljstva i voljela bih da mogu da se povežem sa njima, bar da vidim kolika su im djeca.

    Prokleti rat.

    Nižu se godine...i čini mi se da svaki put kada pravim završni račun...kada odradim amortizovanje...nekako je broj prijatelja, onih koji vrijede, sve manji...

    Najgore od svega...ne žalim, ne pitam se šta, kako, otkud, do koga je...?!?
    Prihvatam.
    Prije par dana smo sjedile nas četiri i razglabale o našim prijateljstvima sa istim ljudima...bila je polemika oko eventualnih zvanja na vjenčanje...na razna slavlja...čime su neki zaslužili to počasno mjesto, na račun stare slave? Aaaa ne...nemaš vremena da pustiš sms nekada...nemaš vremena da me bocneš na fejsu, ne sjetiš se rođendana...praznika...znači da me nemaš u životu...što znači da je feeling mutual.
    Ti me imaš "na pladnju" a zaobiđeš me..a ja se slomih tražeći neke prošle trenutke, prošla smijanja, plakanja...prošle zagrljaje u onima koji su nestali...ali ih tražim...možda je uzaludno, možda će biti samo jedno razočaranje...ali sve dok se ne razočaram, ja se nadam.

    Ne treba se zamarati potencijalnim velikim prijateljima...ako oni to nisu postali kroz sve ove godine...ma neću ni da ih smatram za prijatelje...više od poznanika, manje od pravog prijatelja...

    Oni pravi. Oni koju su ovdje. Oni koji su daleko. Uvijek su uz mene. Znaju me po sjaju u očima...po iskrenom..po lažnom osmijehu...sve čitaju. Oni su dobili značku pravih, ušli su u top deset...i teško da će ikada dobiti pravo da se ispišu. Teško puštam blizu sebe, još teže puštam da se ode.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Njegovi prijatelji..
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:19
  2. Ostaćemo prijatelji
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 14.02.2013, 21:21
  3. Brak i prijatelji...
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.05.2011, 17:23
  4. Svinje su prijatelji
    Autor ZOE u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 31.08.2009, 04:56
  5. Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.05.2008, 23:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •