Parada Ponosa
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 1009

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #11

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Pa srećo,kad pročitam ono drugarica koja je bila drug creva mi se okrenu...na čelu joj piše da je bila muško?Izlazi isključivo po gay klubovima?
    Tolko o ugrožavanju drugih...

    *nema slovo I nigde nit će ga bidne
    Bravo Uprolazu

    Meni se povraca od tako necega i kada bi mi najbolji drug rekao da treba ici na operaciju i da ce mi ubuduce on biti drugarica odmah bi mu rekao da je to nas zadnji razgovor u zivotu jer da je njega zakacila neka bolest koja se pojavila sama od sebe pa da mu pomognem a ovo da on sam zeli da postane nastran e tu vec ne zelim da pomognem.

    Isto i da mi prijavi da je peder a krio je to odmah bi prekinuo svaki kontakt sa njim.
    Jer kao sto vec rekoh da mi kaze da npr ima srcanih problema i da mu se to pogorsava (daleko bilo samo dajem primer) pa da budem uz njega ali ovo da sam zeli da ide u bolest je drugo.

    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku
    Kako ovo moze biti parada ponosa?To je samo parada sramote,ispod svake jadnosti.
    Zamislite da vase dete ide u skolu u kojoj je ucitelj ili nastavnik peder.
    ...i rece Bog:"Gde vidis da je muskarac obljubio muskarca,ubij ih oboje,gde vidis da je muskarac obljubio zivotinju,ubij i njega i zivotinju"..
    Meni nije jasno sta te javne licnosti ,glumci,pevaci a i mnogi politicari,misle da ce postici time sto ce podrzati ovaj govnarluk?!Hoce li mozda povecati broj svojih fanova medju pedercinama?
    Dokle cemo da idemo u izopacenosti?Gde je granica?Ima li je uopste?
    Srbijo,nek te bude sramota.Dokle cemo svako zlo sa zapada prihvatati?
    Vidim da ovde neki izrazavaju podrsku i cak govore kako treba imati hrabrosti "da javno stane iza onoga sto jeste" ,mislim da to nema veze sa hrabroscu nego sa nastranoscu,i naravno,kao sto rece jedna izuzetna zena,doktorka Danijela Tiosavljevic :"Tu bi se moglo sprovesti lecenje.." jer to je ustvari bolest.
    Da li cemo zbog ove parade mozda biti "primljeni" u Evropsku uniju?
    Ne postoji rec koja bi izrazila odvratnost i gadjenje prema ovom dogadjaju uopste.
    Butkice, svaka ti cast !

    Bas tako nije to hrabrost vec teska bolest i dodje mu isto kao priznanje za ubistvo jer taj koji je nekog ubio nije hrabar vec lud i bolestan.

    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku

    Da.
    U starom zavetu Bog je jasno obznanio.I to se moze procitati.
    Upravo tim recima.



    Kada jednom dodjes pred Boga,mozes ga tada pitati (Bog slusa).

    Ako je vec tako,zasto to moraju javno da iskazuju?To je skrnavljenje.
    Ako si vec to sto jesi,onda to radi kod sebe u kuci ili kod tvog prijatelja.


    Sta cemo onda u vezi pedofilije i incesta?Da li i oni treba da organizuju "ponosne parade?" Neka i to bude normalna pojava pa da budemo kompletne nakaze
    Jako lepo i tacno receno/napisano (poslednja recenica a i sve sto je Butkica napisala).

    Ajde i oni koji vole sex sa zivotinjama da odrazavaju parade "ponosa" i da recimo devojka kojoj pas lize onu stvar bude ponosna na sebe i neka i to bude normalno.



    Negde procitah da je valjda prosle godine jedan mladic udario pesnicom po licu jednu lezbijku i kada ga je neko ko je tu stajao upitao zasto je udario devojku on je na to odgovorio evo citiram ga:"Nije to devojka, to je lezbijka!" i ima pravo jer sto rece gospodin Nenad Canak ako je lezbijka devojka/zena onda je /devojka/zena kurva i to je tacno.

    I ako je sve to normalno zasto onda zivotinje to ne rade Zasto lav i lav to ne rade ili krava i krava ?! ...mislim da je to normalno i zivotinje bi to radile pa bi na B92 gledali dokumentarce o tome
    Sta bi se desilo kada bi svi mi (ljudi) to radili, a? Muskarac sa muskarcem i zena sa zenom ? Ko bi radjao bebe? Da danas svi pocnemo da radimo tu "normalnu" stvar covecanstvo bi ubrzo prestalo da postoji.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 17.09.2009 u 12:53

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 00:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 08:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •