Parada Ponosa - Strana 25
Strana 25 od 68 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 1009
  1. #361

    Odgovor: Parada Ponosa

    parada je pukla zato: što su nevladine organizacije, mnogo ranije dobile kintu da je organizuju.. potrošilo se imalo se pa se slabo odigralo..
    e
    ali zato je gej lobi pokazao da je jak na bitefu
    bitef bio taaaanaaakkk, tanak tanak.. ali sve nagrade dobiše oni, naravno zasluženo
    svaka čast
    šteta za brod za lutke, koji je remek-delo, aliii.. nije iz teme

    nek smo svi zajedno živi i zdravi
    ii uzbrdo brzi

  2. #362

    Odgovor: Parada Ponosa

    I meni su sladji derPe-di od fasista u svakom slucaju.



    ...a i prave bolje party-je !
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  3. #363

    Odgovor: Parada Ponosa

    Malopre fotokopiram detetu neku knjigu sa prilozima iz engleskog. Izdavač "Pearson Education Limited" iz Engleske. Znači, znaju valjda šta pišu.

    I tako, slučajno ugledah u rečniku značenje reči "pride". Prvi pojam na 44. strani, pa eto.

    pride /preid/ noun U 1 the feeling of being pleased because of someting you have done well: She looked with pride at her painting. * PROUD 2 a good opinion of yourself that is much too strong: Pride will not make you popular.


    E, kad se nisam strmekno sa stolice.
    __________________

    Ili je ovo za "Danas ste se smejali..."
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 04.10.2009 u 21:41 Razlog: navodnici

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #364

    Odgovor: Parada Ponosa



    puna kuca showbizz pedera veceras...ali ponasali su se....
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #365

    Odgovor: Parada Ponosa

    I tako.
    Hajde Jovo na novo.
    __________________


    Maršruta Parade ponosa u Beogradu

    07. septembar 2010. 11:48 > 13:52

    Parada ponosa u Beogradu će ove godine biti održana 10. oktobra pod nazivom "Da šetamo zajedno", a okupljanje učesnika biće u parku Manjež.


    Organizatori su pustili šarene balone u znak najave Parade ponosa

    Organizatori ovogodišnje parade ponosa su Gej-strejt alijansa, Kvirija centar i Grupa za podršku gej-muškarcima iz Novog Sada.

    Kako su naveli na konferenciji za novinare, učesnici parade okupiće se u parku Manjež u centru, a povorka će se kretati Nemanjinom, do Vlade Srbije, zatim ulicom Kneza MIloša, Masarikovom, a završiće se žurkom u Studentskom kulturnom centru.

    Prema njihovim rečima, park Manjež će biti početna tačka Parade ponosa, pošto je tokom 1070-ih godina bio jedno od glavnih okupljališta gej-populacije u Beogradu.

    Organizatori su takođe naveli da je skup juče prijavljen policiji u opštini Savski venac.

    Lazar Pavlović, predsednik Gej-strejt alijanse, rekao je da je predviđena maršruta učesnicima Parade ponosa veoma važna i zbog toga što će se tokom šetnje proći pokraj vlade i važnih ministarstava.

    Pavlović je rekao da, za razliku od prošle godine, kada parada ponosa nije održana, ovoga puta za tu manifestaciju postoji jasna politička podrška.

    On je naveo da su održavanje ovakvog skupa podržali predsednik Srbije Boris Tadić, zamenik predsednika vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović, kao i većina parlamentarnih stranaka.

    "Ustavom je zagarantovano pravo na slobodu kretanja. Od države tražimo da nam, kao ravnopravnim građanima, to pravo i omogući", kazao je Pavlović.

    Predstavnik Kvirija centra Boban Stojanović rekao je da je Parada ponosa prilika i da se ukaže na probleme ostalih marginalizovanih grupa, i pozvao njihove pripadnike da učeestvuju u Paradi.

    On je rekao da se nada da će treća organizacija Parade biti "i srećna" i podsetio na 2001. godinu kada su pristalice desničarskih grupa napale gej-aktiviste i na prošlogodišnju paradu koja je otkazana zbog pretnji desničara da će se incidenti ponoviti.

    Organizatori su najavili i da će nedelju dana pre same Parade ponosa biti održane različite manifestacije - izložbe, debate, performansi...

    Parada ponosa će, prema njihovim rečima, biti promovisana i u Novom Sadu, Nišu, Zrenjaninu i Bečeju, gde će takođe biti organizovane promotivne tribine i prateći događaji.

    (agencije/MONDO)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #366

    Propast !!!!!!!

    Izborise se pederi za svoju paradu Slusao sam danas na radiju kako su dobili podrsku od vecine ministara na celu sa predsednikom.Zanimljiva im je cak i deonica kojom ce defilovati ti bolesnici, Nemanjinom do same zgrade Vlade.Mozda je dogovoreno da im se tamo neko i pridruzi iz same Vlade
    Ima li jos nesto gore da se desi u ovoj nasoj Srbiji ????

  7. #367

    Odgovor: Parada Ponosa

    Znao sam da će ovo ponovo biti aktuelizovano.

    Parada, i šta onda? Kakav konkretan problem može izazvati parada? Bilo kakva. Parada biciklista, proizvođača automobila, plesnih grupa, homoseksualaca? Meni homoseksualci ni njihova parada ne smetaju. Zašto? Nemam nikakav kontakt s njima, niti poznajem ijednog. Ni na koji način me ne ugrožavaju. Čak im mogu biti zahvalan, jer mi ostaje veći broj potencijalnih partnerki za koje oni nisu zainteresovani. Gejevi, samo napred, isparadirajte svoje, pa da se vratimo važnijim pitanjima od toga ko koga j*be. Država nam u haosu, a ljudi vode računa o hebenoj paradi.

  8. #368

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku


    Pavlović je rekao da, za razliku od prošle godine, kada parada ponosa nije održana, ovoga puta za tu manifestaciju postoji jasna politička podrška.
    Podrazumeva se Evropo, evo nas.
    Ako nikako vec nemozemo da ti pariramo, mozemo ovakvim paradama.
    On je naveo da su održavanje ovakvog skupa podržali predsednik Srbije Boris Tadić, zamenik predsednika vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović, kao i većina parlamentarnih stranaka.
    Sve razmisljam da nece i ova grupica politicara sa njima na celu, predvoditi ovu paradu, kao podrska, jeLte
    "Ustavom je zagarantovano pravo na slobodu kretanja. Od države tražimo da nam, kao ravnopravnim građanima, to pravo i omogući", kazao je Pavlović.
    Niko njima ne brani slobodu kretanja.
    Dal' je gej populaciji bilo to zabranjeno?
    Malo mi je degutantno,da ce trandze prolaziti glavnim gradom Srbije, zemljom junaka i Marka Kraljevica.
    Ali cuda su moguca.





    Parada ponosa će, prema njihovim rečima, biti promovisana i u Novom Sadu, Nišu, Zrenjaninu i Bečeju, gde će takođe biti organizovane promotivne tribine i prateći događaji.
    Na koje su tacno pratece dogadjaje mislili, konkretno, pitam se


    Citat shooter NS kaže: Pogledaj poruku
    Ima li jos nesto gore da se desi u ovoj nasoj Srbiji ????
    Ima
    Ne moramo imati osnovnu egzistenciju, kao Evropa, ali mozemo da pokazemo Evropi da smo Evropa, poput ovih parada, da vide da smo mi jedan fin i kulturan narod, nadasve, a ne tamo neki divljaci i varvari, kako ta Evropa misli
    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Meni homoseksualci ni njihova parada ne smetaju. Zašto? Nemam nikakav kontakt s njima, niti poznajem ijednog. Ni na koji način me ne ugrožavaju.
    Nema to veze sa ugrozavanjem,nemam ni ja nista protiv njih, neka rade sta hoce, ali u svom krevetu zar moramo i javno to da pratimo?
    Država nam u haosu, a ljudi vode računa o hebenoj paradi.

    Mislim da ce biti u jos vecem haosu, posle ovoga i da ce se ponoviti scenario od pre nekoliko godina

  9. #369

    Odgovor: Parada Ponosa

    Znachi "ugnjetene mase" su se digle...Joj al; tje biti puc,puc,ozhezi,ozhezhi....kad se dign(e)u i "navijachi(ma)"
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #370

    Odgovor: Parada Ponosa

    Nek prosetaju kad su toliko zapeli, sigurno ce se naci neka grupa da ih malo izmlati i onda vise nese paradirati
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  11. #371

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Znao sam da će ovo ponovo biti aktuelizovano.

    Parada, i šta onda? Kakav konkretan problem može izazvati parada? Bilo kakva. Parada biciklista, proizvođača automobila, plesnih grupa, homoseksualaca? Meni homoseksualci ni njihova parada ne smetaju. Zašto? Nemam nikakav kontakt s njima, niti poznajem ijednog. Ni na koji način me ne ugrožavaju. Čak im mogu biti zahvalan, jer mi ostaje veći broj potencijalnih partnerki za koje oni nisu zainteresovani.
    Мени су моода отекла од ебања партнерки које су ми постале доступне зато што се неко пропедерисо... не можеш улицом проћи од њих...

    Citat shooter NS kaže: Pogledaj poruku
    Izborise se pederi za svoju paradu Slusao sam danas na radiju kako su dobili podrsku od vecine ministara na celu sa predsednikom.Zanimljiva im je cak i deonica kojom ce defilovati ti bolesnici, Nemanjinom do same zgrade Vlade.Mozda je dogovoreno da im se tamo neko i pridruzi iz same Vlade
    Ima li jos nesto gore da se desi u ovoj nasoj Srbiji ????
    Можда ће им дати по 5000 помоћи као чиновницима и пензионерима?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #372

    Odgovor: Parada Ponosa

    Parada ponosa će se pre ili kasnije održati. Dajmo onda da to rešimo što ranije, da ne kažem na vreme. Nemojmo večito kasniti za tajmingom k'o muda za veprom. To je izgleda vrlo važan uslov da se prikažemo kao "ozbiljan" kandidati za evroatlanske integracije. Jbg, 'oćemo među pedere pa jasno je da im moramo pružiti garanciju za njihovu bezbednost. Preko bulje do Evrope? Što da ne. Evo, Pajtić jedva čeka. I on i njegov dečko, naravno. Uostalom, te parade se svuda održavaju, što onda ne bi i kod nas. Uz ćevape, šljivovicu i slogan - Guza konekšn pipl! After det, ponosno veselje...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #373

    Odgovor: Parada Ponosa

    10. ОКТОБАР ИСПРАЋАЈ
    ЗА ТАДИЋА И ЦВЕТКОВИЋА!

    Српски народни покрет Наши 1389 честита Влади и председнику Србије Борису Тадићу на успешном одговору на несташицу основних животних намирница и сепаратистичко дивљање присталица муфтије Зукорлића у Рашкој. Влада је једним потезом, заказивањем параде оболелих од педерастије, преко ноћи решила све друге проблеме у Србији, тако да ћемо се наредних месец дана бавити искључиво проблемима педера.

    Иако у продавницама већ неко време нема млека и уља, а на почетку смо несташице брашна, шећера и соли, СНП Наши 1389 верује да ће проблем одржавања педерске параде медијски засенити све дуге проблемчиће са којима се грађани суочавају. Уверени смо да ће режимски и прорежимски медији, у наредних месец дана утолити глад грађана и задојити малу децу управо проблематиком одржавања педерског скупа најављеног за 10. октобар.

    Српски народни покрет Наши 1389 позива све родољубиве организације, навијачке групе, опозиционе странке, синдикате и све друге заинтересоване грађане да се 10. октобра окупимо у Београду и, са власти, испратимо Демократску странку на исти начин како је на ту власт и дошла. Да председнику Тадићу и премјеру Цветковићу приредимо незабораван испраћај и захвалимо за све што су учинили Србији.

    Информативна служба СНП НАШИ 1389
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #374

    Odgovor: Parada Ponosa

    Smatram da treba da se odrzi Parada Ponosa.
    Mada ne vidim nikakvu vezu gej populacija sa ponosom al dobro.
    Mislim da je vaznije da budemo toleratni na razlicitosti.
    Malo preterujemo jer se spominje nekakva*sramota za Srbiju*....
    Ne razumem,zasto?
    Gej-populacija postoji i kod nas.
    Da li ce oni nestati ako mi zazmurimo?
    Ispadne da je lakse da ih negiramo.Cemu?

    Najlakse je da ih osudjujemo,blatimo,pljujemo,zgrazavamo se....tesko je razumeti.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #375

    Odgovor: Parada Ponosa

    Meni je više pun kufer i te parade i svega što je u vezi sa njom. Verovatno će morati da blokiraju grad policijom, naprave nekoliko obruča oko lokacije gde će ovi da defiluju sa sve merama bezbednosti kao da će Obama da se tuda šeta. Ne vidim kako drugačije da se sve to ne pretvori u jedan veliki cirkus, makljažu i ko zna šta još. A ovi 'razbijači parada' ionako nisu imali prilike da se ižive u zadnje vreme... znam samo da ću da iskuliram Beograd taj dan.



Strana 25 od 68 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •