Parada Ponosa - Strana 56
Strana 56 od 68 PrvaPrva ... 646545556575866 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 826 do 840 od ukupno 1009
  1. #826

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ok. Razumeli smo se. Hteo sam samo ponovo da naglasim da se Bozje glediste o neprirodnim(homoseksualnim) odnosima nije promenilo. Kako je na takve postupke gledao za vreme Sodome i Gomore, tako gleda i sada. Svi oni koji se upustaju ili pak sa odobravanjem gledaju na takve postupke, prkose Bogu.

  2. #827

    Odgovor: Parada Ponosa

    Тебе није задовољство зајебавати, јер не конташ.
    Žao mi je što ne mogu da dobacim tvoj iq koji je garant celih 80

    Наравно да нисам тврдио да парадајз, алкохолизам, итд итмсл имају везе хомосексуализмом, већ да то што ти неко драг ради нешто не значи да то нешто аутоматски постаје добро и позитивно.
    Ne možeš porediti neke stvari samo da bi po svaku cenu bio u pravu, iako nisi.

    Што ће рећи да је твоје схватање слободе чиста спрдња.
    Boktemazo, sad sam raskrinkan, moje shvatanje života je ponekad sprdnja, ne znam zašto bi shvatanje slobode kao jednog od segmenata istog doživljavao drugačije? Sloboda je sine samo fikcija, čovek je rob od kad se rodi pa dok ne lipše. Ovo je čista filAsUfija, ali ti to ne razumeš, previše si pametan za to

    Одакле ти право да то тврдиш, хетерофобу?
    Dedukcija ti je jača strana, isto kao i ovom sektašu iznad tebe što pisa. To što nemam ništa protiv parade ne znači da se jebem u bulju.

    Маса.
    Sjajno

    Јепга, кад америчко удружење психијатара тврди да то није болес, онда је то света крава. Кад се појаве психолози и психијатри који тврде да то јесте поремећај сексуалности, то ћемо да гурамо под тепих.
    Većina starogrčkih filozofa i najvećih umova su bili poremećeni? Sjajno, ko je onda čitav?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #828

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ја бих молио модератора да ове поруке премести ди им је место....

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Pa naravno da Tadić, Čeda, Šule treba da su na čelu parade... neće valjda dveri, zveri, 1389, obrazi, i neznam više kojekakvi šupljoglavci da diktiraju državi ko sme, a ko ne sme da paradira.
    Niko ne spori da policija radi opasan posao, al koje procenjivanje šta je pravo, a šta ne - gde da ja hvatam kriminalca, pa to je opasno...jel to ta logika!!?
    Ili kao što su Crvene Beretke štrajkovale!!?
    Што се мене тиче, њима је дефинитивно место на челу параде, што би рекли, каква влада таква и парада. Нисам мислио на то, већ, нек лепо оду да бране ту параду на којој толико инсистирају, а не да шаљу обичне полицајце да ризикују.

    Посао полиције јесте и процена ризика. Па ће тако ако је потребно, уместо двојице прашинара послати одред специјалаца. Полиција процењује који су догађају високог ризика, па према томе спрема и обезбеђење. Посао полиције је и да процени који скупови могу изазвати теже нарушавање јавног реда и мира, и такве скупове забране.

    Једноставно, ако ће та парада изазвати повређене, велику материјалну штету... најлогичније је да се не одржи.

    I zato otkazati paradu da se dobra deca ne uzrujavaju mnogo.
    Malo im je sto su Partizan i Zvezda ispali iz Evropskih takmicenja pa sada jos i ovo.
    Pa kako da deca izdrze sve te stresove... tako tanani.
    Stvarno im nije lako.
    Velike su to zrtve.
    Velike.
    Према анкетама, ни 10% становника Србије не подржава педербалове. И не, не ради се само о навијачима и хулиганима.

    А твоје спрдање с људима који раде свој посао, и при том се деси да их и убију нек ти служи на част.
    Poruku je izmenio yossarian, 31.08.2011 u 23:21 Razlog: bez vređanja, molim
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #829

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Žao mi je što ne mogu da dobacim tvoj iq koji je garant celih 80
    oпрезније с духовитошћу, замал да се преврнем са столице од смеха...

    ne možeš porediti neke stvari samo da bi po svaku cenu bio u pravu, iako nisi.
    Ја ти баш и цртам да не поредим...

    dedukcija ti je jača strana, isto kao i ovom sektašu iznad tebe što pisa. To što nemam ništa protiv parade ne znači da se jebem u bulju.
    Тако је, само они који имају нешто против параде би хтели то да раде. Хтедох да кажем да је та теорија голо го*но.

    većina starogrčkih filozofa i najvećih umova su bili poremećeni? Sjajno, ko je onda čitav?
    Дивно је кад неко нема појма шта прича, ал оће човек и воли да расправља па то ти је.

    Ако је неко велики филозоф то значи да не може да буде настран? Кад би тебе Мајкл Џексон мало натакао на паламар, ти се не би бунио јер је велики певач? Или је стога што лепо пева његова педофилија нормална?
    Poruku je izmenio Mish, 31.08.2011 u 23:32 Razlog: bez psovki i vređanja, molim
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #830

    Odgovor: Parada Ponosa

    Узгред, гледам људе који се око геј параде толико потресају ко да су им сву у породици гејеви. А опет, кад помињемо нека друга к ршења људских права, нећемо да наводимо где, рецимо само "тамо доле према југу", много су мање гласни и ангажовни.

    Како човек да не стекне утисак да су нека "људска права" ин, а друга аут... и да је све то једно испразно а самим тим и јако тужно помодарство људи који би да буду фенси, напредни, еуропљани и тако то?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #831

    Odgovor: Parada Ponosa

    U cemu je problem da prosetaju sat vremena i time pokazu kako oni misle da su diskriminisani u ovom drustvu
    koje u Ustavu garantuje ravnopravnost i osobama te seksualne orijentacije.
    Dogadjanja sa poslednje parade su pokazale koliko su ravnopravni.
    Znaci , svoje privatno misljenje o njima zadrzis za sebe , okrenes glavu , ne gledas i to je to.
    Cemu nasilje ?

    Nego sta je sa Amfilohijem ?
    Jos se ne javlja sa onim zivopisnim recima koji u prevodu znace : "napred junaci !
    Sigurno prosiruje arsenal.
    Ima toga jos mnogo toga...trinitrotoluol , dezoksiribonukleinska kiselina , ..........Salko Dinamitas.
    Poruku je izmenio Mish, 31.08.2011 u 23:37 Razlog: bez odgovora na obrisan post
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #832

    Odgovor: Parada Ponosa

    Тако је, само они који имају нешто против параде би хтели то да раде.
    Pazi, te vašarske trikove u raspravi ostaviš za neke vašare i mesta na kojim a su prigodni.
    Ne kažem ja da su svi koji su protiv parade latentni homosi, ali oni najvatreniji su garant.

    Хтедох да кажем да је та теорија голо го*но.
    Svakako, jer nije u skladu sa tvojim poimanjima sveta.


    Дивно је кад неко нема појма шта прича, ал оће човек и воли да расправља па то ти је.
    Uvek možeš da mi odbiješ na glupost, ti veliki i moćni intelektualče

    Ако је неко велики филозоф то значи да не може да буде настран? Кад би тебе Мајкл Џексон мало натакао на паламар, ти се не би бунио јер је велики певач? Или је стога што лепо пева његова педофилија нормална?
    Ah, sad kad razmislim jako mi je krivo što Đekson nije štedeo u mojoj "kasici"

    Dakle, pošto si na wc šolji dosta proveo, to si i sam rekao negde, a to se i vidi iz načina na koji pišeš, je l', pretpostavljam da nisi nigde na omotu od šampona mogao da pročitaš da je u starom veku homoseksualnost bila jako rasprostranjena pojava, a išlo se dotle da je bilo sramota prevariti svoju ženu sa drugom ženom, pa je sankcija za takvo što bilo javno sramoćenje gde je onaj koji bi učinio preljubu šetao džadom sa rotkvicom u bulji.

    Hrišćanstvo je razbilo te trendove i došlo se do toga da je to zabranjeno, iako je do tada bilo najnormalnija pojava, a ti ako tvrdiš da nije nisi dobro čitao na šolji


    Како човек да не стекне утисак да су нека "људска права" ин, а друга аут... и да је све то једно испразно а самим тим и јако тужно помодарство људи који би да буду фенси, напредни, еуропљани и тако то?
    Naravno, ja sam recimo daleko i od europljanina, i od DS-a, ali ipak mislim da svako ima pravo da se kara u bulju, ako mu to prija i ako misli da će tako izmasirati prostatu
    Poruku je izmenio Bazilej, 01.09.2011 u 00:25 Razlog: bez PP poruka u postovima, molim
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #833

    Odgovor: Parada Ponosa

    Mene samo zanima gde je logika u konstataciji da imas zelju nekog da lemas zato sto u dubini duse zapravo hoces da ga opalis, neg' te blam da to priznas?
    Pogledaj svoj omiljeni film

    ne krije se iza toga bogznakakva psiholoska zavrzlama.
    Naravno da ne, stvar je vrlo jednostavna, najagresivniji homofobi su u stvari latentni homoseksualci.

    Kod incesta te niko ne primorava ni na sta.
    Što i dalje ne govori da to nije propisano zakonom kao krivično delo.

    I homoseksualnost je nekada davno bila na listi bolesti, a sada to odjednom nije.
    Nije davno, protivprirodni blud je do skoro bilo svrstavano u krivična dela. Sad nije, a ja se moram pridržavati zakona, to mi je obaveza

    Zasto bi homoseksualnost bila manje protivprirodna od incesta, to jes' zasto mislis da ljubitelji incesta isto tako ne bi mogli s punim pravom da traze da incest, eto, vise ne bude zakonom zabranjen, jer oni svojom vezom nikoga ne ugrozavaju?
    Iz prostog razloga što, ako bi se rodilo dete iz takvog odnosa, postoji velika šansa da bude malčice nenormalno

    A lemali su samo pedere? Ili su lemali i slucajne prolaznike "samo zato sto ih ne poznaju"?
    Nemam pojma, te sluččajne prolaznike nisu lemali baš svaki dan, desilo se da preskoče po neki, a glede pedera, to je bilo posebno okupljanje gde bi svi oni okupani i namirisani išli na mesta gde su znali da ih ima.
    Još ako bi neki od slučajnih prolaznika bio malo feminiziran, nisu morali da izlaze iz kraja, ubiju dve muve jednim udarcem
    Poruku je izmenio Bazilej, 01.09.2011 u 00:27
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #834

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Pogledaj svoj omiljeni film
    ....

    Naravno da ne, stvar je vrlo jednostavna, najagresivniji homofobi su u stvari latentni homoseksualci.
    Sve je to lepo i krasno, jer to je necija teorijska postavka koju ja ne moram da prihvatim jer mi nije logicna, a upravo oni koji su najglasniji u tome da su homofobi=latentni homseksualci ne umeju da objasne na osnovu cega je taj zakljucak izveden, iz prostog razloga sto je protivan svakoj zdravoj logici



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Što i dalje ne govori da to nije propisano zakonom kao krivično delo.
    ...
    Nije davno, protivprirodni blud je do skoro bilo svrstavano u krivična dela. Sad nije, a ja se moram pridržavati zakona, to mi je obaveza
    Nisam ni rekla da se ne moras pridrzavati zakona Ja pitam zasto bi jedna vrsta protivprirodnog bluda bila zabranjena zakonom, a druga ne? To jes', zasto sutra ovi ne bi izasli na ulicu da traze pravo da zaredjaju po rodbini? Ponovo napominjem, ni jedni ni drugi ne ugrozavaju i ne primoravaju nikoga.



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Iz prostog razloga što, ako bi se rodilo dete iz takvog odnosa, postoji velika šansa da bude malčice nenormalno
    To je tacno. Ali iz jedne homoseksualne veze ni ne moze da nastane dete, sta je tu onda protivprirodnije? Na kraju krajeva, ovde ne pricamo o pravljanju dece, vec o vezi izmedju dve osobe. I onda ja tebe pitam: zasto dvoje homoseksualaca ima zakonsko pravo na vezu, a ovi incestoidni nemaju?

    Nego, kad smo vec kod dece... neretko se desava da i deca iz, takoreci, "normalnih" veza imaju mentalni poremecaj... sta cemo s tim? Da sibnemo i tu neku zakonsku zabranu?



    (sad citam ovaj svoj post... pa mi pade na pamet da napomenem, cisto da me neko ne s'vati pogresno: nije bas da smatram da je incest normalna pojava, samo pricam o hipotetickoj situaciji u kojoj bi i oni mogli da se pobune za svoja prava )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #835

    Odgovor: Parada Ponosa

    Sve je to lepo i krasno, jer to je necija teorijska postavka koju ja ne moram da prihvatim jer mi nije logicna, a upravo oni koji su najglasniji u tome da su homofobi=latentni homseksualci ne umeju da objasne na osnovu cega je taj zakljucak izveden, iz prostog razloga sto je protivan svakoj zdravoj logici
    Umem ja da objasnim, ali ni tada ne bi razumela

    Na kraju krajeva, ovde ne pricamo o pravljanju dece, vec o vezi izmedju dve osobe. I onda ja tebe pitam: zasto dvoje homoseksualaca ima zakonsko pravo na vezu, a ovi incestoidni nemaju?
    Nemaju ni ovi prvi još uvek

    Nego, kad smo vec kod dece... neretko se desava da i deca iz, takoreci, "normalnih" veza imaju mentalni poremecaj... sta cemo s tim? Da sibnemo i tu neku zakonsku zabranu?
    Banalizacija ti je omiljena igra?
    (sad citam ovaj svoj post... pa mi pade na pamet da napomenem, cisto da me neko ne s'vati pogresno: nije bas da smatram da je incest normalna pojava, samo pricam o hipotetickoj situaciji u kojoj bi i oni mogli da se pobune za svoja prava )
    Ti u svom postu podstrekavaš na incest,a podstrekavanje predstavlja krivično delo u granicama umišljaja
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #836

  12. #837

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    ...
    ... I onda ja tebe pitam: zasto dvoje homoseksualaca ima zakonsko pravo na vezu, a ovi incestoidni nemaju?
    Nemaju ni ovi prvi još uvek
    Jel!? A gde to piše?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  13. #838

    Odgovor: Parada Ponosa

    Pre svega, moram da naglasim da zivim u Kanadi, jer... bilo bi truba da overim neku temu a da ne istaknem koliko ne volim sto sam ovde. Ima'l koga da to ne zna, m?

    Elem...kako izgleda gej parada u Edmontonu...
    Krenemo kod prijatelja na subotnje druzenje...prolazimo kroz centar...guzva nevidjena. Bakute sede u kamperskim stolicama na trotoarima, omladina mlatara zastavicama, sve shareno... Ja rek'o...dolazi kraljica garant, najavljivali su posetu. Zaustavimo auto da pitamo prolaznike sta's desava, jer bozemoj, ako je queen in d' hud da se i mi pridruzimo veseloj gomili pored puta.
    Kaze chicha, gej parada...
    -"Vozi Milovane, o'ladice nam se raznjici."
    I odemo. Nismo zainteresovani. Oni koji jesu, ostali su...odgledali predstavu i otisli kuci.

    Tako da...pederi su tu pa su tu. Neki po opredelenju, neki po difoltu, neki nose to u sebi kao karakternu osobinu...jebem li ga...nisu bubaRshabe pa da ih istrebljujemo.
    Ne volim.
    Ne bi mi bilo dobro da mi dete bude gej...ali ako bude (pu pu daleko bilo) ne bih ga sigurno prskala praskom protiv buva ili necim slicnim...kakvi god da su moji su. I sto kaze gospodza B...pre bih stavila prst na celo da mi dete jednog dana postane huligan.
    Ne podrzavam javno eksponiranje. Bole me brige da li si peshko, strejt, supermen, nindza kornjaca...sedi/lezi kuci pa se lizhi, mazhi, grickaj i chupkaj sa svojim novim dechkom...pre sam i umela da kazhem, jebo im pas mater i njima i paradi, shta se busaju po ulicama da ih moje dete gleda..? I tome slicno...ali, jebemumater, ljudi cele godine ne odu u centar grada i onda bas moraju da idu kad je parada, jer eto, vode decu na sladoled

    A sledece godine kad bude parada...ja cu biti pored reke, klopati pechurke sprzene na zharu, pijuckati pivkanu i verovatno necu ni znati da je parada i odrzana. No big deal.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #839

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ovo je jače od mene, jes' da će neko da mi kaže da nije tema, ali moram da napomenem taj roditeljski strah da mu dete ne postane derpe.
    Elem, neki ćale bi istukao svoje dete, zabraniio mu ovo i ono, neko bi probao da priča sa detetom
    Kada sam bio klinac išao sam na neke utakmice sa Invalidima i ćale mi se zabrinuo da ne postanem huligan, što je bilo daleko od bilo kakve realnosti.
    Posle toga me je viđao kako se vučem samo sa muškarcima i nije bilo nikakvih žena oko mene.
    Kada sam prvi put doveo ribu kući, pa kada sam je ispratio posle na bus, sačekao me je sa rakijom i rekao, sine daj da popijemo.
    Mislio sam da si moron navijač, posle sam mislio da se jebeš sa R(to mi je bio tada najbolji drugar)
    Sad znam da nisi derpe, prestao sam da se plašim
    On je tužan bio opterećen time mesecima, i verujem da mu nije bilo lako.

    Jel!? A gde to piše?
    Još uvek nije dozvoljen brak međ' osobama istog pola, ili ti imaš kakve novosti po tom pitanju?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #840

    Odgovor: Parada Ponosa

    И даље ме фасцинира жестина око ове теме, посебно од стране педеробранитеља. Исти људи који ће се ако не спрдати а оно ћутке или с опаском "то су и заслужили" прећи преко стварних патњи људи у нашој земљи који живе у гетима, концлогорима, над којима је геноцид у току... кад се помене геј парада или права педера, толико се узнемире и острасте да се то претвара у фанатизам. Ово наравно није самоникла појава, неко је добро испрао мозак појединцима, ЦИА ли је, Холивуд ли је, није чудо што ЛДП има највише људи из позоришта у својим редовима, тако се контролише култура. Али кад видиш колико људи питање права педера и геј параде гледају као да им од тога живот зависи... факат се упиташ кад је то лудило узело толико маха.
    Ево рецимо, ову слику, 180 плусева и ладно 60 минуса на децу... какав је то фанатизам???

    Схватите
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 56 od 68 PrvaPrva ... 646545556575866 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •