Vakcina protiv homoseksualizma? - Strana 10
Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 136 do 143 od ukupno 143
  1. #136

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    e maki,obrisi mi post slobodno..nije mi to cilj..ne moras da me prowociras..samo obrisi..nije mi bila namjera to sto goworis!

  2. #137

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    e maki,obrisi mi post slobodno..nije mi to cilj..ne moras da me prowociras..samo obrisi..nije mi bila namjera to sto goworis!


    Nije poenta samo brisati, niti te ja bilo čime provociram,skrenula sam ti pažnju u cilju da ova tema i dalje nastavi da se razvija u pravcu u kojem je sam postavljač zamislio.Svaka dalja diskusija vezana za ovo je suvišna.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #138

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ček ...postoji zajeb u samom inicijalnom postu !

    - Dakle...ako bude pronađena (ili postoji VAKCINA) onda je jasno da je homosexualnost bolest (pošto su vakcine preventivni LEKOVI protiv bolesti).
    - Prema tome,ako polazimo od uvodnog posta, onda je bzvz razvodnjavati diskusiju "da li je bolest ili nije" .
    - Odgovor se onda svodi na minorno pitanje: "Da li ćemo svoju decu lečiti ili nećemo" .

    P.S. Kapa dole mementu...instalirao je zamku u početnom postu..a mnogi od nas su "lepetali po lišću" umesto da to primete .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #139

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    fala vuche shto nam otvori ochi!

    mozzda si primetio da su i uchesnici u svojim postovima reagovali rechenicama chiji je smisao da iskazze njihovo neslaganje tom pochetnom hipotezom.
    & underpaid......

  5. #140

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ne, ne slazem se....pitanje je jasno da ako bi postojala vakcina protiv homosexualizma...da li bi mi kao roditelji primenili istu na SVOJOJ deci...ili ne?!

    Nema tu zamke...zamke nastaju posle...u glavama ljudi...

    I ne da li cemo svoju decu leciti (ako se pojavi simptomi, lecenje ide teze)....vec da li zelimo ili NE spreciti tu pojavu....

    Sto vele...Bolje spreciti nego leciti....
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #141

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Definitivno bolest,problem u glavi sa onim šta su i ko su...ako je neko rođen kao muško,onda to i treba da bude,ali ne,svi ostali su bolesni jer ne prihvataju ''činjenicu'' da se on eto ne oseća kao muško
    Razumem ja slobodu izbora,ali ovo je smešno

    Udri,zakolji...vakciniši

  7. #142

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    apsolutno postoji zamka. jedino shto mozzda ta hipoteza nije zamishljena kao zamka nego oslikava autorov stav.

    slichno kao kad bi neko postavio pitanje - da li bi ste suprugu vakcinisali protiv zzenske dece?.....
    & underpaid......

  8. #143

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Smatram da nije bolest nego potreba. Njihova potreba da vole isti pol. Isto kao moja potreba da sam u vezi sa partnerom suprotnog pola.

    Pitanje -Da li ih treba vakcinisati da bi ih izlecili od njihovih potreba koje su razlicite od nasih? Da li to znaci da su bolesni?
    Poruku je izmenio lado, 29.08.2009 u 19:48 Razlog: tacka
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910

Slične teme

  1. Za ili protiv koride?!
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 14:30
  2. Vakcina protiv gripa
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.10.2008, 20:14
  3. Vakcina protiv raka grlića materice deluje
    Autor Necromancer u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.01.2008, 19:26
  4. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 16:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •