Prevara uživo
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Prevara uživo

    Prevara uživo

    Neverni muž otkriven u preljubi pred nekoliko hiljada slušalaca jednog hrvatskog radija.

    Žena koja je pozvala jednu hrvatsku radio stanicu kako bi čestitala rođendan mužu koji je bio na službenom putu, iznenadila se kada se u slušalici, ali i etru, začuo ženski glas koji je rekao da se "gospodin tušira".

    Molba supruge, koja je želela da svog dragog, obraduje uživo u programu radija dovela je do toga da snimak razgovora postane novi hit na YouTube kanalu.

    Kada je veza uspostavljena, umesto slavljenika javio se nepoznati ženski glas. "Gospodin se tušira, samo trenutak!"

    Voditelj radio emisije je dobio slavljenika na telefon, dok je supruga naravno čekala na liniji, a onda upitao nevernog supruga gde je i šta radi...

    "Evo, pobegao sam malo iz grada...sa suprugom..."! Nedugo zatim začuo se glas ljutite supruge...

    Poslušajte.

    YouTube - ljubavnica radio antena zagreb


    MONDO

  2. #2

    Odgovor: Prevara uživo

    Hehehehe.....pazi ovo ko u vicu sa Fatom i Mujom, kad joj se javlja sa mobilnog iz kupatila
    - dodji da mi operes ledja
    - ne mogu vratio se moj muz s puta -


  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Prevara uživo

    Sa recepcije direktno prosledjuju poziv u sobu... i to još u jutarnjim časovima
    Moguće... ako se radi o hotelu "šklj kategorije"

    Ljubavnica se nonšalantno javlja na telefon iz njegove sobe
    Ajd' dobro... možda je u pitanju neka plavuša

    On se baš tušira, a čuje bez problema kada ga ljubavnica zove
    Slučajnosti se dešavaju - Baš je završio sa tuširanjem, i izašao taman na vreme da u se etar ne emituje tišina dok čačka vodu iz ušiju

    Sve nešto mislim. Koincidencija. Želje, čestitke, i pozdravi. Emisija ide uživo, a voditelj tražio na telefon samo tamo nekog Davora
    Dobro. Nije mu morao tražiti JMBG, broj lične karte, krštenicu... al' da se u celom prilogu ne čuje prezime Davora i Janice

    Biće ipak da je to jeftina reklama za antenu


    Nama je bilo interesantno da presrećemo pozive jedni drugima - dok nisu svi provalili
    Muž nazove kući, očekuje da se jave žena ili deca, kad sa druge strane dubok muški glas kaže: "Alo"
    Ala je nekoliko njih prebledelo
    posle ih ne možeš uveriti da poziv nije otišao dalje od recepcije
    najkrvaviji mi je bio jedan čija je žena bila poznata po tome da voli da švrlja, sa svojim komentarom: "j*bo majci, ja još nisam ni stigao, a neko se već uselio"

  5. #5

    Odgovor: Prevara uživo

    Slažem se sa Arturom. Meni je to neuverljivo, dosta naivno i sa puno nelogičnosti. Ne mora se ići u preljubu da se shvati kako bi se to trebalo raditi....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Prevara uživo

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    skec kao na ora iz 83.
    ...mislim da su O(mladinske)R(adne)A(kcije) ukinute ranije...bar 2-3 godine. E sad...da si rekla 76-78..možda bih i poverovao da ih se sećaš. Ovako...ne verujem .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Odgovor: Prevara uživo

    Grešiš. Trajale su još
    83-će se sećam - ne kao akcijaš, nego kao neko ko onako obidje poznanike
    prespavam dan ili dva... malo im podignem normu... pokupim majice i patike kao suvenir, pa produžim dalje
    83-će mislim da sam posetio tako Novi Sad, i Borsko Jezero... davno je bilo, možda je bila i Orvelova 84-ta

  8. #8

    Odgovor: Prevara uživo

    Moguće...ali je sve to već bila samo karikatura onih pravih (posle smrti Tita ...mnoge manifestacije su bile iskarikirane...održavane samo iz navike bez ikakve svrhe ) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #9

    Odgovor: Prevara uživo

    Jap... Devojke, deca, i tek pokoji muški da može udarnički da zapne na posao

  10. #10

    Odgovor: Prevara uživo

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    strasno.....
    covek vise nigde nije siguran.....
    bio jednom jedan brak?Kakav brak? Straaaaashan brak.....


    Davore,govno jedno,vise nemas kucu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #11

    Odgovor: Prevara uživo

    Ajme...loša gluma, skroz.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #12

    Odgovor: Prevara uživo



    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara - da ili ne?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 00:13
  3. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  4. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •