Parada Ponosa - Strana 3
Strana 3 od 68 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 1009
  1. #31

    Odgovor: Parada Ponosa

    ne volite da idete po pljusku gradom? pretpostavljam da kad pljusti ne izlazite
    ja ne volim navijace,zato izbegavam da sam napolju pred utakmicu
    ne volite gej-populaciju? taj dan uzmite neku finu knjigu i besendin
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Parada Ponosa

    GuardianAngel

    Početnik




    Online
    Poruke: 33
    Član od: 30.08.2009.
    Poslednji login: danas
    Pol: Muško

    Odgovor: Parada Ponosa to ono definitivno i jeste, bolest. A bolest ne mozhe biti nichiji izbor.
    Ti ljudi se radjaju bolesni sa devijantnim seksualnim porivima,koje ne mogu da obuzdaju jer se ne leche, nego se prepushtaju da ih bolest nosi.

    Trebalo bi da se pravimo da ih nema ili da ih eliminišemo ako se usude da se pojave na ulicama? Šta sve nećemo čuti i pročitati.
    Prvi utisak uvek vara

  3. #33

    Odgovor: Parada Ponosa

    E?
    Otkud ti znash da se ne lechi? I otkud znash da se oni neosecaju bolesno? otkud znash koliko njih pati zbog svoje bolesti?
    Ima ih jako mnogo(homosa) koji na tu paradu nece doci, jer su svesni svoje bolesti.

    ne volite da idete po pljusku gradom? pretpostavljam da kad pljusti ne izlazite
    Pa kada ne bi moro na shljaku,osto bi u toplom i suvom.

    A i nisam mish da se sklanjam od nekog.
    Zashto oni paradiraju u centru grada? a ne negde na nekoj peshchari?
    Pa zato jer im treba publika za reklamiranje i promociju.

  4. #34

    Odgovor: Parada Ponosa

    mislim da oni koji nece doci ne dolaze jer ih stra` od giliptera iz kraja
    promocija?
    pa svaki dan smo svedoci promocije necega
    meni je odvratno i kad vidim musko-zenski par da se zvalavi i drpa na javnom mestu,i kad strejt muskarac pisha uz neko drvo pored puta,i kad popovi ne rade svoj posao nego ucestvuju u akciji Obraza
    odvratno mi je i kad se debela krava utegne u kratku suknju i natikari na stikle
    i kad se sredovecni biznismeni previse vulgarno ponasaju za ruckom u nekom restoranu
    i kad decak opici samar profesorki
    ...........
    odvratna mi je prostitucija u braku
    ljigavstina na poslu
    beskrupuloznost u politici
    izivljavanje nad slabijima
    pedofilija
    nekrofilija
    tako jos neka filija


    gej populacija mi jos najmanje smeta
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #35

    Odgovor: Parada Ponosa

    Sve shto si opisala predstavlja jednu loshe napravljenu tortu od strane loshih kuvara, a gej poplacija mu dodje kao shlag na toj torti strave i uzhasa.

  6. #36

    Odgovor: Parada Ponosa

    Svako nosi svoj "krst", i ako pri tom ni na koji nacin ne remeti nas zivot, osim cinjenicom da "postoji" i da je drugacicji od nas...zasto bi nam takvi i njihovi postupci smetali....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #37

    Odgovor: Parada Ponosa

    Joj, ja da sam u BG...isla bih da ih vidim (ali sa pristojne udaljenosti)

    Sta cu kada sam radoznala
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #38

    Odgovor: Parada Ponosa

    Nisi jedina. Mnogi ce ici u taj zoloshki vrt da gledaju shou. to je bash tako zanimljivo, a ti gejevi su bash slatki, jooooj...


  9. #39

    Odgovor: Parada Ponosa

    Po meni ovde nije suštinski problem to što neko voli svoj pol. Srećno mu bilo. Mišljenja sam da je u ovom trenutku daleko problematičniji način na koji gej osobe nameravaju da ispolje borbu za svoja prva. Za to postoje bar dva krupna razloga. Kao prvo, sasvim je izvesno da se ovakav skup u Srbiji ne može organizovati niti održati bez podrške određenih političkih krugova. Ako pogledamo koje sve to javne ličnosti promovišu takav jedan skup, onda zaista nije teško pogoditi ko, na neki način i određenoj meri, stoji iza njega. To samo po sebi nameće i pitanja koliko je predstojeća gej parada politički obojena i sa kojim ciljem...

    Zatim, sam naziv celog tog vodvilja je više nego groteskan. Ni manje ni više nego Parada ponosa! Nije nego i zbog toga je reč ponos, po meni, na najboljem putu da devalvira i pridruži se nizu reči u našem jeziku koje smo obeščastili i osramotili mi sami....

    Ali, ti ljudi, sviđalo se to nama ili ne, imaju svoja prava i ona im se moraju obezbediti. Kako? Pre svega sistemskim rešenjima, suštinskom demokratijom, suzbijanjem korupcije, afirmisanjem institucija sistema, borbom protiv siromaštva. Sve ostalo je priča, politika, marketing, magla.

    Konačno, zapitajmo se šta je sa ponosom brojnih otpuštenih radnika zbog loših privatizacija? Imaju li ponosa mnogi koji rade neprijavljeni, na crno, u lošim uslovima? Kako se osećaju trudnice i bolesni koji su u takvom radnom odnosu? Koliko njih ostaje zbog toga bez posla? Šta je sa našim penzionerima? Da li je poznato da je ove godine cena pšenice od 8 do 9 dinara po kilogramu, suncokreta 16, a kukuruz će biti najverovatnije 6 dinara? Baš me interesuje koliki će ponos osetiti naši poljoprivrednici zbog toga, jer ne mogu sa tim cenama da pokriju ni svoje minimalne troškove...

    Ali, nekome, čini mi se, treba da se nešto desi u ovoj državi kako se ne bi razmišljalo o takvim temama kao što je ekonomija, korupcija, siromaštvo, javašluk u javnom sektoru, pa se uz donošenja Zakonu o informisanju setio još jednog strateškog problema koji se zove gej skup, krajnjeg ciničnog naziva Parada ponosa. Bezmalo, kao da je naziv dizajnirao isti mentalitet koja je i napad na SRCG krstilo kao Milosrdni Anđeo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #40

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne volite da idete po pljusku gradom? pretpostavljam da kad pljusti ne izlazite
    ja ne volim navijace,zato izbegavam da sam napolju pred utakmicu
    ne volite gej-populaciju? taj dan uzmite neku finu knjigu i besendin


    Tetka beliver,jesi svesna da će taj dan 3 najmasovnije navijačke grupe u Srbiji biti u BG-u...utakmice

    Pre tekmi naravno zagrevanje

    Na stranu što nemaju nikakvo pravo na paradu,šta ćemo sa tim da ko im to organizuje namerno ih sprema kao žrtvene jaganjce zarad ko zna kojih ciljeva...

    inače mrzi me da vas čitam,ovde se priča o političkom mitingu i protestu koji je neregularan,a ne o tome da l' je lepo u dupe ili ne
    Poruku je izmenio Uprolazu, 14.09.2009 u 22:41

  11. #41

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku




    inače mrzi me da vas čitam,ovde se priča o političkom mitingu i protestu koji je neregularan,a ne o tome da l' je lepo u dupe ili ne
    skup je uredno prijavljen i odobren
    ne vidim tu nista neregularno
    sto se tice navijaca buzdovana,nemam nista protiv da policija radi svoj posao valjano,temeljno i sa pendrekom i suzavcem

    inace

    nemoj da ti bude neprijatno,ni ja tebe ne citam....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #42

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    skup je uredno prijavljen i odobren
    ne vidim tu nista neregularno
    sto se tice navijaca buzdovana,nemam nista protiv da policija radi svoj posao valjano,temeljno i sa pendrekom i suzavcem

    inace

    nemoj da ti bude neprijatno,ni ja tebe ne citam....
    Ček,a prijavljeno je kao šta...miting,protest...?

  13. #43

    Odgovor: Parada Ponosa

    Ako sam dobro razumeo, homosexualnost je (u Srbiji i Avganistanu) bolest sa dozom teorije zavere.
    I uz sve to homosexualci su ponosni...
    A sta vam u svemu tome najvise smeta?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #44

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Ako sam dobro razumeo, homosexualnost je (u Srbiji i Avganistanu) bolest sa dozom teorije zavere.
    I uz sve to homosexualci su ponosni...
    A sta vam u svemu tome najvise smeta?
    Odakle vučeš te frizirane zaključke?

  15. #45

    Odgovor: Parada Ponosa

    ma kazao bi ima ja, omudili malo pa oce da se pokazu, neka ih tamo dje jesu, sto da paradiraju, neka se zatvore nedje i j... kako im odgovara...
    i nemoj neko da me ubjedjuje u suprotno!
    ja ih ne diram, ali sto da se k...ce s paradom, i jos ponosa...

Strana 3 od 68 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 01:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •