Parada Ponosa - Strana 6
Strana 6 od 68 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 1009
  1. #76

    Odgovor: Parada Ponosa

    @starsice

    ocu da kazem,da je to wan swake pameti,nesto sto ne pripada owom ziwotu,tako nesto nije za owu planetu. isuwise je sramota. necemo ulaziti sad u to da 'mnogo drugih stwari je sramota i mnoge druge stwari nisu u redu' ,zato sto swe to sto nije u redu je 'normalno' u odnosu na owakaw wid paradoksa.
    ja sam mislio na owo ..owo je sustina..

  2. #77

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Bas generalno u slucaju pedofila Morphea i tebe nece ugrozavati jer niste deca. Decu ce ugrozavati, a to je kaznjivo zakonom. U nedostatku boljih argumenata potezete stvari koje veze sa vezom nemaju
    Potegao sam ja neke argumente i razmišljanja...ali vidim da reaguješ samo na "lake mete" . Što ne proba da prokomentarišeš post pre egzovog ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #78

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Potegao sam ja neke argumente i razmišljanja...ali vidim da reaguješ samo na "lake mete" . Što ne proba da prokomentarišeš post pre egzovog ?
    a sta znaci za tebe to laka meta? i nikkako da se izjasnis jasno da li si za i li protiw parade? za mene si ti uzasno losh sagowrnik!

  4. #79

    Odgovor: Parada Ponosa

    Nisam ni videla post pre njegovog.
    Generalno se slazem sa tobom, ako sam te razumela dobro, osim toga da ne bi trebali imati paradu jer
    neko ima nameru da ih poturi kao gromobran za sve promašaje odgovornih.
    Ne bih rekla. Ne verujem da bi sami trazili istu paradu kad bi bili svesni da je ista samo diverzija za necije promasaje. Uostalom, nije to isplanirano juce.
    Potegao sam ja neke argumente i razmišljanja...ali vidim da reaguješ samo na "lake mete"
    Moja prethodna opaska nije bila upucena tebi.. a mozda reagujem na lake mete zato sto sam i ja jedna takva
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #80

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ček...zašto neko neće da prizna da je čak i samo ime parade..."marnuto" od druge kulture ? Ovde je jasno svima da samo ime parade ima bar 90% protivnika. Znači...insistiranje na mestu održavanja, na plagijatorskom imenu manifestacije, na silnim promo spotovima i naduvanosti stiče se utisak da se namerno ide na neku provokaciju.
    Kao što neki rekoše...ne osporava se ničije pravo, ali se NAČIN na koji se "bore " za prava koja imaju u zakonu više nego problematičan.
    Zašto problematičan ? Zato što se ovom paradom ništa ne dobija (ni u zakonskim aktima koji su to već regulisali, ni u okolnom okruženju, ni u "drugačijim mišljenjima") ali se...(da li baš slučajno) može izazvati nered koji će posle poslužiti za "ceđenje suve dernovine" i opravdanje postojanja raznih institucija koje su uveliko se deklarisale kao "sudije Srbiji".
    Zemlja grca u nelikvidnosti, besparici i nezaposlenosti pa je nekome važno da "skrene pažnju" ? Ili..da nakupljen bes naroda okrene prema "drugačijima" ?
    Mislim...odavno sam prestao da verujem u slučajnosti i "zvanične verzije". Uvek se trudim da shvatim stvarne porive onih koji nešto proklamuju i onih koji imaju koristi od toga.
    Mislim da bi sami pripadnici nabrojanih kategorija osoba trebali da budu protiv ove parade sada i baš tu. Jer ko god malo razmisli...shvatiće da neko ima nameru da ih poturi kao gromobran za sve promašaje odgovornih. Ne volim manipulante sa ljudima..i tačka .
    Tako je, s tim da pravo na ponos ima cela popuacija, pa oni takođe žele pod tu etiketu.
    Moraju paradom, jer samo tako mogu da pokažu koliko ih u stvari ima, a u grupi i okruženi medijima se jednostavno osećaju sigurnije. I mora tako. Prve parade će izazivati velike pomame, ali će se verovatno i Srbija vremenom navići na činjenicu da su i neki Srbi pederi, i da se time diče. I imaju to pravo, bez obzira koliko to užasavalo one koji se toga boje, kao da je prelazno.
    Način jeste problematičan, ali mislim da je to upravo zbog napaljenih huligana, koji jedva čekaju priliku da se na nekome ili nečemu istresu. Manje je bitno da li je u fokusu Kosovo kao srce Srbije, ili dan kad pederi marširaju, bitnije je da imaju šta i koga da tuku, lome, uništavaju. A možda se i opet obuju, onako usput...

    Za ostalo si u pravu, magla nam se prodaje, ali ni vlast ne treba mnogo kriviti, jer vidiš da se uvek nađe onaj ko hoće da je kupi.

    Leonard Peltier:
    Ako incidenta ne bude, biće to samo još jedna vest u vestima dana i ništa više ... razmislite o tome
    Idealne vesti. Tako bi i trebalo da izgleda svet. Mislim, i Srbija.
    Vrag odneo šnalu...

  6. #81

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    a sta znaci za tebe to laka meta? i nikkako da se izjasnis jasno da li si za i li protiw parade? za mene si ti uzasno losh sagowrnik!

    Laka meta zato što već nekoliko puta više sagovornika meša neke koji direktno ugrožavaju DRUGE sa ovom populacijom koja, barem direktno, ne ugrožava okolinu i time dajete šansu za jeftino poentiranje . Jasnije ?
    Ako te mrzelo da me pročitaš...onda razumem da nisi "shvatio" moj stav.
    Sad kako ti doživljavaš ono što napišem je tvoja stvar, ja samo iznesoh istinu da ponavljaš grešku na kojoj je već neko poentirao...što može značiti ili da ne čitaš ili da ne shvataš problematiku. BTW..kako ti drago, samo ja bih se potrudio da ne napravim grešku prethodnika i da "drndam" priču koja je već "poklopljena".
    Poruku je izmenio Sivi, 15.09.2009 u 19:07 Razlog: starsica već odgovorila
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #82

    Odgovor: Parada Ponosa

    Čekam Starsicinu reakciju na moje viđenje (pošto videh da sebe smatra expertom po ovim pitanjima)
    Nema potrebe da mi kolutas ocima. Starsica je nit' ekspert, nit' se istim smatra.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #83

    Odgovor: Parada Ponosa

    Laka meta zato što već nekoliko puta više sagovornika meša neke koji direktno ugrožavaju DRUGE sa ovom populacijom koja, barem direktno, ne ugrožava okolinu i time dajete šansu za jeftino poentiranje . Jasnije ?
    meni je odma bilo i jasno.samo ne widim sta ti znaci to poentiranje..jer ja sam samo iznio swoj sud,swoje misljenje o owome

  9. #84

    Odgovor: Parada Ponosa

    siwi ,mislis na mene i Uprolazu..jer zaista nema logike u tome sto tako apsorbujes,jer odje se ne radi niti o tome niti o nekakwom poentiranju,ali je tebi wazno izgleda da budes u prawu samo jasno i glasno da nismo za to..skrommno receno

  10. #85

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Tako je, s tim da pravo na ponos ima cela popuacija, pa oni takođe žele pod tu etiketu.
    Ponosan sam na mnogo šta pa ne paradiram...ovo ima više veze sa kompleksima,a oni se leče kod psihijatra/psihologa,neka pokažu da su normalni...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Moraju paradom, jer samo tako mogu da pokažu koliko ih u stvari ima, a u grupi i okruženi medijima se jednostavno osećaju sigurnije. I mora tako. Prve parade će izazivati velike pomame, ali će se verovatno i Srbija vremenom navići na činjenicu da su i neki Srbi pederi, i da se time diče. I imaju to pravo, bez obzira koliko to užasavalo one koji se toga boje, kao da je prelazno.
    Nema tu šta koga da užasava...stvar je prosta i jednostavna-kvalitet života je nikakav,sa njegovim poboljšanjem i ljudi postaju tolerantniji,na ovaj način će postići samo to da ih mlati ko gde stigne jer teraju inat,o političkom delu da ne pričam,pošto je više nego očigledno da nekima to ne odgovara...nije parada jedino mesto gde može štošta da se desi,svako u svom okruženju ima neke pripadnike te populacije,pretežno ih ljudi ne čačkaju,šta će biti posle ovoga pitanje je...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Način jeste problematičan, ali mislim da je to upravo zbog napaljenih huligana, koji jedva čekaju priliku da se na nekome ili nečemu istresu. Manje je bitno da li je u fokusu Kosovo kao srce Srbije, ili dan kad pederi marširaju, bitnije je da imaju šta i koga da tuku, lome, uništavaju. A možda se i opet obuju, onako usput...
    Po ovom ispade da je svaka osoba u Srbiji huligan ako ne smatra da je homoseksualnost nešto divno...generalizuju se pojmovi kako bi se stvorilo slepilo da je to nešto što mora da se održi
    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Za ostalo si u pravu, magla nam se prodaje, ali ni vlast ne treba mnogo kriviti, jer vidiš da se uvek nađe onaj ko hoće da je kupi.
    Naravno,još jednom ta divna totalitaristička vlast(aj još reci da nije da se nasmejem malo)

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Idealne vesti. Tako bi i trebalo da izgleda svet. Mislim, i Srbija.
    Tako i izgleda u društvima u kojima je životni standard visok...u banana državama poput Srbije je realnost nešto drugo,a ispušene muštikle od estradnih zvezda koje se nadaju nekom angažmanu sa homoseksualnim scenama,ili punoj sali gay bara kako bi došli u žižu javnosti neću ni da pričam...

    mada,ono,šta bude biće,sve i da radovci ne prisustvuju u šta čisto sumnjam,ipak tu ostaju Grobari,Slaninari,Delije,Taurunum,Plava Unija,itd...kao i brdo desničarskih organizacija,plus gomila ljudi kojoj je pun ... nametanja koječega dok ljudi gladuju...toplo sam čak i komšinici jednoj preporučio da se mane bensedina i ode tamo i slomi nekom vrat...uostalom,mnogo ljudi je protiv toga,ali atmosfera je takva da se plaše čak to i da kažu...

    Nego šta reče onaj,Srbija ulazi u EU kad?Kaže nek bude parada i ulazite sutra

  11. #86

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    mada,ono,šta bude biće,sve i da radovci ne prisustvuju u šta čisto sumnjam,ipak tu ostaju Grobari,Slaninari,Delije,Taurunum,Plava Unija,itd...kao i brdo desničarskih organizacija,plus gomila ljudi kojoj je pun ... nametanja koječega dok ljudi gladuju...toplo sam čak i komšinici jednoj preporučio da se mane bensedina i ode tamo i slomi nekom vrat...uostalom,mnogo ljudi je protiv toga,ali atmosfera je takva da se plaše čak to i da kažu...

    da se mane bensedina i ode tamo da nekom slomi vrat samo zato što je homoseksualac? I da time izleči svoje frustracije i komplekse?

    I may not be perfect but I'm always me

  12. #87

    Odgovor: Parada Ponosa

    U prolazu... Joj, što ne volim ta citiranja na rezance... Ajmo da se komentarišemo onako ucelo, pa na đuture, može?

    Makili je već prokomentarisala onaj deo o kompleksima, ja bih to još grđe, ali njeno pitanje je dovoljno jasno.

    Ostatak tvog posta je toliko vatren, da pretpostavljam gde ćeš ti biti za vreme parade, ili da ćeš ispred TV-a željno iščekivati uzbudljiv prenos okršaja, navijajući za one koji se bore protiv pedera u ime gladnih. Boli ta logika. Nadam se iskreno da će ti te večeri biti dosadno.

    Parada treba da se održi. Niko u Srbiji neće biti sitiji ako je ne bude. Promućurni Slaninari i ini branioci gladnih građana ne vide šta je stvarni uzrok problema u Srbiji, a da vide, ne bi trošili vreme na obične pedere, udarili bi po pederluku kao osobini, počevši od vrha.
    Nisam rekla da su huligani oni koji ne vole homoseksualce, ne. To su samo oni koji će se obresti na paradi da bi se kurčili u uskim okvirima svojih bandi, huliganskih, kompleksaških, sramotnih po Srbiju.
    Vrag odneo šnalu...

  13. #88

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    da se mane bensedina i ode tamo da nekom slomi vrat samo zato što je homoseksualac? I da time izleči svoje frustracije i komplekse?

    Ne,već zato što samo politički podobni mogu da mitinguju i protestvuju
    Zato što u današnje vreme svaka šuša svira i paradira kako hoće,samo ako ima keš i ''ispravan'' pogled na svet...
    Zato što se parada invalida(pravih) nikada neće održati...
    Parada obolelih od SIDE
    Parada beskućnika(da se vidi koliko ih je)
    Parada samohranih majki
    i još mnogo grupa...

    ************************************************** **********************

    Lopovima zbog kojih je brdo ljudi palo ispod dna egzistencije ne možeš da slomiš vrat,sede uljuljkani u svoje fotelje i zaštićeni...pa nek ga lomi njihovim marionetama,...u njenom slučaju konkretno,je li?Zacaklile joj se okice,moram da istaknem

  14. #89

    Odgovor: Parada Ponosa

    Uprolazu,a kada bi se neko od tvojih najblizih (nemoj da shvatis kao uvredu) nasao na toj paradi i setao s tim istim homoseksualcima,da li bi ti i onda slao komsinice i ostale psihopate da im lome vratove ?
    Nisam protiv parade,ali nisam ni za,samo iz jednog razloga,zato sto ce se pojaviti iskompleksirani,dokoni manijaci i huligani i napraviti sranje za pamcenje.I najgore je sto nece ta sranja praviti zato sto imaju nesto protiv gej populacije,nego zato sto su umobolni!
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #90

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Uprolazu,a kada bi se neko od tvojih najblizih (nemoj da shvatis kao uvredu) nasao na toj paradi i setao s tim istim homoseksualcima,da li bi ti i onda slao komsinice i ostale psihopate da im lome vratove ?
    Nisam protiv parade,ali nisam ni za,samo iz jednog razloga,zato sto ce se pojaviti iskompleksirani,dokoni manijaci i huligani i napraviti sranje za pamcenje.I najgore je sto nece ta sranja praviti zato sto imaju nesto protiv gej populacije,nego zato sto su umobolni!

    Naravno...šta ja imam sa njima

Strana 6 od 68 PrvaPrva ... 456781656 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •