Parada Ponosa - Strana 49
Strana 49 od 68 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 721 do 735 od ukupno 1009
  1. #721

    Odgovor: Parada Ponosa

    nije b92 nego:

    http://www.dverisrpske.com/media/2010-10/1873356-22773.jpg
    I tako u beskrajno!

  2. #722

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    shop...pardon paint
    Pljuc, pljuni, zalepi etiketu bez obrazlozenja i zvizdi uz vetar, mis'im, mozemo da se igramo debelih zena sa pijace mada nisam nesto u tom fazonu.

    Jel ovo neko takmicenje Ispadni glup - dobij Reno, daj ako jeste da i ja ucestvujem
    Genije jel vidis ti sa kog je ovo sajta, ciji fotograf je to ufotkao, operi usi da bolje vidis bre
    B92

    http://www.b92.net/info/galerija/zoo...mage_id=121097

    Mada se more priznati, cudno da je ovo proslo cenzuru.
    Poruku je izmenio Gogi, 12.10.2010 u 22:01

  3. #723

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ja tek sada obratih pažnju na natpise naivChino

    A jel' i ovo ShotAFop ..?




    zooooommmmm



    Kome on to?..."EL TREBA MOŽDA DA VAM ZAHVALIMO" ... ?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #724

  5. #725

    Odgovor: Parada Ponosa

    Srednjim prstom na monahinje!

    Portal "Vesti-online" prenosi vam ekskluzivan snimak sa Gej parade u kome je naš kolega Branimir Đokić zabeležio sramnu sliku Parade ponosa. Naime, na snimku ćete videti kako su učesnici Gej parade psovali i vređali monahinje, koje je ispred Vaznesenjske crkve čuvao kordon policije, pokazujući im srednji prst.

    Vesti online / Vesti / Srbija / Gej parada protiv crkve: Srednjim prstom na monahinje!

  6. #726

  7. #727

    Odgovor: Parada Ponosa

    gotova parada, ajmo sad na utakmice
    Ma ne, otisli u Italiju po novu garderobu!
    I patike...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  8. #728

    Odgovor: Parada Ponosa

    Чуо сам да су и мамографе нападали по Италији... сад ће опет психологе да доводе на телевизоре... све је ово закувала Тадићева тајна полиција...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #729

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat laPapun kaže: Pogledaj poruku
    gotova parada, ajmo sad na utakmice
    pa dobro Ivice stoko jedna bezrepa.. zar nisi sve to pohapsio. I spisak su ti dali majmoone jedan
    Ma ne vredi slepcoo da daš ni 55.. ni 505 'iljada policajaca.


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #730

    07 Odgovor: Parada Ponosa

    Za one koji nisu verovali da su isti ovi izašli i petoga oktobra da lome i pale:

    „Ultras bojse“, čiji je Bogdanov pripadnik, predvodi Marko Vučković, zvani Mare, koji je učestvovao u probijanju policijskog kordona ispred Savezne skupštine i demoliranju RTS-a 5. oktobra 2000. S obzirom na to da su bili na strani DOS-a, o „delijama“ se govorilo kao o nacionalnim herojima. Vučković je tada ispričao za novine kako je zajedno sa ostalim „delijama“, ekipom navijača Rada i nešto malo „grobara“, na znak jednog od lidera DOS-a „golim rukama poveo narod u proboj na zgradu Skupštine Srbije“ koja je potom opljačkana i zapaljena. Vučković je, međutim, tvrdio da su oni „samo razoružavali policajce i navlačili im majice ’Otpora’ kako bi ih zaštitili od linča“, kao i da su navodno pokušavali da spreče pljačku, ali ne i razbijanje RTS-a.

    - Porazbijali smo sve aparate koje su neki pokušali da iznesu. Bolje je da su neupotrebljivi. Što se tiče štitova, šlemova i pendreka, oduzetih od policije, nećemo ih vraćati. Biće nam to draga uspomena. Moram da zahvalim Čačanima na onom bageru, izvadili su stvar - govorio je tada Vučković.

    Izvor - današnji Blic

    Za tuču sa policijom ih je B92 nagradio 2000. a sada se traži njihova zabrana Žiri kultne emisije radija B92, „Ritam srca", odluku da nagradi „Delije", obrazložio je rečima: „Momci koji su se deset godina suprotstavljali režimu, tukli se sa milicijom dok su ostali spavali u svojim kućama - to su 'Delije'"! Nagrada je uručena u svečanoj atmosferi bioskopa Reks.
    Tada su dobili plaketu kao priznanje i uz nju deset navijačkih baklji.



  11. #731

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Za one koji nisu verovali da su isti ovi izašli i petoga oktobra da lome i pale: ....

    Zar još ima nekoga kome to nije jasno? .. ko n'ume da sabere 2 i 2

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #732

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kako uspešno kamufliramo priču kad je potrebno... i opet skrenusmo pogled sa suštine i odosmo u mračne odaje u kojima večno pitamo jedno isto: ko je kriv? I dok se mi pitamo, život prolazi, a mi i dalje ostajemo u tamnom vilajetu i urlamo jedni na druge tražeći krivca. A krivac smo svi mi. Držimo se ustaljenih šablona. Hvatamo se za površne stvari izbegavajući da proniknemo u suštinu ljudskog u nama. Ne pitamo ko je ubica, već koga je ubio; ne pitamo ko je huligan već za koga radi; a taj neko je uvek neko drugi.

    Dok ne osudimo ubicu zato što je ubio, i huligana zato što je napao, i silovatelja jer je silovao, a da pritom imamo u vidu čin a ne žrtvu, iz tamnog vilajeta izaći nećemo.

    Dok vi grakćete jedni na druge u potrazi za osudom ili olakšanjem, ja sam istinski tužan.

  13. #733

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Kako uspešno kamufliramo priču kad je potrebno...

    Dok ne osudimo ...... huligana zato što je napao,...... a da pritom imamo u vidu čin a ne žrtvu, iz tamnog vilajeta izaći nećemo.

    Dok vi grakćete jedni na druge u potrazi za osudom ili olakšanjem, ja sam istinski tužan.
    Neće biti. Nemoj da si Tadić. Nije to potraga za olakšanjem - nego objašnjenje. Svetlo na kraju tamnog vilajeta.

    Da su isti huligani
    koji/kada ruše za njegovu (o)poziciju - heroji
    a kada se obruše na njegovu poziciju - kriminalci?

    To mi objasni i ja ti šaljem dva šlepera onog StaropramenA.. štA ti se okus mnogo svideo.
    Tri ti šaljem.. kad je beg bio cicija.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #734

    Odgovor: Parada Ponosa

    Opet si se uhvatila za površno, Glishka. Kad su kojim imenom nazivani manje je bitno od toga šta jesu. A jesu ološ. Jesu instrumenti. Jesu kriminalci (u dobrom delu).

    Šta radimo s ološem, s kriminalcima? Hapsimo. E to je suština. Kad shvatimo suštinu i sprovedemo zakon s tim u vezi, onda možemo i trebamo preći i na nalogodavce, to niko ne spori. Ovde relativizujete njihove postupke time što priču prebacujete na spoljne faktore. Spoljni faktori postoje i njima se trebamo baviti, ali oni nisu najbitniji. U ovoj državi je sve trulo, a mi trošimo vreme na upiranje prstom, kao petogodišnjaci. Nisam ja slomio igračku, Stefan je. Suština je da je igračka polomljena i da mi treba nešto da učinimo s tim u vezi. Ovde ne valjaju ni nalogodavci ni instrumenti, ali ako ne hapsimo instrumente jer su i nalogodavci krivi, šta smo onda uradili?
    Poruku je izmenio Morpheus, 14.10.2010 u 02:10

  15. #735

    Odgovor: Parada Ponosa

    Druže ne kaže se džabe da riba od glave smrdi, truo sistem i proizvodi ovakve individue koje koristi dok su im dobri a kada se okrenu kontra njih onda ih krpe i sklanjaju. Bin Laden je kako je opšte poznato bio američki čovek pa je postao No1 terorista u svetu. Primera je na pretek, a ovde se moram složiti sa Glišom i ostalima:

    Da su isti huligani
    koji/kada ruše za njegovu (o)poziciju - heroji
    a kada se obruše na njegovu poziciju - kriminalci?
    Nemo' si Tadić mislim da si upravo ti koji ovde gleda površinski na stvari. Danas izlazi članak u Politici ''Male šanse za revoluciju''. Jasna režimska poruka u režimskim novinama.

    Hajde sada ja da postavim pitanje, zašto ta gospoda nisu kažnjeni nakon petoga oktobra nego su bili heroji? Lupali su, rušili su, palili su, tukli su se sa policijom. Sada se tolika buka diže oko krađe patika (jeste bruka, ali je*ali ih više patike) a da li se neko seća šta je ukradeno 2000. petoga oktobra? Umetničke slike iz skupštine, televizori, tehnika plus naravno sitna roba iz porazbijanih lokala (parfemi, satovi i ostale drangulije) i da ne zaboravim automatske puške, pištolje i ostalo naoružanje iz policijske stanice u Majke Jevrosime.

    Ološ prijatelju, ološ. Ološ ti vodi državu, ološ ti određuje kada će biti mleka na rafovima, kada će se kupovati protivgradne rakete a kada ne pa grad s*ebe useve i onda nas 'spasavaju' uvozom hrane koju nam onako jefino prodaju. I onda Marko Somborac u Blicu nacrta Tadića kao Robina Huda kako eto moli Miškovića i Beka da daju siromašnima. Pa on je naobičniji Super Hik koji najmanje vodi računa o ovom narodu a jedino je važno da se održe na vlasti. Ista priča kao sa SPS i ekipom devedesetih samo su akteri malo drugačiji.

    Ja sam lepo rekao i ranije za ovu gej paradu i ostajem pri tome. Izgleda samo da nisam uvideo da će njom ubiti više muva od jedared - zamlaćivanje naroda totalno sporednom temom mesecima kako ne bi videli koliko su nam bušne gaće, odlična prilika za uklanjanje onih koji mogu biti pretnja vlasti u eventualnim neredima i nemirima, upisivanje plusića u Briselu i foliranje da je Srbija nekakva demokratska država u kojoj se poštuju sva moguća ljudska i manjinska prava i u kojoj nema diskriminacije. A ustvari smo tamni vilajet u kome jedni grcaju i glođu koske a drugi kupuju skupe automobile, vile i Bog zna šta još a dana radnog staža nemaju u privredi. Kao što rekoh, car je go -



Strana 49 od 68 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •