Parada Ponosa - Strana 52
Strana 52 od 68 PrvaPrva ... 242505152535462 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 766 do 780 od ukupno 1009
  1. #766

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    SerGogsy na jednoj drugoj temi:
    Ima samo jedan "UGAO" koji je PRAV, i taj ugao se zove :
    -Ljubav prema svom bližnjem, ..
    Nema dežurnih krivaca...najveći krivci smo MI! Zlo protiv kojeg se borimo je u nama!
    Lep pokušaj kompromitacije ...ali

    "Ljubi bližnjega svoga, kao samoga sebe" ! Ili: "ljubi bolest na bližnjemu svojemu, kao što ljubiš bolest na sebi samome"

    Da li ti ljubiš svoju bolest, kada si bolestan? Ili je napadaš svim sredstvima koja pomažu, da ozdraviš?

    Manipulacija nije rešenje...

  2. #767

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Na to je usledio smeh i aplauz svih prisutnih.

    Nije nemoguće da se i sam policajac nasmejao.

    Ali..
    onda je doš'o strašni veštac Ivica in d marica end opalio stari dekica po drhtava rukica sa hlebica u kesica


    Uopšte ne sumnjam da su policajci samo postupili po naređenju.
    Da su samo zbog te fakin plate.. pristali
    da paraderima budu bodigardejci.
    da Paradu čuvaju k'o što ni Obamu niko nikada čuvati neće
    da ih dovoze, odvoze, prevoze sa žurke na žurku
    da ih posle žurki pojedinačno k'o male, nezaštićene, nevine curice blindiranim bornim vozilima razvoze kućama.
    ..nisam sigurna, moguće je da su im i par noći stražarili pred kućama.. da usnule lepotane/lepotice neko noćom ne prepadne
    il' preseche dok se s'(v)ibrom igrajoo

    pa jbt



    Da ne ulazimo u ulične obračune,
    oni bi to sve isto morali da urade i da nikakvih obračuna nije ni bilo.
    JER - Tako je to pečatirani smislio, pa naredio gabaritnoj osobi (by Vendijev Atack )
    a gabaritna osoba naređenje prosledila dalje.
    Naređenje-Izvršenje! Vodaj konja gde ti "gazda" kaže

    Da je još jedna petarda odletela na Krunsku, Šutko bi mejbe i vojsku isterao iz hangara

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #768

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Nije sve u paradi...
    Prvo da sasvim razjasnimo jednu stvar, da li je tzv. parada ponosa bila legalna ili ilegalna? Ako je bila legalna a jeste tu se za civilizovanog čoveka svaka priča završava. Svako ima pravo da koristi sva svoja ustavna i zakonska prava, pa i homoseksualci, a stvar je države da spreči ma koga u nameri da ma čija prava osujeti.

    ...
    E upravo ta legalnost je problem! Ja kapiram da se narod (većina) ne buni zbog postojanja pedra i ostalih iz LGBT populacije, nego zbog legalizacije njihove parade. Siguran sam da se može, kad bi se htelo (ili bolje rečeno smelo), veoma lako u samom ustavu i ostalim zakonima naći objašnjenje zašto im se zabranjuje paradiranje.

    I ta bahatost Dijamanta, Ivice i ostalih što odlučuju je ono što meni, a siguran sam i velikoj većini, smeta. Bahatost ne samo u slučaju parade, ali eto, ovo su podmetnuli da zvekani odvuku pažnju.

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Svako ko se složio, makar prećutno, s tim da neko gvozdenim štanglama i bejzbol palicama "razjuri pedere" u napred se složio i s tim da svako ima pravo da arbitrarno, na isti način, spreči i njega samog u ma kom pravu. ...
    Ne slažem se ni prećutno, nit ni na koji način sa siledžijstvom bilo kakve vrste. Sve ove pohapšene koji su divljali, kao i roditelje maloletnih kazniti na odgovarajući (zakonski) način.

    Bio bi najsrećniji da su se opredelili za Gandijevsku varijantu protesta. Da su se okupili (i ja bi došao) i u tišini sedeli ispred kordona i ništa ne radili. Svi svetski mediji bi to preneli kao senzaciju. I siguran sam da bi tako imali najpozitivniji efekat.

    A palenje i rušenje ostaviti za između dva kruga izbora.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #769

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku

    Nije nemoguće da se i sam policajac nasmejao.
    Naravno da se nasmejao...do suza...od muke

    Policajci su tu ipak najmanje krivi i (ne)dužni...

    Onaj koji je DOpustio paradiranje greha, taj je dužan...I treba mu staviti do znanja da je dug zao drug i da se svaki dug platiti mora...

  5. #770

    Odgovor: Parada Ponosa

    Kад се страсти смире


  6. #771

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Policajci su tu ipak najmanje krivi
    Naravno..
    doduše, nađe se i tu poneko ali.. policajci su krivi taman koliko i sva ona policijska vozila.
    Pa i njih su jedva smirili i ućutkali, samo par dana ranije. Da nisu, malo je falilo da baš od njih dobiju pendrek po pi.. po kichMi.

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Onaj koji je DOpustio paradiranje..
    Misliš na pečatiranu personu ili na gabaritnu osobu? ili na obE ??

    Staviće im Zare*

    Do znanja.

    (v)Ibro svoje odigro ... sad Zare* igra vrti se kao čigraaaa


    ____
    * - lik iz Morfove i moje priče.. imaginaran

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #772

    Odgovor: Parada Ponosa

    ćitam.. ćitam.. ćitam.. pa primetim
    Glas dijaSpore

    Kosovska organizacija Centar za Socijalnu Emancipaciju (QESh) učestvuje u Paradi ponosa!
    Sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo javnost da je Centar za Socijalnu Emancipaciju (City portal of Moscow, the Moscow News.), poznata kosovska organizacija za promociju GLBT prava, otvoreno podržala prvu Paradu ponosa u Srbiji
    Na našu veliku radost, predstavnici QESh-a najavili su da će u znak podrške našoj inciijativi na Paradu ponosa poslati višečlanu delegaciju ove organizacije koja će u subotu, 9. oktobra, da krene put Beograda iz Prištine. Organizatori Parade ponosa, Queeria – centar za promociju kulture nenasilja i ravnopravnosti (Kvirija centar) i Gej strejt alijansa (GSA), uvaženim gostima iz Prištine žele srdačnu dobrodošlicu!
    Podrška QESh-a beogradskoj Paradi ponosa i najavljeni dolazak delegacije ove organizacije iz Prištine predstavlja važan pomak u odnosima GLBT organizacija u regionu. Pozdravljamo odluku kosovskog Centra za Socijalnu Emancipaciju (QESh) da podrži beogradsku Paradu ponosa, i uoči nedavnog usvajanja srpske rezolucije o Kosovu od strane Generalne skupštine UN, a u cilju što bržeg približavanja EU i evropskoj porodici naroda, pozivamo Vladu Srbije da što pre i formalno prizna nezavisnost kosovske republike i uspostavi dobrosusedne odnose sa najmlađim članom velike evropske zajednice. Organizacioni odbor se iskreno nada da će beogradska Parada ponosa potstaći Vladu Srbije da prihvati realnost na terenu i da se konačno okrene evropskoj budućnosti naše dve zemlje.
    Podrška QESh-a ovogodišnjoj Paradi ponosa (ParaDA! – DA šetamo zajedno) jasno pokazuje da je Parada ponosa ujedno i prvi suštinski korak ka uspostavljanju demoratskih normi, evropskih vrednosti i trajnog jedinstva u zemlji i regionu. Pozivamo sve građane da nas na sličan način podrže i da zajedno sa nama aktivno učestvuju u prvoj ali svakako ne i poslednjoj beogradskoj Paradi ponosa.
    Vidimo se na Paradi!





    I zbog ovoga su Tadić&Dačić (u)radili što su (u)radili!? Onolko pripremali teren za "igru demonstranata" na ulicama
    i za "igrarije navijača" rekavši im pa-pa kad s'fuZbalerima krenuše via Đenoveze.
    Čoveče.. za to sve je trebalo mnoooooooooooooooooooogo "pameti". I tru(dov)a.

    Pa zar nisu mogli samo, lepo da kažu:
    "Braćo Srbi, prodadosmo vam SrbiU (uz naše doope X2).. mi smo dve veeeelike pederskepeechketeene."
    Razumeli bismo ih... a i ne bi se ovolko zamlaćivali tumačeći igrice sa nivoa predškolskog uzrasta.




    E. A što Parada nije održana u Prištini?




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #773

    Odgovor: Parada Ponosa

    Parada,parada....samo o njoj (pored Ivana) pricha....
    Pederi dobili po nosu....pa neka su bre....
    Negde videh natpis '' netju tatu i tatu ''......
    Negde chuh da je dachitj rekao : ''Kako ja da objasnim nemachkom kancelaru (chini mi se,ili nekom ministru),zashto nije odrzhana gay parada,kako kad se on skoro venchao s' mushkarcem ''
    ..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #774

    Odgovor: Parada Ponosa



    Bila je,prosla je,dobro je pokazali smo ocekivano. Malo pesme za veselje.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #775

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Negde chuh da je dachitj rekao : ''Kako ja da objasnim nemachkom kancelaru, zashto nije odrzhana gay parada,kako kad se on skoro venchao s' mushkarcem ''
    ..
    A to Klaus Voverajt (ili svejedno ko).
    A kakvu to moralnopolitičku obavezu mi imamo prema Nemačkoj.. odnosno dachitj prema tom ili bilo kom švabi?
    ???
    A ako već on i ima neku sasvim ličnu obavezu, šta mi imamo s'tim.. ?
    i kako će onda dalje da mu objasni... Zašto i on ne nabaci sebi jednog neurohirurga.. Gayu.
    I kad ga nabaci, kako će da mu objasni što ga zamajava.. što se ne venčaju.
    (mada, mislim da i ne mora baš neurohirurga.. mož' jednog psihijatra. I to baš nemačkog. Koji će i bukvalno da mu utera..
    iz doopeta u glavu i te i sve ostale evropske standarde.)
    A ne ovako da se folira i glumi orgazmuse, dok se (pendrekom po tuđem doopetu) mic po mic uvlači i dodvorava nemačkim
    i ko zna čijim homosexual državnicima.


    Nego.. šta će mučenik da kaže.. kako li će da objasni Putinu?... ovo sve što je uradEo?
    Posle ... lajanja nema kajanja.




    tek sad vidim kol'ko je za'ebano ovo političko pederisanje
    i političmarenje





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #776

    Odgovor: Parada Ponosa

    Najgore od svega toga je, sto je kompletna ta zajebancija sa Paradom ponosa namestena, od same parade, preko huligana(anti gejova) do policije..pogledajte to sa ove strane..

    Evropa i svet znaju kakav smo narod, skloni haosu i slicnim stvarima..
    Nasa vlast je ovu paradu iskoristila ovako, platila jendnu organizovanu grupu koja ce da napravi sranje, e onda ce da pusti policiju koja ce to uspesno da sprechi..
    Gejovi sachuvani, policija a samim tim i vlast je dobila na reputaciji...

  12. #777

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Nije sve u paradi...
    Prvo da sasvim razjasnimo jednu stvar, da li je tzv. parada ponosa bila legalna ili ilegalna? Ako je bila legalna – a jeste – tu se za civilizovanog čoveka svaka priča završava. Svako ima pravo da koristi sva svoja ustavna i zakonska prava, pa i homoseksualci, a stvar je države da spreči ma koga u nameri da ma čija prava osujeti.

    Svako ko se složio, makar prećutno, s tim da neko gvozdenim štanglama i bejzbol palicama "razjuri pedere" u napred se složio i s tim da svako ima pravo da arbitrarno, na isti način, spreči i njega samog u ma kom pravu. Ako vas sutra metalnom štanglom neko izjuri iz vašeg stana, jer eto misli da taj stan nekako njemu bolje paše, nemojte se žaliti - sami ste to tražili. Ako vas sutra neko "izštangla" po tintari jer mu se ne sviđa vaše političko uverenje, vaša odeća ili vaša faca, nemojte ni pomisliti da se bunite (ili se, barem, nemojte meni žaliti, jer ću vas bez pardona oterati u tri lepe, uz opasku da su vas malo tukli) jer – sami ste i to tražili.

    Ono što je rak-rana Srbije već barem dva veka jeste bezmalo potpuno odsustvo sposobnosti da se razmišlja na nivou principa. Naša razglabanja su uvek od slučaja do slučaja, shorno trenutnim interesima i ličnim simpatijama, i ama baš nikad nismo u stanju da shvatimo implikacije takvog pogleda na stvari.

    Svako ko je ma i jednog trenutka pomislio da je moguće da u Srbiji Albanci nemaju nikakva prava, a da on sam neka prava ima, dve predstave o državi nije imao. Kad je ista ona policija koja je sprovodila teror na Kosovu počela jednak teror da sprovodi u "užoj Srbiji" svi su se našli u čudu. A nikakvom čuđenju nije bilo mesta. Onda kad ste se složili da policija arbitrarno ispendreči nekog Albanca, složili ste se i da jednako arbitrarno ispendreči vas.

    Kad se tzv. srpska pravna, politička i ina elita onomad zalagala da se na Kosovu primenjuje istorijski, a u Bosni princip etničke većine, ono malo još ne s uma sišavših ljudi u Srbiji jasno je reklo da jedini rezultat takvog pristupa može biti to da se na srpsku stranu gleda kao na notorne pijačare i obične budale. Odgovor "elite" mogao bi se sažeti u "znamo mi šta radimo". Vidimo po rezultatu koliko su znali. Ali... I to ste sami tražili.

    I kad se krene kukati zbog NATO bombardovanja Srbije 1999. prosto je čudo jedno kako se niko od tolikih pravoslavaca i hrišćana ne opseti šta ono piše u Bibliji o sudbini svakoga ko se mača laća. Dok smo mislili da smo najjači baja u kraju većinom ama baš ništa nismo imali ni protiv primene sile ni protiv bombardovanja. Naprotiv. Ali kad je došao jači baja pa nas sredio, smesta smo stavili ljusku od jajeta na glavu i počeli da kukamo o nepravdi. E pa, izvin'te, čak se i u seoskoj krčmi zna, kad upadnete pa počnete da maltretirate sve od reda jerbo ste najjači, nikakve nepravde nema u tome kad se pojavi jači badža pa vas pošteno isprebija. Princip je i tu jednostavan, ko neće da se "njegov slučaj" rešava mačem, neka se mača ne laća. To piše i u Bibliji, dakle nije neka smicalica zloglasnog "novog svetskog poretka".

    A kad smo već kod Biblije, ima tamo i nešto o tome da drugome ne činite ono što ne biste želeli da neko čini vama. I to je princip. Sve dok ovdašnji ljudi ne počnu da shvataju šta je princip i dok ne počnu da razmišljaju na nivou principa – ni Srbi, ni Srbija, ni za pedalj se neće maći sa dna civilizacijske kaljuge. A imovinu, stanove i elementarnu slobodu, otimaće vam uvek iznova svaki dripac sa štanglom u rukama koji poželi da vam ih otme. Nema ljutiš, pristali ste na to.
    Ово је класичан пример спина,замена теза, подметања, лицемерја и аутошовинизма (који наравно доноси лову из страних и домаћих донација).

    Било би лепо да је постављач поставио и линк за тај текст.. мада већ могу да замислим оригинални извор.

  13. #778

    Odgovor: Parada Ponosa

    @ Mrak

    Sve si shvatio.
    I srećom nisi jedini normalan (u tvom slučaju - mladi) čovek koji nije naseo.. pa nisi otišao
    ni na Paradu
    ni među demonstrante
    ni među navijače.


    I ne treba niko ništa da ti priča i da ti objašnjava. Uključio si svoj mozak. (a isključio RTS )

    Dajem sebi za pravo da uz svoje "zaključim" i u tvoje ime
    - da te zabole (srednje) uvo za sve lezbejke i pedere sveta.. ali Parada po ulicama sveta je čist višak.. plus isprđivanje sitih
    - da lomljavu po Beogradu osuđuješ.. ali da je inscenirana intervencija policije pederastičnija od sve svetske pederastije
    - da divljanja po Đenovi osuđuješ.. i da si ukapirao da je ono bio samo nastavak inscenirane maškarade utakmice
    "Boris&Ivica : Srbija"
    100 : 0


    Ispravi me ako grešim.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #779

    Odgovor: Parada Ponosa



    Državni sekretar Ministarstva pravosuđa Slobodan Homen

    je za izazivanje nasilja na ulicama Beograda prilično neodređeno osudio "tajkune", objasnivši pri tom da je njihov cilj
    da održavaju haos u zemlji, a sve kako bi sami zadržali privilegije koje uživaju, a bez kojih bi zasigurno ostali
    ako bi Srbija postala članica Evropske unije.

    Vlast je samu sebe napala

    Ekonomista Branko Dragaš
    se u izvesnoj meri slaže sa Homenom, ali u pitanje dovodi motive.


    Da li zaista verujete da su tajkuni finansirali nerede?
    - Verujem i sjajno je što je taj podatak izneo državni sekretar Ministarstva pravde. Međutim, ja stvari gledam malo drugačije, Naime, poznato je da su tajkuni miljenici ove vlasti, da se s njima druže i da su se u vreme ovih vlasti obogatili više nego u vreme Slobodana Miloševića. Dakle, ako su tajkuni finansijeri huligana, a njihove gazde su sadašnji vladari Srbije, onda to znači da je aktuelna vlast organizovala napade sama na sebe.

    A što bi neko sam sebe napao?
    - Da bi se pojavili kao spasioci i da bi održali haos. Tačno je da našim tajkunima odgovara neuređeno društvo, ali to odgovara i vlastima koje se jedino dobro snalaze u nenormalnim uslovima. Ovo je vlast to sama režirala i izvela, verujem i koristeći tajkune.

    A ko su ti neimenovani tajkuni?
    - U prvom redu Miroslav Mišković i bratija. Svi znaju ko su srpski tajkuni. Nije ih niko ni morao poimence nabrajati.

    Da li mislite da su toga, ako bi te reči bile tačne, svesni oni koji su u nasilju učestvovali?
    - To su deca, koliko sam uspeo da vidim. Naravno da nisu svesni. Oni su listom izmanipulisani i iskorišćeni. Takav scenario je već viđen više puta i ranije.

    Da li je verujete da iza svega možda stoje i neke političke partije?
    - Moguće je, jer su stranke opozicije potpuno isto što i stranke vlasti. Srbija zapravo i nema opoziciju. Mi samo periodično menjamo oligarhije koje razlike među sobom samo fingiraju. Isti su.




    _____________

    Mr. Dragas is not a member of any political party.
    _____________




    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 17.10.2010 u 11:33 Razlog: size4 size3 size5...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #780

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo, dedica je pokazao da zna da MISLI, i da mu šešir ne pokriva šuplju glavu...za razliku od nekih "naškolovanih"
    Da , nesumnjivo jeste.
    Pokazao je svo hriscansko milosrdje i covekoljublje a na tragu Biblije.
    Jer ona propoveda ...ljubav prema svakom coveku......ko sme podici kamen .....cini dobra dela .....

    Sasvim je logicno sto kao dokazani vernik sve to podrzavas i opravdavas.
    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku

    Da li ti ljubiš svoju bolest, kada si bolestan? Ili je napadaš svim sredstvima koja pomažu, da ozdraviš?

    Manipulacija nije rešenje...
    I ovo je tacno.
    Svim sredstvima treba napadati bolest.
    I ognjem i machem i sumporom i uranijumom i ubistvom , na kraju krajeva.
    Biblija opravdava svako nasilje kada je bolest u pitanju.
    Iako nauka kaze da nije bolest.
    Ali ko pita nauku ?
    Pitaju se tumaci onog sta je pisac hteo da kaze.
    Sasvim razumljivo.

    I tacno je.
    Manipulacija Biblijom nije resenje.
    Poruku je izmenio bigrancer, 17.10.2010 u 23:16
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 52 od 68 PrvaPrva ... 242505152535462 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 00:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 08:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •