Parada Ponosa - Strana 42
Strana 42 od 68 PrvaPrva ... 32404142434452 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 616 do 630 od ukupno 1009
  1. #616

    Odgovor: Parada Ponosa

    Možda će nekome biti jasnije.


    Procena štete: "Izgleda da je danas u svim ovim neredima, najviše stradala CENTRALA DSa.
    u Krunskoj ulici."




    a jel' im "krunu" niko nije dir'o.. il nedajBože skin'o.

    (sorry, ja nisaN iz Belograda, pa ne znam.. jel' se to ulica zove po njima??)

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #617

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И Милошевић је имао изборе.
    Али то није демократија, то је зајебанција са повременим непоштеним изборима. Изборима без избора.
    Као и ово.
    Кад смо већ код Милошевића:

    RTS :: Dačić podržao "Paradu ponosa"

    Dačić podržao "Paradu ponosa"

    Ministar Ivica Dačić izjavio da kao političar podržava "Paradu ponosa", a da je kao ministar unutrašnjih poslova dužan da obezbedi bezbednost njenih učesnika.

    "Kao političar koji se zalaže za evropske vrednosti i demokratiju podržavam 'Paradu ponosa', a kao ministar unutrašnjih poslova dužan sam da obezbedim sigurnost njenih učesnika", rekao je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
    Подсећање:

    Dačić zabranio skup ultradesničara - Radio Slobodna Evropa

    Dačić zabranio skup ultradesničara
    09.10.2008
    Iva Martinović

    Pokret "Antifašistička kampanja" organizovaće u subotu u centru Beograda protest koji je zakazan kao odgovor na, u istom danu najavljeno, okupljanje ultradesničarskih organizacija.

    Iako je ranije izjavio da policija zabranjuje oba skupa, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ispravio se poručivši da zabrana važi samo za profašističke organizacije.




    После се чуде насиљу. Проблем је што нарцисоидна елита и њихови подједнако нарцисоидни симпатизери мисле да остатак становништва има IQ на нивоу дивље свиње...и да има сећање које сеже до прошлог доручка.



    Citat starsica kaže:
    Okruzena sam ljudima koji bi otisli tamo da lemaju pripadnike parade A izmedju ostalog, da i polupaju grad malo. Sto da ne, kad mogu.
    Све то је било 5 октобра 2000 године, па ником није сметало (осим ЈУЛ/СПС екипи наравно).

    Сада све то смета нео-Јуловцима.

    Баш чудно..

  3. #618

    Odgovor: Parada Ponosa

    Mrzi me da se preganjam aludiranjem, pa ono.. citanje izmedju redova sam propustila kad se ucilo u skoli zato sto sam purnjala u klonji.
    Smeta mi bilo koje razbijanje, bilo koje prozivanje, bilo koji neredi, bilo sta sto ce da posluzi kao okidac neredima (da me ne shvatite pogresno, nisu svi neredi samo "neredi"). Ne mesam se u politiku zato sto je ne razumem. Mogu da kazem samo ono sto mi smeta bez uplitanja politike. Jbg, neukaljana sam po tom pitanju.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #619

    Odgovor: Parada Ponosa

    Jadnog li drustva...
    Back in red!

  5. #620

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Mrzi me da se preganjam aludiranjem, pa ono.. citanje izmedju redova sam propustila kad se ucilo u skoli zato sto sam purnjala u klonji.
    Smeta mi bilo koje razbijanje, bilo koje prozivanje, bilo koji neredi, bilo sta sto ce da posluzi kao okidac neredima (da me ne shvatite pogresno, nisu svi neredi samo "neredi"). Ne mesam se u politiku zato sto je ne razumem. Mogu da kazem samo ono sto mi smeta bez uplitanja politike. Jbg, neukaljana sam po tom pitanju.
    Кад ти сметају нереди, погледаш ко је за њих крив.
    То сигурно нису хулигани са севера Бачке-Баната које познајеш.
    Као што нису били ни 9.3.91.
    Или 5.10.2000.
    А нису ни данас.
    Ко је крив, и шта народ мисли о њима, лепо је схватио и господин министар Шутановац:

    Ministar odbrane Srbije Dragan Šutanovac rekao je da je napad izgrednika na sedište Demokratske stranke kao nezapamćen izliv mržnje, koji nema nikakve veze sa Paradom ponosa.

    Тако је госн министре... народ вас незапамћено мрзи...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #621

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ne mesam se u politiku zato sto je ne razumem. Mogu da kazem samo ono sto mi smeta bez uplitanja politike. Jbg, neukaljana sam po tom pitanju.
    Верујем ти, али овде је политика уплетена од самог почетка, па се не може уопште издвајати из политичког контекста.

  7. #622

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ministar odbrane Srbije Dragan Šutanovac rekao je da je napad izgrednika na sedište Demokratske stranke kao nezapamćen izliv mržnje, koji nema nikakve veze sa Paradom ponosa
    Pa dobro, to je i moj stav.

    овде је политика уплетена од самог почетка, па се не може уопште издвајати из политичког контекста.
    Sasvim sigurno, ali sve ovo ne posmatram strogo u politickom kontekstu.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #623

    Odgovor: Parada Ponosa

    Pa ljudi,svako ima pravo na razlicito misljenje,veroispovest,seksualnu opredeljenost...
    Imaju pravo da paradiraju ali niko nema pravo ni opravdanje da razbija grad.Sve to mi lici na kradju patika sve je to lep izgovor za huliganstvo.Kad su neki vikali da treba zabraniti fasisticke organizacije drugi su vikali da su to patriote.Danas sina ne mozes odvesti na fudbalsku utakmicu a da mu neko.ne daj Boze,ne razbije glavu.

  9. #624

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat valter1 kaže: Pogledaj poruku
    Pa ljudi,svako ima pravo na razlicito misljenje,veroispovest,seksualnu opredeljenost...
    Ма наравно људи....

    Zabranjen skup "Za srpski Novi Pazar" | Aktuelno | Novosti

    Zabranjen skup "Za srpski Novi Pazar"
    FoNet | 08. oktobar 2010. 16:05 | Komentara: 20

    Policijska uprava u Novom Pazaru zabranila je danas održavanje skupa "Za srpski Novi Pazar", koji je bio zakazan za nedelju
    http://www.naslovi.net/2007-09-27/po...-srbije/459710

    Zabranjen ,,Marš za jedinstvo Srbije"
    Politika četvrtak, 27. septembar 2007.
    Novi Sad - Policijska uprava u Novom Sadu juče je saopštila da je, u skladu sa Zakonom o okupljanju građana, zabranila održavanje ,,Marša za jedinstvo Srbije", zakazanog za sedmi oktobar. U šturom saopštenju navodi se da je održavanje skupa prijavio njegov sazivač Goran Davidović iz Novog Sada, ali nisu navedeni detalji koji su bili povod za odluku o zabrani.
    Vesti online / Vesti / Tema dana / MUP zabranio skup poreskih obveznika

    MUP zabranio skup poreskih obveznika


    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije uručili su danas Vladimiru Miškoviću, organizatoru protesnog skupa "Protest poreskih obveznika zbog odluke Vlade Srbije da finansira tzv. Paradu ponosa”, rešenje o zabrani skupa.
    Dači‡ zabranio skup ultradesničara - Radio Slobodna Evropa

    Dačić zabranio skup ultradesničara

    09.10.2008
    Iva Martinović

    Pokret "Antifašistička kampanja" organizovaće u subotu u centru Beograda protest koji je zakazan kao odgovor na, u istom danu najavljeno, okupljanje ultradesničarskih organizacija.

    Iako je ranije izjavio da policija zabranjuje oba skupa, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ispravio se poručivši da zabrana važi samo za profašističke organizacije.
    http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiv...01102203.shtml

    Dušan Mihajlović, ministar policije, saopštio
    Zabranjeni protesti
    pred Skupštinom

    Reforma MUP-a u skladu s Evropskom unijom

    BEOGRAD - Dušan Mihajlović, ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije rekao je na jučerašnjoj konferenciji za novinare da će sindikalcima biti zabranjen okupljanje ispred zgrade Narodne skupštine dok bude trajalo zasedanje.
    - Pošto je za vreme zasedanja poslanika zabranjeno okupljanje ispred zgrade Narodne skupštine to važi i za sindikalce - napomenuo je ministar.

    Povodom Studije o radu policije u SRJ, koju je sačinio OEBS Mihajlović je rekao da je želja novih vlasti da do 2004. godine reformišu Ministarstvo unutrašnjih poslova u skladu sa standardima Evropske unije.
    http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=18562

    Policijska uprava za grad Beograd zabranila je skup koji su za danas najavila udruženja gradjana „Pokret 1389" i Srpski narodni pokret „Izbor je naš" iz Republike Srpske ispred Hrama Svetog Save na Vračaru.



    "Сви су једнаки,али су неки једнакији од других"
    Парафраза Орвела

    Citat valter1 kaže: Pogledaj poruku
    Imaju pravo da paradiraju ali niko nema pravo ni opravdanje da razbija grad.
    Ови што су сада на власти и који говоре да се не сме разбијати град су управо разбили град да би дошли на позицију моћи са које сада деле лекције некоме о "хулиганству".
    Да не заборавимо да су ти "фашисти" и навијачке групе њих и довели на власт:



    Poruku je izmenio Luctor, 10.10.2010 u 15:32

  10. #625

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ko ce da plati ovu silnu stetu?
    Poreski obaveznici se slazu da otplate svu tu stetu?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  11. #626

    Odgovor: Parada Ponosa

    Naravno, platiće štetu roditelji onih koji su napravili haos ali i svi oni koji veze nemaju sa tim, koje to, jednostavno i ne zanima.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #627

    Odgovor: Parada Ponosa

    Izgleda nije ni vazno da li je parada gej populacije ili nesto drugo mi uvek imamo spremnu parolu*Branimo srpstvo*

    Ja zaista ne znam zasto se kod nas bilo kakav skup,parada zavrsi sa razbijanjem izloga,kradjom,paljenjem zgrada,povredjenim ljudima?
    A onda krene kradja patika,parfema,sve sta dodje pod ruku....
    Sva sreca mrtvih nema.
    A ceh od milion evra ce neko morati da plati.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #628

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ko ce da plati ovu silnu stetu?
    Pa platiće Vlada
    Ko bi drugi?

    Zagrabiće iz istog bunara odakle grabe da plate
    i sebe
    i svoj sud
    i Natu
    i policaj
    i otkup onog njihovog siledžije degenerika iz Amerika
    .. i sve ostalo.

    Našim parama razume se.


    Čime bi drugo?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #629

    Odgovor: Parada Ponosa

    Verovatno ce da organizuju skup poreskih obaveznika.
    Kontradiktorno...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  15. #630

    Odgovor: Parada Ponosa

    Da oni su u moje ime *branili srpstvo* od pedera a ja cu u njihovo ime platim racun koji su napravili.
    Posteno nema sta.
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 42 od 68 PrvaPrva ... 32404142434452 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •