Koji auto magazin pratite?
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Koji auto magazin pratite?

    Da li i koji auto magazin redovno citate? Ja vec tri godine pratim SATplus

  2. #2

    Odgovor: Koji auto magazin pratite?

    dok sam bio na Brdovitom Balkanu Vrele Gume nisam propustao da kupim, i po mom skromnom misljenju su jedan od najboljih i najkompletnijih automagazina koji izlaze na nasim prostorima... a sad kupim ponekad neki, nemam odredjeni cisto sta me privuce na naslovnici to i pazarim
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Koji auto magazin pratite?

    Nije bas da ih pratim, ali mi se uvek nadju pod rukom pa ih prelistam, po meni najbolji casopis je SAT, posle njega Auto Bild i na kraju Vrele gume
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Koji auto magazin pratite?

    Nemam omiljeni magazin, uglavnom ih uzimam zbog naslova, pogotovo kad se radi o temi koja me interesuje. Tokom srednje skole sam gutao Auto Moto, Auto svet i SAT. Najvise sam voleo Auto Svet zbog toga sto nije previse nasminkan kao neki drugi casopisi kod kojih je bolji kvalitet stranica nego sadržaja i samo im je bitno da stave slike, bez previse ulaska u samu materiju, a Auto Svet sam voleo i zbog tekstova inž. Predraga Pantića, dosta puta sam njegove tekstove koristio prilikom ucenja. SAT ima bombaste naslove, ali su im tekstovi po mom misljenju cesto prazni, jos kad procitam "SAT-ova strucna ekipa je..." . To je bar moje misljenje, imam dobru kolekciju novina i magazina Auto Svet, Auto Moto i SAT. Ima mnogo kvalitetnijih stranih casopisa samo je problem doci do njih, net je resenje.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  5. #5

    Odgovor: Koji auto magazin pratite?

    Nijedan
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  6. #6

    Odgovor: Koji auto magazin pratite?

    SAT plus reviju pratim redovno već par godina i imam svaki broj (malo da se pohvalim, možda me čuje Alvirović).

    Ali, nedavno sam došao u posed trćeg broja prvog besplatnog auto magazina kod nas, "mobil" i mogu vam reći da je dosta simpatičan, s obzirom da je besplatan.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

Slične teme

  1. Magazin
    Autor lilika u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 24.02.2013, 15:56
  2. Da li pratite Američki Fudbal?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 13:34
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  4. Najbolji auto u koji ste seli...
    Autor Lady S u forumu Auto-moto
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2010, 16:01
  5. Da li pratite trendove?
    Autor Lady S u forumu Moda
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 05.04.2009, 03:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •