Parada Ponosa - Strana 23
Strana 23 od 68 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 1009
  1. #331

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    господину. Чварценегеру !!!! или да пробају мало да се удварају па цвеће, песме итд.
    em deo posta fali, em citiras me pre toga, em mene tituliras Cvarcenegerom?
    Mogu i ja tebe titulirati kao gozpodina Dani de Vita, ali u cemu je smisao?
    Pun si prezira i unutrasnjeg nezadovoljstva i sada to usmeravas prema meni?

    Ja ti nisam gej i ne mogu da smislim gejeve. Ali znam sta je ljudsko pravo na slobodu i naucio sam to za vreme rezima S.M.
    A ruze i cvece volim dobijati, neme lepseg osecanja nego od dame dobiti cvece. Kada ti dama pokloni cvece, onda znaj da te neograniceno postuje.
    Takodje ne razumem pesme i slicno, ne razumem sta ti je...
    Koliko jos imas na ovom svetu, 30, 40 godina? Proci ces a gejevi ce postati normalna pojava...

    A pravo na povorku imaju, kao svi ljudi sveta!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #332

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kad sve saberem i oduzmem, više mi se gadi i Obraz, i 1389, i svi dragi intelektualci koji time što ih podržavaju navodno brane Srbiju od propasti, od Parade ponosa, i to mnogo više. Ta parada je mogla komotno da se održi, prošeta njih 200-300 par krugova po gradu, dobiju svoje mesto u vestima dana, i zdravo. Ali nee, tu su retardi koji isprebijaju sve što se miče da bi dokazali kako su oni čistokrvni, pravi Srbi, takozvana balkanska stoka.

    Mislim da smo svetski šamopioni u biranju pogrešnog načina za postizanje cilja.
    Poruku je izmenio love hunter, 23.09.2009 u 20:40 Razlog: prosvetljenje

  3. #333

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Mislim da smo svetski šamopioni u biranju pogrešnog načina za postizanje cilja.

    Ma nismo...ali imamo dosta onih koji nam uvek pomognu da dobijemo zlato ! Sve zasluge nama pripišu a oni se odriču svog udela. Da ne pričam da su sudije uvek uz nas .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #334

    Odgovor: Parada Ponosa

    Neka se učesnici u ovoj, i svim drugim temama uzdrže od uvredljivih kvalifikacija upućenih bilo kome. Ovde smo da bi razmenili mišljenja, ne da bi smo vređali jedni druge.

    Tema je: Parada Ponosa

  5. #335

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ako je zamišljeno kao uvreda, moram da te obavestim da nije uspelo. Isto tako, svaki naredni post koji se ne bude ticao parade ponosa, biće obrisan.

  6. #336

    Odgovor: Parada Ponosa

    Manite se vise te parade ko to voli neka ide kad bude.Ko ne voli neka ih gadja saksijama.
    Svako ima pravo na svoje misljenje ja ne prihvatam da se ta parada odrzava,neko misli suprotno iz ovog ili onog razloga.A mi to ovde nema sta da raspravljamo nije to nasa briga,nego briga organizatora,vlasi i policije.
    Poruku je izmenio Becar, 23.09.2009 u 23:37 Razlog: Greska u pisanju

  7. #337

    Odgovor: Parada Ponosa

    Koliko mržnje i netrepeljivosti je tu u ovoj temi izašlo na vidjelo. Pa i oni su samo ljudi. Zašto ih treba linčovati i pljuvati? Sa ovom Paradom oni nisu mislili svima na nos stavljati i turati svoje opredjeljenje već je to njihov način da izbore donekle jednaka prava. Kao kada radnici izađu na ulicu i štrajkaju.

    Zašto ne dopuštate da žive svoj život ako direktno Vas ne diraju??

    Žao mi je što se to nije održalo. Ne podržavam ih u svemu ali imaju pravo birati. I izabrali su.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #338

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Koliko mržnje i netrepeljivosti je tu u ovoj temi izašlo na vidjelo. Pa i oni su samo ljudi. Zašto ih treba linčovati i pljuvati? Sa ovom Paradom oni nisu mislili svima na nos stavljati i turati svoje opredjeljenje već je to njihov način da izbore donekle jednaka prava. Kao kada radnici izađu na ulicu i štrajkaju.

    Zašto ne dopuštate da žive svoj život ako direktno Vas ne diraju??

    Žao mi je što se to nije održalo. Ne podržavam ih u svemu ali imaju pravo birati. I izabrali su.
    Komplekse kod psihijatra nek leče,ne na ulici...pravo izbora svaki živ čovek ima i niko mu ga ne spori,dokle god ne počne da maltretira druge sa njim,na bilo koji način...šta,neki su palili Američku ambasadu,pa bi oni sad pravo da pale Rusku možda i Srpsku zastavu onako usput?

    Upoređivati ih sa radnicima,invalidima,beskućnicima itd nije u redu,jer kao što jedan od njih dole reče,ipak je upitanju sexualno opredeljenje...

    Nego,a vi kako te?

  9. #339

    Odgovor: Parada Ponosa

    A koga maltretiraju ako se bore za svoja prava i neku jednakost? Za prava da se prema njima ponašamo kao i prema drugim ljudima. Isto ovo su prolazili i crnci prije 100 godina.

    Kako mi koga? Imali su oni kod nas svoj Pohod. Čini mi se čak dvaput. Ako me ne diraju i ne 'kurče' se, pustim ih. Pustim svakog, da se razumijemo.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #340

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    A koga maltretiraju ako se bore za svoja prava i neku jednakost? Za prava da se prema njima ponašamo kao i prema drugim ljudima. Isto ovo su prolazili i crnci prije 100 godina.
    Naduvane priče...trla-baba-lam da joj prođe dan...a batine nisu usko vezane za njih same

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Kako mi koga? Imali su oni kod nas svoj Pohod. Čini mi se čak dvaput. Ako me ne diraju i ne 'kurče' se, pustim ih. Pustim svakog, da se razumijemo.
    ''Neću'' da ih pustim jer nemaju razloga da paradiraju,a dok počneš da malo pričaš sa njima,shvatiš kakvi su oni u stvari (borci za paradu).

    Svi smo jednaki....sad što bi oni da budu više jednaki od drugih je običan problem u njihovoj glavi
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 24.09.2009 u 00:38 Razlog: izbacio uvredu (nije se odnosilo na članove)

  11. #341

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ''Neću'' da ih pustim jer nemaju razloga da paradiraju,a dok počneš da malo pričaš sa njima,shvatiš kakvi su oni u stvari (borci za paradu).
    Oprosti ali ako ti ne vidiš i ne shvaćaš razlog njihovog izlaženja, tada nemamo šta pričati.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #342

    Odgovor: Parada Ponosa

    Pa ono kad pogledaš - parada i nije imala nikakve veze sa "boksovanjem" prava.
    Zakonski - Prava su dobili. Već.
    Zakonski - Izjednačeni su. Već.

    Zakonski - Prihvaćeno je ... i prošlo kroz sve procedure - da su izjednačeni.
    Jes' bilo "talasanja" - ali je prošlo.
    I - čemu onda Parada?!

    U suštini - ispada da je uz Paradu, dodatak PONOS, imao za cilj.. ako ne baš ovaj smisao
    a ono - verovatno ovaj
    - upravo onima koji su im prava osporavali i prethodno "talasali".
    Ako je to ??? - onda je to samo dolivanje ulja na hepo kockicu.
    _______________

    I - zar taj ponos može da opstane samo ispred Skupštine,
    zar se na drugoj lokaciji pretvara u "poniženje" ???

    Baš ih ne kapiram..

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #343

    Odgovor: Parada Ponosa

    Neka paradiraju svom tati kroz dnevnu sobu.

  14. #344

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ovde se previše insistira na smislu, po mom mišljenju. Znam ono što sam čuo, kao i većina učesnika u diskusiji. A to je da je običaj da se parada održi u centru grada u kom je već odobreno njeno održavanje. Drugo što je činjenica je da to nije problem u većini zemalja u kojima je do sada održana. Problem je ovde.

    Ono što i dalje nema odgovor je: zašto? Zašto je to toliki problem? Homoseksualci se ne ističu u ovom društvu. Ja, evo, za 27 godina života, nisam upoznao nijednu osobu koja se javno deklarisala kao homoseksualna. Za neke sam sumnjao da jesu, ali niko se nije javno deklarisao kao takav. Čak i da jeste, ja ne bih imao problem s tim. Zašto bih imao? Svako vodi svoj život. Ja ću se na ulici okrenuti za lepom devojkom, a on (ko god) za muškarcem. To je meni čudno, ne mogu da zamislim dva muškarca u vezi. Ali, eto, neko može. i šta sad? Da tog nekoga gađam kamenicama?

    Ne. Da tu osobu prihvatim onakvom kakva jeste, da joj omogućim ono na šta i ja imam pravo, da slobodno, bez straha, iskaže svoje seksualne sklonosti.

  15. #345

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ovde se previše insistira na smislu,
    ... ok nećem više da insistiram na smislu.

    Prihvatam je kao beSmislenu ... i ... Točka.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 23 od 68 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •