Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

    Ja zbog avana otvorih temu, na zahtev




    Ovaj je 120 kuna, to mu dođeee 16-17 e. Prečnik mu je 12 cm, desetak cm je visok, a tučak je 17 cm... ima i malo veći od ovog
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

    .. ne mogu da nadjem fotku... moram da preberem po diskovima pa chu je okachiti...

    mermerni avan koji sam ja koristila je apotekarski, veliki. kod nas je koshao oko pet hiljada. ovi mali kao tvoj (koji je sjajan btw) koshtaju blizu tri hiljade
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

    koje su to vase omiljene kuhinjske alatke bez kojih ne mozete zamisliti rad u kuhinji?

    nisam neki gadget-giik za spravama u kuhinji.. cak stovise, malo me i nervira sto sad postoji spravica za svaku glupost.. ali bez nekih stvarchica stvarno ne mogu...

    1. dobar ostar noz od malena sam navikla na ostre nozeve u kuhinji, deda ih je brusio samo tako a sad kad dodjem kod nekog u kuhinju a ono tamo tupi nozevi, podne mi dodje
    2. dobra daska za sjeckanje
    3. silikonska spatula kupila sam je pred mozda godinu-dve i ne znam kako sam mogla bez nje.. kako sve pobere, cudno jedno genijalna stvarchica!!
    4. procesor
    5. i ovaj palm peeler (dlano-rezac ) nataknes ga na srednji prst i gulis.. cas posla je sve oguljeno!!! stvarno ne mogu vise ni da zamislim da gulim sa onom tradicionalnom alatkom

    Ime: 102041180-ATMOS2.jpg Pregleda: 186 Veličina: 131.3 KB
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

    1.Omiljeni -Solingen- noz,koji mi tacno -lezi- u ruci,koji posedujem dvadesetak godina i kad mi ga neko uzme,izaziva sudbinu..

    2.Duboki tiganj,komada nekoliko,bez kojih ne bih mogla da pecem,dinstam,pirjanim,proprzim..

    3.Ekspres lonac..skracuje mi vreme kuvanja ,prosto sam zavisna od njega

    p.s. sta je ono pod 4,-procesor-?

  5. #5

    Odgovor: Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    p.s. sta je ono pod 4,-procesor-?
    food procesor, sjecko, sjeckach, sjeckalica, ne znam kako ga sve ljudi zovu

    Ime: kitchenaid-food-processor.jpg Pregleda: 205 Veličina: 10.1 KB
    moomoo meee jooouu

  6. #6

    Odgovor: Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

    Ako nešto ne volim da radim, to je ljušćenje krompira nožem Mislim, oljuštim ja krompir, ali mu jebem kevu ako ga ljuštim nožem pošto nema šanse da ću skinuti samo koru, ostane 60% krompira kad se ja do'vatim ljušćenja Zato mi je ona ljuštilica spas i bez toga u kujni ne mogu. Obično je koristim za sve što može da se ljušti (krompir, šargarepa, peršun).

    Veeeliki i oštar nož. Ne volim male noževe, posledično me podsećaju na male đoke, ne znam što Veliki i oštar nož koristim za seckanje svega, od mesa i luka, pa sve do otvaranja konzervi Što veći nož, to bolje. Zvučim kao psihopata
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Kućni aparati - pomoć oko održavanja
    Autor fiona u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.11.2023, 12:59
  2. Bela kuhinja - Ideje za beli kuhinjski dizajn
    Autor BojanicaBG u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.05.2011, 22:59
  3. Posuđeno - nikad vraćeno
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:48
  4. Aparati za brijanje - iskustva, preporuke...
    Autor Sasa_LP u forumu Muška kafana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2010, 19:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •