Kucanje na vrata - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
  1. #31

    Odgovor: Kucanje na vrata

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Već sam ovde obrazložio otvorenost mojih vrata svakome ko želi da proviri u moj svet...ali, ima jedna druga stvar koja malo zaokuplja misli... U nekim slučajevima se događa da nam nečija vrata budu zatvorena iznenada, bez upozorenja i vidljivog povoda... Šta mislite da bi mogao biti uzrok tome da se pojedinci (čak i na forumu, u virtuelnoj zajednici) odjednom distanciraju?
    siguran si da su tvoja vrata otvorena svima koji zele da zavire u tvoj svet?
    ili si Naivko il si Utopista.....

    volim ljude iste fele na neku foru...razlikujem pijenje kafe by the way od pijenja kafe s istorodnim
    nemam vise vremena da pustam kurtu i murtu
    nemam volje za kurtu i murtu
    ponestalo mi je odavno licemerja za odnose na forumu...to da skinemo gace i izljubimo se ko rod rodjeni a oci nismo videli jedno drugom - tesko
    osim ako me neko ne osvoji kao npr.Baba ili Sun
    pa i tad necu da forsiram,lepim poljupcice,padam u nesvest ili euforiju
    ne verujem u "Obozavam te!"
    mrzim me da se dopisujem
    ne delim sveopstu ushicenost

    ne mislim da sam dzangrizava mada umem namerno da ostavim taj utisak,kao sto druge zene stavljaju nenadjebive ribe za avatar tako ja nudim svoju namrgodjenost

    u realnom zivotu postoje ljudi s kojima pijem kafu napolju i koje zovem u kucu..

    ne verujem u olake izjave ljubavi,ni na forumu ni u realnom zivotu....
    Poruku je izmenio believer, 10.06.2012 u 01:55
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Kucanje na vrata

    Moj predhodni post na ovoj temi bio je vezan za moj život van ovog foruma,znači ,za situacije i odnose sa ljudima u mojoj svakodnevnici,generalno način funkcionisanja .

    Na ovom forumu se malkice drugačije odnosim prema ljudima.Koliko sam skapirala mnogi me tumače kao vrlo zatvorenu osobu,ograničenu ,nefleksibilnu u nekim situacijama tj. na nekim temama čak i drsku.

    Postoji samo jedno objasnjenje zašto delujem tako.Pa zato što nemam želju,potrebu,poriv da se eksponiram ne bih li dokazala kako sam ekstrovertna,elokventna,kako mi je um britak a interesovanja u rasponu od hiljadu kilometara.Takva sam kakava sam.Za nekoga sam dosadna.Nekome sam glupa .Nekome zanimljiva.Nekome se dopada šta pišem,nekome ne,ali to me ne zanima ni malo,niti me pomera sa koloseka.

    Zbog čega sam zatvorenija nego inače? Zato što ne verujem mnogo ljudima kojima ne vidim oči.Možda glupavo zvuči ali mnogi se na internetu predstavljaju u mnogo lepšem svetlu no što inače jesu.Tek kad upoznam nekog i pogledam ga u oči dok mi priča mogu mnogo bolje da procenim kakva je osoba.Iza svakog kompjutera je nesumnjivo čovek,ne robot,a pošto ljudki umovi umeju biti svakakvi sve prihvatam sa odredjenom dozom rezerve.Ne kažem da ovde ne mogu da rode lepa prijateljstva ali mislim da je i za to potrebno vreme i korektan odnos medju ljudima.

    Znači,vrata ovde otvaram vrlo polako.Nekad ih čak i ponovo zatvorim.Opreznost je majka mudrosti,kaže jedna izreka.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #33

    Odgovor: Kucanje na vrata

    Kako je dve i poL godine malo za covecanstvo...a puno za coveka...
    Konacno sam nabavila ona vrata sa 7 rezI...i to kodiranih...
    Kljuc tih vrata imaju samo 2, 3 osobe.
    Oni ne kucaju, otvore i udju...
    ...a na vrata sam metnula naTpis.."Pazi ujeda"...
    Od tada vise niko ni ne pokusava da se priblizi vratima...menE dobro...
    Sto bi se reklo...ko je usao, usao..neke sam i izbacila uz kafu sikterusu...
    Ne volim guzvu.
    Tako je kako je...sada...
    Mozda, mada sumLJam, da cu za dve i po godine ponovo se oglasiti na ovoj temi...mozda...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Kucanje na vrata

    Kod mene vrata ostaju odškrinuta jer nikada ne znam koga je i zašto Bog uputio na njih.
    Da li će moći ući ili će i tako odškrinuta biti veća prepreka od Kineskog zida je na njima.
    Duboko verujem da pravu prirodu osobe možemo spoznati tek kada je u posedu neke moći. Način kako je koristi će nam mnogo reći o njoj samoj.
    Ako sam sam u situaciji da kucam, onda to radim čista srca i bez ikakvih obmana. Ko želi, videće to. Kome su predrasude, sujeta i neobjektivnost jače od stvarnosti, njegov izbor.
    Kredit prihvaćenih je ogroman. Ljudski je pogrešiti i lako oprostim onome ko postane svestan svojih greški, prizna ih prvo sebi i iskreno se izvini. Reči koje nisu rečene iz srca za mene tada nemaju vrednost.

    I da, verujem u instinkte životinja. Mnogo puta sam se uverio da nekim svojim čulom mnogo lakše i bolje procene ljude od nas samih.

  5. #35

    Odgovor: Kucanje na vrata

    Previše sam intro da bih zakucala ili otvarala vrata, namerno. Ali, ukoliko dođe do nekog prepoznavanja (intelektualni nivo je presudan skoro uvek), umem da napravim ustpak. Pratim instikt, promatram, sumiram, sklapam...Ali, uvek je potrebno vreme. Prošla me je ona faza kafenisanja sa jebivetrima i prolaznicima koji su eto tako, igrom slučaja upali u svakodnevnicu (ne računam svoj krug prijatelja). U ovom slučaju više volim oči u oči od slova na slovo.Ovde postoji problem, granice. I da, pokaži mi svoje knjige i reći ću ti ko si. To mi je vodilja. Ovako je suviše gluposti i svega. Ispravno, neispravno. Stvara se cirkus. Hvalospevi mi se gade. Napadi i odbrane, stvarno dobro zezanje. Tipa, daš nekom 1 (a nemaš pojma da će se taj isti prepoznati, niti imaš za cilj da nekog uvrediš, niti misliš o tome dok ispisuješ post, samo svoje razmišljanje i iskustvo) ,a on počne da se gica i "frlja" svojim kusurom od i ....
    Ne verujem previše ljudima. I nema veze da li je to forum ili ne. Ovde sam da bih zapisivala neke stvari, naučila (možda) nešto novo, prihvatila sugestije koju knjigu čitati ili koji film pogledati, dati sebi oduša i to je to. Ako i upoznam nekog face to face, biće potreban debeli razlog i izuzetna poklapanja. Ne troši mi se vreme sa "nano"...mozgovima.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Zatvori vrata, promaja je...
    Autor yige_gui u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2007, 15:18
  2. "Otvorena vrata"
    Autor PropelerZviz u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 02.02.2007, 18:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •