Veliki brat, treća sezona - Strana 26
Strana 26 od 42 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 620
  1. #376

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ma ona nije normalna riba. Prvo place, pa gleda hoce li joj neko prici, pa se posle smeje. Ludaca.
    A što može da stavi nožni palac u usta, to nikom ništa?

      Vrh

  2. #377

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ljudi ja ne znam ko moze da gleda ono postacenje!?
    Ono je sramota........treba ga ukinuti!!!
    Here I go again...
      Vrh

  3. #378

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Iva Rakic kaže: Pogledaj poruku
    Ljudi ja ne znam ko moze da gleda ono postacenje!?
    Ono je sramota........treba ga ukinuti!!!
    Znaš kako, možda si i u pravu.

    Ja bacim pogled da bih se podsetio koliko, u stvari, još treba da rastemo. Ono što vidiš je proizvod turbokulture koja vlada u poslednjih par decenija, tako da možda i nije loše da svi imamo pred očima gde nas je ona dovela.
      Vrh

  4. #379

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ma ona nije normalna riba. Prvo place, pa gleda hoce li joj neko prici, pa se posle smeje. Ludaca.
    to a swakog ogowara,a swakom se shlihta..umobolni idiot
    Poruku je izmenio Bombica, 11.10.2009 u 20:30 Razlog: citat
      Vrh

  5. #380

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Manuel-Vidi se da je devojka osetljiva... (za Dragicu)

    Radishin odgovor na to-Nemam pojma nije moj tip...hahahahahahahahaha

    Kakav kralj majko moja,njih dvojica su ubitacan tandem sa svojim izjavama
      Vrh

  6. #381

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znaš kako, možda si i u pravu.

    Ja bacim pogled da bih se podsetio koliko, u stvari, još treba da rastemo. Ono što vidiš je proizvod turbokulture koja vlada u poslednjih par decenija, tako da možda i nije loše da svi imamo pred očima gde nas je ona dovela.
    Bas tako. I sva sreca pa imamo kriticki odnos prema svemu tome, no steta ovih mladjih narastaja. Njima su idoli ljudi poput ovih u kuci VB. Pa samo ova Jovana je rekla da joj je uzor Jelena Karleusa. Strasno kako smo pali nisko. Sta bi sa elitom?
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #382

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Strasno kako smo pali nisko. Sta bi sa elitom?
    s kojom elitom?
    Tasovac dobija kintu na kasicicu
    muzeji su zatvoreni
    umni ljudi nisu niti vrednovani,niti postovani niti su u zizi javnosti
    ovo je seljacka zemlja na brdovitom Balkanu,ne znam ko bi tu mogao da bude elita
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #383

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Elite ima, ali se desava upravo ovo sto kazes-nije zastupljena u medijima. Politicari i pevaljke dobijaju udarne termine u kojekakvim talk show emisijama i to je sve sto se servira. Ostalo se dobija na kasicicu.
    I nije ovo samo seljacka zemlja. Uostalom mnogo ljudi dodje sa sela u velike gradove i uspe samo tako u karijeri i na fakultetu.
    I nisu svi muzeji zatvoreni, bar ne u Beogradu.
    Uostalom primera radi letos sam u Dubrovniku obisla dva njihova muzeja, nisam isla samo u Etnoloski. Dok sam ja obilazila muzeje dve klinke sto su isle sa nama iz Herceg Novog su isle samo na plazu. To su verovatno iste te kojima je striperka Lady Gaga idol ili neka nasa pevaljka. Kakav muzej kakvi bakraci. A da mozda sta drugo imaju na TV programu mozda bi i pomislie da je jedan muzej vrednije posetiti od plaze.
    Mi smo zemlja koja ima pametne ljude koji odlaze odavde, a oni sto ostaju nemaju medijskog prostora.
    Poruku je izmenio Bombica, 12.10.2009 u 01:11 Razlog: citat
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  9. #384

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: Manuel muva Violetu!
    Ponedeljak, 12. oktobar 2009. 13:43

    Piroćanac se konačno opustio u Kući, i pokušao da se zbliži sa devojkama.

    U nedelju uveče, Manuel je "zaređao" po ukućankama, pokušavajući svakoj da se dodvori na različite načine, pun samopouzdanja. Pošto kod Tanje nije imao uspeha, prešao je na Jovanu, ali ga je starleta iz Kraljeva "ohladila".

    "Zelen si ti još, ne gledamo te kao muškarca. Ti si kao moje dete", rekla je Jovana i zagrlila Manuela.

    Shvatio je da ni kod Kraljevčanke nema prođu, ali je ipak bio ohrabren komplimentima, pa je prešao na Viki, što se može smatrati nefer potezom jer nju van Kuće čeka izbačeni Karlo.

    "Još nekoliko dana, i zaljubiću se u tebe", umiljavao se Manuel, ali ni kod Viki nije postigao mnogo...

    "Šta ako se ja u tebe ne zaljubim, ili sutra ispadnem", vratila ga je lepa Makedonka u stvarni svet.

    Radiša je u nedelju sa Jovanom imao razmenu "lepo za korisno". Najpre joj je pomogao da se snađe sa šporetom "smederevcem", a zauzvrat je njemu starleta napravila frizuru po svom izboru.

    Radiša je rekao da po ceo dan gleda kako se ukućanke doteruju, pa je i sam poželeo promenu stajlinga. Zato mu je Jovana napravila pletenice, na opštu radost i smeh svih ukućana.

    Večeras ćemo saznati ko je četvrti ukućanin koji napušta Kuću VB! Nominovani su svi osim "zavodnika" Manuela i novih ukućana Dragice i Đorđa.

    Gledajte live stream Velikog Brata.

    (MONDO)

    VB: Pazite, Dragica grize!
    Nedelja, 11. oktobar 2009. 12:07

    Ako su Arsa i Enis mislili da mogu da prođu nekažnjeno sa neslanom šalom, grdno su se prevarili.

    U subotu uveče, Dragica je otišla u ispovedaonicu da bi popričala sa Velikim Bratom. Vladimir je odmah video šansu za "napad", i pozvao Enisa da mu pomogne.

    Njih dvojica su postavili zasedu ispred ispovedaonice, i čekali novu ukućanku da izađe. Kada je Dragica izašla, skočili su na nju i pokušali da je umotaju u foliju (ko zna zašto...).

    Međutim, krupna Nikšićanka bila je preveliki zalogaj za njih dvojicu, i lavovski se borila, očigledno iznervirana! Dragica se naljutila kada ju je Enis stegao, i ujela ga je!

    "Dosta više, samo me provocirate! Pokušavate da me naterate da izađem iz kuće kao Milan, ali to se neće dogoditi", rekla je besno Dragica.

    Admir i Enis su ostatak noći proveli zajedno u krevetu, verovatno strahujući od odmazde koju su i zaslužili.

    Pre njihovog napada, atmosfera u Kući bila je prilično vesela. Dragica je sa Nikolom razgovarala o pivu. Dok je Nikola priznao da ne može da pije jer stalno mora da "trči" u toalet, Dragica se pohvalila da može da popije "devet piva i devet čaša vode", i da ne mora da žuri u WC.

    Arsa je ostalim ukućanima objašnjavao veliki povratak muzike devedesetih na domaću scenu. Pričao je i o velikim kajlama, zalizanim frizurama, a otkrio je i svoje idole.

    "Kada sam bio klinac, idoli su mi bili Bajaga, Bijelo Dugme... Sada je Sinan Sakić - Bog", rekao je Arsa.

    U ponedeljak ćemo saznati ko sledeći napušta Kuću VB. Nominovani su svi osim Manuela i dvoje novih ukućana, Dragice i Đorđa.

    Gledajte live stream Velikog Brata!

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #385

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    VB: Manuel muva Violetu!
    Ponedeljak, 12. oktobar 2009. 13:43

    Piroćanac se konačno opustio u Kući, i pokušao da se zbliži sa devojkama.

    U nedelju uveče, Manuel je "zaređao" po ukućankama, pokušavajući svakoj da se dodvori na različite načine, pun samopouzdanja. Pošto kod Tanje nije imao uspeha, prešao je na Jovanu, ali ga je starleta iz Kraljeva "ohladila".

    "Zelen si ti još, ne gledamo te kao muškarca. Ti si kao moje dete", rekla je Jovana i zagrlila Manuela.

    Shvatio je da ni kod Kraljevčanke nema prođu, ali je ipak bio ohrabren komplimentima, pa je prešao na Viki, što se može smatrati nefer potezom jer nju van Kuće čeka izbačeni Karlo.

    "Još nekoliko dana, i zaljubiću se u tebe", umiljavao se Manuel, ali ni kod Viki nije postigao mnogo...

    "Šta ako se ja u tebe ne zaljubim, ili sutra ispadnem", vratila ga je lepa Makedonka u stvarni svet.


    (MONDO)
    sto bi voleo da je smuva majko moja,bas bi bilo extra
    Poruku je izmenio Bombica, 12.10.2009 u 15:15 Razlog: hahahaha
      Vrh

  11. #386

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona



    Pevačica u usponu, i bivša ukućanka Velikog Brata očigledno dobro zna šta i kako radi. Nakon što je svesno publici pokazala golu guzu i tetovažu škorpije na istoj, otišla je korak dalje, doduše, nesvesno.

    U želji da njen nastup u emisiji Prslook Again bude što izazovniji i seksipilniji pevačica se iz sve snage potrudila, možda čak i previše. Naime, dok je u jednom momentu izvodila svoju veselu koreografiju, Sexy Sandri je ispala sisa iz majčice.

    - Nisam to primetila. Moraću da pogledam snimak rekla nam je u smehu pevačica kad smo je kontaktirali povodom izjave.

    No, nema sumnje da će bar publika uživati u ovom nezgodnom performansu.

    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  12. #387

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Nisam dugo gledala pregled dana...sada čujem Manuela kako priča da je primao neke poruke od Boga. Good for him.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #388

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ljudi necete mi verovati ali preko facebook-a sam stupio u kontakt sa onom Sandrom iz VB.Tacnije ona je stupila samnom u kontakt.Ma ona je 100%.Ne zezam se!
    Obicicu ja to tokom nedelje malo
      Vrh

  14. #389

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ja sam danas prvi put bas pogledala uzivo prenos i jedan deo izbacivanja.

    Ko je ona Dragica krsna?
    Malo sam povezala ko je ko citajuci ovde vase komentare, ali meni tamo niko ne izgleda bas normalno, sto se tice zenskog dela.
      Vrh

  15. #390

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Razocarao sam se sto je Indijana izbacena,ocekivao sam da ce to biti ona nesretnica Jovana da se ne bruka vise pred kamerama jadna ne bila...
      Vrh

Strana 26 od 42 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •