Parada Ponosa - Strana 68
Strana 68 od 68 PrvaPrva ... 1858666768
Prikaz rezultata 1,006 do 1,009 od ukupno 1009
  1. #1006

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Јел се сад одговара? Досад сам можда трипут умро и саранили ме...
    Ne bih ni sad odgovarala da nemam potrebu da ne ostavljam repove pred ovaj državni udar. Znači, odgovaram tebi, obezbeđujem zalihe konzervi, vodu, sveće, šibice, baterije za kućni poligraf...

    Pa ako se više ne sretnemo.. pamtite me po pjesmama mojim...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #1007

    Odgovor: Parada Ponosa


    Leptejebo al' sam ja neobavešten! A nisam Koštunica nikad bio kao ni dežurna alapača!
    Ko, šta, gde...državni udar ?
    Zatim...efikasna žeMska koja se setila i baterija! Pa takve su održale ovo glavato čovečanstvo, znale su uvek šta je suština i nisu nasedale na silikonske nadogradnje. E sad..nije baš neka pesnikinja da je pamtimo po poeziji ali da je bila biserdžija to stoji . Doduše , dao bih sugestiju što se tiče nabavke potrebština:
    - Obavezno da nabavi neku močugu, mlatne nekog Ludomira i za kosu uvuče u pećinu.
    Čisto da se zna...da opstanak zavisi od takvih, a ne od aktivista Parade Ponosa. Ja lično, sam ponosan što na ovom forumu postoje dame takvog kova.
    P.S. Naravno, nisam maliciozan, pa da njenu repliku smatram kao dokaz da je zlopamtilo, pre bih rekao da je osoba koja dugo pamti i kači se samo za one koji zasluženo nose tregere ! E takoC.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #1008

    Odgovor: Parada Ponosa

    Od demedikalizacije do istopolnih brakova: Novija istorija homoseksualnosti i transrodnosti Zapadnog Balkana”, autorskog para Saše Gavrića i Jasmine Čaušević kroz četiri poglavlja obrađuje istorijske i društvene prilike koje su oblikovale živote LGBTI+ osoba na prostoru koji autorka i autor definišu kao Zapadni Balkan, odnosno prostor Albanije i država bivše Jugoslavije. Knjiga se fokusira na poslednje tri decenije, ali uz osvrt na period koji je tome prethodio, na krivični zakonik i kažnjavanje “protivprirodnog bluda”, i prati postepeno rađanje LGBTI+ aktivizma na našim prostorima, koje se događalo u korak sa korenitim promenama, demokratizacijom i ratnim zbivanjima krajem prošlog veka. Možemo čitati o značajnim koracima kojima su pioniri domaće borbe za kvir oslobođenje utrli put i postavili temelj pravima i slobodama koje imamo danas, ali i onima za koje se još uvek borimo.

    Ideja iz koje je knjiga nastala je da “LGBTI i kvir osobe, posebno one mlađe, treba da znaju svoju istoriju – istrajnosti, ponosa i duge borbe za priznavanje prava na dostojanstven život.

    Knjigu mozete pronaci ovde:

    http://prajd.rs/wp-content/pdfs/Sasa...20KORICAMA.pdf
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #1009

    Odgovor: Parada Ponosa

    Marko Mihailovic, decko koji ima petlju.

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 68 od 68 PrvaPrva ... 1858666768

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •