Bosna - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33

Tema: Bosna

  1. #31

    Odgovor: Bosna

    Ja se zaista izvinjavam ali počinjem da se osećam kao da u patikama i trenerci idem na sastanak sa Obamom ili makar Tadićem - više ne znam gde šta smem da pišem
    OK
    ........
    Srednjovekovna Bosna je bila Serbska drzzava -

  2. #32

    Odgovor: Bosna

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Ja se zaista izvinjavam ali počinjem da se osećam kao da u patikama i trenerci idem na sastanak sa Obamom ili makar Tadićem - više ne znam gde šta smem da pišem
    OK
    ........
    Srednjovekovna Bosna je bila Serbska drzzava -
    Otvoriš temu i pročitaš uvodni post >

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    Zaintrigiran postowima od sinoc,rijeshih da otworim temu,i da pristojnim postowima izraazimo nasha ubjedjenja...prwo,ne bih se slozio sa pojedinim kolegama koji kategoricno twrde i to sa podsmjehom da bosna kao drzawa nikad nije postojala...znate kako,ja sam srbin ali ziwim u crnoj Gori,znaci moja nacionalnost je srBska,a teritorijalno ja sam crnogorac...tako je bosna bila drzawa i sarajewo postalo njeno glawno sjediste jos u 14 wijeku cini mi se...znaci bosna je postojala i to kao srpska drzawa,i to ne moze da se ospori..znaci srpska drzawa bosna..e sad sto tamo wlada islam i sto su se mnoge stwari uneredile,to je drugo...
    Svako ko ima drugačije mišljenje je dobrodošao da ga izneste, s' time da je ovo forum istorija pa bi valjalo i pisati u skladu sa time. Ako neko misli da su Bosanci jedno od Slovenskih plemena koji su ovde došli zajedno sa Srbima i Hrvatima u vreme seobe naroda (za koje ima nekih istorijskih tragova i dokaza), bilo bi super da nam ovde nađe i prezentuje istorijske izvore za takvu tvrdnju.
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 05.06.2010 u 01:12



  3. #33

    Odgovor: Bosna

    I Bosna je, oduvek, bila kuća nasred druma.
    To joj je donosilo razne nevolje, ali i svakojake prednosti.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •