Da li navijate za policiju? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31

    Odgovor: Da li navijate za policiju?



    Navijam
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  2. #32

    Odgovor: Da li navijate za policiju?

    Danas navijam! Živela mila MiLiCijaaaaa !!!

    Progled'o mi čovek kroz širom raširene prste a čak ga i ne poznajem.
    (neUpaljena svetla = 3.000,00)




    tnx druže plavi

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #33

    Odgovor: Da li navijate za policiju?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Sad ozbiljno.
    Vara se ko misli da je Drugu Organu (DO u daljem tekstu) radni dan posut laticama ruza. DO mora da stoji i na plusu i na minusu, mora da zabode nos u one slike koje ja ni u novinama necu da vidim.. Mora da saslusa protuvu, mora da posecuje krajeve u kojima i baba nosi kalashnjikov dok ovce cuva.. DO mora da ulije sigurnost samom svojom pojavom.
    Naravno da navijam.
    Znamo kako nam je s njima...Zamislimo kako bi bilo bez njih....?????? I sa njima je javasluka i zlocina da se najezis,zamislimo bez njih...Na radnom mestu zahvatio te mrak,zurnim korakom trazis najkraqci put do svog stana......primecujes neko te prati...ubrzava korak...sustize te...sta ti cinis?????? vec dobrano uplasena,obzires se trazeci pogledom bilo kakvu uniformu,taman i lugarsku....ipak stizes do svog stana,zurno ulazis trceci....s vrata osipas paljbu na muza,histericno mu naredjujuci da sto pre stigne do skole,kako bi dopratio sada vec npr.16-u kcerku....VANI JE SVAKAKVIH MANIJAKA.....
    Ovo deluje kao scena iz nekog trecerazrednog filma,ali ima veze sa stvarnoscu,jel tako???
    Nazalost.kvarljivost robe i vremena dotice sve ljude,tako da ni policajci nisu toga izuzeti,al ne mozemo suditi na osnovu pojedinacnih slucajeva,stvari trebamo posmatrati iz objektivnog i generalnog ugla....
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  4. #34

    Odgovor: Da li navijate za policiju?

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku


    Navijam
    haha Dori,gde dodje do ove foto montaze....
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  5. #35

    Odgovor: Da li navijate za policiju?

    Puk'o sam tri hiljadarke danas , što nisam imao uključeno svetlo preko dana .
    A Glishu su pustili ,...sad im je lako da se furaju.


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  6. #36

    Odgovor: Da li navijate za policiju?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    .
    A Glishu su pustili ...XXX CENSORED XXX
    pa choveche kako se ne seti da kažeš da me znaš
    niSHta ... saĆu odma' zovnem ove "moje" da pozovu te "tvoje" i da ti vrate pare ... koliko sutra






    navijam za veze u polizziji
    i za Vladu ... mslm Perinog

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #37

    Odgovor: Da li navijate za policiju?

    Milicija, oružana silo
    čiča radi što je njemu milo
    milicijo stanice Sokolca
    gde je pištolj, pokojnog mi oca...


    Ma džaba, mene kad vide ni Dačić mi ne pomaže .


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Za koga navijate u Meridijan ligi?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 07.08.2011, 14:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •