US Open 2009 - Strana 2
Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 164

Tema: US Open 2009

  1. #16

    Odgovor: US Open 2009

    USO: Poraz Ivanovićeve na startu!



    Ana Ivanović poražena je u prvom kolu US Opena od Ukrajinke Katerine Bondarenko sa 2:1, po setovima 2:6, 6:3, 7:6 (7).
    U meču punom drame i preokreta, koji je trajao dva sata i 25 minuta, srpska teniserka je u taj-brejku trećeg seta propustila meč loptu i Ukrajinka je na kraju slavila iskoristivši drugu meč priliku. Protivnica Katerine Bondarenko u narednoj rundi biće Amerikanka Šenaj Peri.
    Ana je osvojila više poena od Ukrajinke (108-106), imala je i bolju razliku direktno osvojenih poena i neiznuđenih grešaka, ali je u odlučujućim poenima odigrala loše i zasluženo je poražena.
    Srpska teniserka je ponovo pokazala previše oscilacija u igri. Ana je duel počela veoma nesigurno, potom je zaigrala sjajno, nanizala sedam gemova i povela sa 6:2 i 2:0, ali je onda neshvatljivo pala.
    Ukrajinka je to iskoristila i od rezultata 1:3 u drugom setu došla je do 1:1 u setovima i 1:0 u gemovima. U finišu trećeg seta viđena je velika borba i meč je ušao u taj brejk.
    ’Dodatni gem’ protekao je kao i ceo meč – sa puno grešaka i preokreta. Ivanovićeva je na 6:5 imala meč loptu, ali je nije iskoristila i pet poena kasnije je kažnjena.

    B92

    Gledala sam jutros skraćeni snimak na eurosportu i... ne znam šta da kažem. Nekako se i očekivalo da Ana nastavi ovu lošu seriju koja traje dugo... Ovo definitivno nije njena godina, treba da se presabere i sredi da bi sledeću sezonu počela valjano od početka...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: US Open 2009

    Jos odgledam prvi set sinoc, Ana je bila dobra, ali zaista, cak podsetila na onu staru, na momente, i kad se zavrsio prvi set ja legnem, posto sam bila strasno umorna sa mislju da ce Ana to brzo.. i smorim se kad vidim da je pukla. E pa.. Ana.. svaka ti cast.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: US Open 2009

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    Nowak ce dobit prwo kolo wjecitu zrtwu Ljubicica,Jelena takodje,dok Ana gotowo sigurno gubi..wolio bi da je drugacije,ali Ana ipak mora da pazi ima li ko ljepsi od nje na turniru pfff...kakwa carica!
    ja sam znao znachi,kad je nesto jasno ako dan,znaci kad je nesto kristalno jasno,zasto bi se ljudi sjekirali 'kad igra ana' i to....sramota nasha,ne bi je gledao ni za pare
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: US Open 2009

    Bas ne znam.. svaki put kad je gledam, tacno se vidi da ima zelju da pobedi, ali od silne zelje, izgori, od nervoze, od svega. Mozda kad bi sebi uvrtela u glavu da i nije toliko bitno pobediti, kad bi imala laksi pristup mecevima.. al' ShBBKBB.. Treba tu kocke u glavi da se sloze, jer Ana jeste talentovana teniserka. Kontam da joj treba odmor, da slozi prioritete, da se usaglasi sa glavom, da ne izgubi volju za tenisom. Svakako ne igra na zavrsnom mastersu, pa joj pauza, duza, ne bi bila losa.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: US Open 2009

    I ja mislim da Ana treba malo da odmori, ali ona to ne može, osim da se povrijedi jer WTA nije nikome nije naklonjena...nemilosrdno bodovi nestaju, i htjele, ne htjele igrati moraju. A ne kontam, šta se to prelomi u igraču..znači dobiješ prvi set glatko...znaš šta je sve na cijeni, i opet olako pustiš drugi set, u trećem gubiš, dođeš do tie break-a i...trt. Ajmo kući lagano.

    Juče je isto tako mogla i Safina da prođe, ja sam navijala da izgubi...ona je kao neka prva igračica svijeta. Neka ode malo da vidi Federera, Nadala, Noleta...kako se igra u prvom kolu.

    Ja prognoziram da će uskoro da napusti turnir i Venus Williams, visi o dlaci.

    Držim fige za JJ...ona brani finale. Ima igru da može doći do finala. Itekako.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: US Open 2009

    2. septembar 2009. | 18:18 | Izvor: B92
    Tipsarević i Kendrik u drugom kolu

    Srpski teniser Janko Tipsarević i njegov partner Robert Kendrik plasirali su se u drugo kolo US opena u konkurenciji dublova.


    Oni su pobedili rusko-nemačku kombinaciju Igor Kunjicin/Benjamin Beker sa rezultatom 6:3, 6:4 za 63 minuta igre. U drugoj rundi Janko i Kendrik igraće sa boljim iz okršaja 14. nosilaca Ešlija Fišera i Džordana Kera i dubla Rik de Fest/Radživ Ram.

    Tipsarević i Kendrik protivnicima nisu dozvolili da naprave nijedan brejk, a neutralisali su tri prilike. Sa druge strane, srpsko-američki par iskoristio je dve od pet brejk šansi i došao do plasmana u drugu rundu.

    Janko je u utorak ispao u singlu od Florana Sere posle tri taj brejka.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: US Open 2009

    kad izgra argentinka Zizera Dulko?neko zna
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: US Open 2009

    Dulko igra sutra prvi mec na Terenu br. 4, znaci, po nasem vremenu u 5 popodne.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: US Open 2009

    Vemić i Zverev dobili u dva seta

    Srpski teniser Dušan Vemić i Nemac Miša Zverev plasirali su se u drugo kolo dublova na US Openu.

    Na startu turnira srpsko-nemačka kombinacija pobedila je Amerikance Brendana Evansa i Aleksa Kuznjecova u dva seta – 7:6 (8-6), 7:5. U narednoj rundi rivali Vemića i Zveuzreva biće Belorus Maks Mirnji i Endi Rem iz Izraela, koji su pobedili još jedan američki par Erik Butorac, Skot Lipski rezultatom 6:3, 6:1.

    Na terenu 10 Vemić i Zverev pokazali su izuzetnu efikasnost u duelu sa američkim parom, jer su dobrom igrom u završnici taj-brejka prvog i jedinom brejk prilikom u drugom setu stigli do prolaska.

    U ranoj fazi meča Evans i Kuznjecov su stekli brejk-šansu, koju nisu uspeli da iskoriste. Oba para čuvala su bez većih problema svoje servise, pa je pobednik odlučen u taj-brejku. Amerikanci su poveli 4-1, imali su i 6-3, ali su Srbin i Nemac ne samo odbranili tri set-lopte, nego su serijom od pet poena uzeli i set.

    U drugom setu ponovo su rivali Vemića i Zvereva imali brejk-priliku za vođstvo, ali je nisu iskoristili. Opet su oba para čuvala svoj servis sve do poslednjeg, dvanaestog gema. Tada su srpski i nemački teniser stekli prve dve brejk šanse, iskoristili ih i obezbedili pobedu za 95 minuta.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: US Open 2009

    odlicno...s kim igra?:
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: US Open 2009

    Protiv Alone Bondarenko, ona je 30-i nosilac na turniru.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: US Open 2009

    hwala na totalnoj ljubaznosti
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: US Open 2009

    @egzotic pogledaš lepo na zvaničnom sajtu
    Schedule of Play
    Day 4: Thursday, 3 September


    • Arthur Ashe Stadium
      11:00 Start (17:00 po "našem" vremenu)
      • Women's Singles - 2nd Round
        Elena Dementieva(RUS)[4] vs. Melanie Oudin(USA)
      • Women's Singles - 2nd Round
        Yaroslava Shvedova(KAZ) vs. Jelena Jankovic(SRB)[5]
      • Men's Singles - 2nd Round
        James Blake(USA)[21] vs. Olivier Rochus(BEL)
    • Louis Armstrong Stadium
      11:00 Start
      • Women's Singles - 2nd Round
        Dinara Safina(RUS)[1] vs. Kristina Barrois(GER)
      • Men's Singles - 2nd Round
        Kevin Kim(USA) vs. Sam Querrey(USA)[22]
      • Women's Singles - 2nd Round
        Anastasija Sevastova(LAT) vs. Svetlana Kuznetsova(RUS)[6]
      • Men's Singles - 2nd Round
        Novak Djokovic(SRB)[4] vs. Carsten Ball(AUS)

    • Court 15
      11:00 Start
      • Women's Doubles - 1st Round
        Maria Elena Camerin(ITA) / Anna Chakvetadze(RUS) vs. Andrea Hlavackova(CZE) / Lucie Hradecka(CZE)
      • Mixed Doubles - 1st Round
        Flavia Pennetta(ITA) / Dusan Vemic(SRB) vs. Kaia Kanepi(EST) / Michal Mertinak(SVK)
      • Women's Doubles - 1st Round
        Olga Govortsova(BLR) / Alla Kudryavtseva(RUS) vs. Melinda Czink(HUN) / Natalie Grandin(RSA)
      • Men's Doubles - 1st Round
        Lukasz Kubot(POL)[9] / Oliver Marach(AUT)[9] vs. Leos Friedl(CZE) / Jaroslav Levinsky(CZE)
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: US Open 2009

    sad ce dulko jos malo
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: US Open 2009

    e ne mogu da wjerujem..prenose oddwratnuu safinuu
      Vrh

Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Australija open !!!
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:32
  2. US Open 2011
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 18.09.2011, 08:58
  3. US Open 2010.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.09.2010, 21:57
  4. Australian Open 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 06.03.2009, 21:15
  5. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •