Vakcina protiv homoseksualizma? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 143
  1. #16

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    onomad smo skupo platili detetu neke neobavezne vakcine za neki hepatitis...
    kao nikad se ne zna njena sklonost i seksualni zivot...
    homoseksualizam je neka bolest nalik hepatitisu, zar ne?
    kupujem!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ja ću morati hipotetički.

    Ovako:

    najiskrenije, gadim se kad vidim muškarce da se ljube. To je, jednostavno, jače od mene. Nije mi gadno kad vidim da žene to rade, ali se ni najmanje ne ložim na tako nešto.

    Muka mi je od same pomisli da mi klinac dovede dečka kući i drži ga za ruku. Nešto drugo ne želim ni da zamislim. Klinka isto. A i bilo bi mi sasvim ok da jednog dana budem deda.


    Vakcinisao bih, da se ne lažemo.


  3. #18

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ako je nastrano chemu onolike fotografije devojchica shto se zzvalave?....ili lezbejstvo nije homosexualizam pa che biti sasma oket ako ti kcher bude lezbacha, ha?
    To je problem (jedan od). Dobar deo populacije smatra homoseksualcima samo muskarce. Jedno od generalnih misljenja koje mi jako smeta. Nemam problem ni sa muskarcima ni zenama koji su homo, a ne verujem ni da bih imala problem sa sopstvenim detetom. Posto majka jos uvek nisam, ne morate mi verovati, ali znam kakav sam covek. Ako bi smetalo njemu, nek' se vakcinise, ali ja bih njega/nju volela bez obzira na sve. Kakav bih roditelj bila da ga ne volim ako je homoseksualac? On je moje dete.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?



    Ne bi...bar dok ne bi primetio sklonost ka koječemu...onda bi u hitnu išao(kakvo crno čekanje na prijem,uput,itd...)

  5. #20

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Nemam nista protiv homoseksualaca,bas naprotiv.
    A to davanje vakcine ja smatram kao ono kad se razbolimo,pa u zadnji momenat idemo kod lekara,a spasa nam nema.
    Neee....
    ...nikako nisam za vakcinu,mada imam dva muska deteta i ne bih volela da mi dovode zetove u kucu.Trudim se vec sad da ih usmerim,otvoreno s njima pricam o tome i svemu drugom(to je onaj pokusaj sprecavanja) i pokusavacu koliko god to bude potrebno.Ali ako ni pored svega sto ih ucim,oni ipak odluce da budu homoseksualci,ne bih se odlucila za vakcinu.Znaci to si odabrao,sad se nosi s tim.A ja cu svakako uvek biti tu za njih,iako mi nikad ne bi bilo pravo.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #21

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citam ovu temu, pa se setih necega.

    U mojoj ulici zivela je Natasa.
    Od kad znam za nju, bila je par godna starija od mene, uvek je vazila za muskaracu.
    Dzaba joj je mama kupovala leprsave haljinice i kosu kitila masnicama.
    To bi potrajalo tek do izlaza iz dvorista,uvek je u rancu imala rezervnu garderobu.
    Pantalone i kosulje.
    Sa cetrnaest godina roditeljima je rekla sve, nisu je razumeli.
    Usledile su tuce, pretnje, kazne,pedagozi, psiholozi ...
    Nije vredelo.
    Ni molbe, ni suze, ni razgovori ... nista.
    Sad je u Kanadi,zivi sa nekom Kanadjankom, otac je se odrekao, majka se cuje ponekad sa njom, krisom.

    I da su tad postojale vakcine, ne bi pomogle.
    Poznavala sam Natasu, jako dobro.
    Ona protiv toga nije mogla i nije htela.

    Ne znam kako bih ja odreagovala, ali znam sigurno da ne bih bila kao Natasin otac.

  7. #22

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Vakcina podrazumeva postojanje bolesti do koje može doći, a koja treba da bude sprečena. Homoseksualnost nije bolest. Homoseksualci su ljudi, potpuno identični heteroseksualcima, osim činjenice da imaju sklonosti ka istom polu.

    Rekao sam sto puta, i ponoviću: ne smeju postojati ljudi nižeg ranga, ma po čemu se razlikovali od većine, ukoliko ne ugrožavaju prava drugih ljudi. Nikome ne sme, fizički ni mentalno, biti nametnuto opredeljenje drugačije od onog koje sam stvori.

    U slučaju pojave takve vakcine, bio bih žestoki protivnik njene upotrebe. Na stranu činjenica, da takva vakcina ne može biti stvorena, jer homoseksualnost ni na koji nači ne liči na bolest, naročito ne na one koje se sprečavaju vakcinacijom.

  8. #23

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Vakcina podrazumeva postojanje bolesti do koje može doći, a koja treba da bude sprečena. Homoseksualnost nije bolest. Homoseksualci su ljudi, potpuno identični heteroseksualcima, osim činjenice da imaju sklonosti ka istom polu.
    Diskutabilan stav...

  9. #24

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Vakcina podrazumeva postojanje bolesti do koje može doći, a koja treba da bude sprečena. Homoseksualnost nije bolest. Homoseksualci su ljudi, potpuno identični heteroseksualcima, osim činjenice da imaju sklonosti ka istom polu.

    Rekao sam sto puta, i ponoviću: ne smeju postojati ljudi nižeg ranga, ma po čemu se razlikovali od većine, ukoliko ne ugrožavaju prava drugih ljudi. Nikome ne sme, fizički ni mentalno, biti nametnuto opredeljenje drugačije od onog koje sam stvori.

    U slučaju pojave takve vakcine, bio bih žestoki protivnik njene upotrebe. Na stranu činjenica, da takva vakcina ne može biti stvorena, jer homoseksualnost ni na koji nači ne liči na bolesti koje se sprečavaju vakcinacijom.
    I šta, pustio bi tvog sinčića da prima pišu u guzu od nekog dominantnog mužjaka?

    Rekao bi mu: "To, ljubi te tata, žestoki protivnik vakcine!"?




    (izvinjavam se što sam odvratan, ali neke slike mi ubijaju raspoloženje kad ih samo zamislim)

  10. #25

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Postavljac teme je i naglasio da je sve...hipoteticki...znaci ako bi postojala ja bih svoje dete vakcinisala...

    Mislim...volim i ja pozorishte, ali ne u svojoj kuci...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #26

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Ako bi se moj sin osećao homoseksualcem, ko sam ja da pokušam da sprečim ono što njega čini srećnim? Da li bi muškarac koji ima dete trebao biti otac ili zatvorski čuvar? Roditelj ne upravlja životom deteta, roditelj dete usmerava, odgaja.... i prihvata ga onakvim kakvo je, pruža mu ljubav, utehu, razumevanje....

  12. #27

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Poznajem roditelje čiju je decu odnela droga.
    I one koji su decu viđali po zatvorima.
    Poznajem roditelje koji su pretučenu ćerku dočekivali u kuću, a ona im se pravdala da da je sve to iz ljubavi.
    Postoji li vakcina protiv svega navedenog?
    Možda bi ti roditelji bili srećniji da im je umesto svega toga servirana muška snajka ili ženski zet.

    Ne, sigurno ne bih dala takvu vakcinu detetu. I kao i Morph, borila bih se protiv nje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #28

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Poznajem roditelje čiju je decu odnela droga.
    I one koji su decu viđali po zatvorima.
    Poznajem roditelje koji su pretučenu ćerku dočekivali u kuću, a ona im se pravdala da da je sve to iz ljubavi.
    Postoji li vakcina protiv svega navedenog?
    Možda bi ti roditelji bili srećniji da im je umesto svega toga servirana muška snajka ili ženski zet.

    Ne, sigurno ne bih dala takvu vakcinu detetu. I kao i Morph, borila bih se protiv nje.
    Ova poređenja nemaju veze sa temom.

    Pitanje je šta bi ti uradila u konkretnom slučaju.

    I, kao i Morph, nemaš pravo da se boriš prtiv toga da neko uradi ono što smatra da je ispravno što se njegovog deteta tiče.

    Ja sam siguran da ne biste ovako razmišljali u stvarnoj situaciji, a da imate mogućnost izbora (čitaj: vakcine).

  14. #29

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I, kao i Morph, nemaš pravo da se boriš prtiv toga da neko uradi ono što smatra da je ispravno što se njegovog deteta tiče.
    Roditelj nije vlasnik deteta, za ime Boga. Ima pravo da odluči da dete dobije vakcinu protiv neke opake bolesti koja bi ga ubila (ljudsko pravo na život), ali nema pravo da mu uskrati slobodu izbora (opet ljudsko pravo, ali jbg, razumećeš koncept jednog dana).

  15. #30

    Odgovor: Vakcina protiv homoseksualizma?

    A zašto davati vakcinu?
    Da izlečim bolest? Da li je homoseksualnost bolest na listi SZO?
    Zato što mi se gadi da vidim dva muškarca i/ili dve žene da se žvalave?
    Zato što se ježim na pomisao da mi sin rado prima dominantnog mužjaka?
    Da moje dete živi lakše bez pritiska predrasuda okoline?

    Ne, LH, i dalje sam pri stavu da bih u datoj, konkretnoj situaciji postupila ovako kako sam napisala. Mada, ne sporim da me poznaješ bolje od mene same i da svakako možeš bolje od mene predvideti moje buduće korake.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Za ili protiv koride?!
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 15:30
  2. Vakcina protiv gripa
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.10.2008, 21:14
  3. Vakcina protiv raka grlića materice deluje
    Autor Necromancer u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.01.2008, 20:26
  4. Budućnost kontracepcije – vakcina!
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2007, 17:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •