Veliki brat, treća sezona
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 620

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Veliki brat, treća sezona

    Treći serijal "Velikog brata" sredinom septembra



    Treći serijal „običnog" „Velikog brata" počeće sredinom septembra u Košutnjaku. Po istom konceptu kao i do sada, 12 novih učesnika sa teritorije tri države Srbije, Crna Gore i BiH useliće se u preuređenu kuću i boriće se za nagradu od 100.000 evra. Pod parolom „Kod Brata nema krize" serijal će prenositi TV B92, a neki od kastinga već su održani, kao recimo u Vranju, Kosovskoj Mitrovici, Užicu, Kragujevcu, Podgorici, Budvi, Čačku, Nišu, Kraljevu i Sarajevu. Danas će se testiranja vršiti u Banjaluci (u zgradi Pinka BiH), a tri najveća kastinga, na kojima se očekuje dolazak više hiljada kandidata, su tačno u podne 31. jula u Subotici (Hotel „Patrija"), 1. avgusta Novi Sad (Spens) i 2. avgusta u Beogradu (Hotel „Jugoslavija"). Posebno je zanimljivo da se za potencijalne stanare kuće „Velikog brata" i njihove smešne video-snimke može glasati i na „Fejsbuku", gde je 35.000 fanova ovog rijalitija već dalo podršku svojim kandidatima.

    Izvor: "Press"


    Voditeljski par Ana Mihajlovski i Milan Kalinić neće voditi ovogodišnju sezonu rijaliti šoua „Veliki brat“ koji će početi 15. septembra na Televiziji B92. Kako piše današnji “Alo!“, Mihajlovska će se naći iza kamera i uređivati emisiju koja će se svake sedmice baviti izbacivanjem ukućana „Velikog brata“, dok će Kalinić biti u potpunosti posvećen emisiji „Sve za ljubav“. U izjavi za “Alo!”, Marinela Kvapil , PR menadžer produkcije “Eoušn”, kaže: “Trenutno smo fokusirani na finalan izbor ukućana, a produkcija će uskoro u javnost izaći sa informacijama o voditeljima”.

    Izvor: "Alo!"

    Aleksandra Jokanović je u igri.
    Poruku je izmenio Bombica, 18.09.2009 u 23:49 Razlog: link
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Maca i ja nismo opasni

    Blic, 2. septembar 16:01

    Treći serijal najpopularnije rialiti emisije “Veliki brat” kreće sa emitovanjem 19. septembra na TV B92, a voditelji ovog šoua biće intrigantni Dragan Marinković Maca i šarmantna Marijana Mićić.



    Marijana je vodila prvi serijal ovog šoua.

    - Zadovoljna sam angažmanom, jer mi se čini da se Maca i ja u kombinaciji dopadamo ljudima - počinje priču za “Blic” Marijana Mićić koja je tokom “Operacije trijumf” sa Macom vodila “Najgori od sve dece”, ali kaže da će se njih dvoje truditi da ovoga puta budu potpuno drugačiji. Maca je tokom tog projekta Marijanu stalno zadirkivao, a da li će i sada biti tako…

    - Nisam nikada stekla utisak da me je Maca mučio, čak šta više ludo sam se zabavljala u svakoj emisiji. Jednostavno, uloge su bile takve. Čarke na koje ste navikli sigurno će postojati, ali ne bih volela da budemo isti - kaže Marijana i dodaje da oni, uprkos svim očekivanjima, neće baš biti surovi prema kandidatima.
    - Da smo nas dvoje u kući verovatno bi se trudili da im otežamo, ali s obzirom na to da smo voditelji, trudićemo se da im olakšamo (smeh). Niko nije opasan, možda Maca samo tako izgleda - kaže Marijana.

    B92
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    "BLIC" SAZNAJE: Rialiti serijal se širi

    I Makedonci u "Velikom bratu"


    Veliki brat će od ove sezone u svoju kuću primiti i takmičare iz Makedonije. Treći serijal koji producira "Emotion" u zemlji naših južnih suseda emitovaće TV A1, ista stanica koja je prošle jeseni emitovala "Operaciju trijumf".

    U Makedoniji se već duže očekuje "Veliki brat" jer tamo ranije nije organizovan najpoznatiji rialiti šou na svetu. Podsetimo, naš "Veliki brat" je do sada okupljao takmičare iz Srbije, BiH i Crne Gore, gde se i emitovao, a 21. septembra u kuću u Košutnjaku će se useliti takmičari iz četiri zemlje regiona.
    Činjenica je da je Srbija postala regionalni lider u proizvodnji kvalitetnih zabavnih programa, konkretno rialiti serijala. Tako je "Operacija trijumf" već prikazivana u svim eks-YU zemljama osim Slovenije, "Survivor" se prikazuje i u BiH i Makedoniji (od ove godine i u Sloveniji)... Čelni čovek "Emotiona" Goran Stamenković kaže da će učešće takmičara iz Makedoniji u "Velikom bratu" doprineti dramatičnosti serijala.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Meni je vala muka vishe od tog Velikog brata.
    Bude na pocetku malo zanimljivo, ali da sovim kao i pre i odlazim krmeljava na posao jer voajerishem nad budalama, necu bogami
    pa taman Brajan Ferija da mi dovedu
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    da bog da Miki usha' po chetvrti put i opet pobijedio..zajedno sa tatom mu...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obriÅ¡ite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - Äika DuÅ¡an Radović
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Dosadi..... taj veliki glupi brat.Ja ne razumem cemu to sluzi kad izgleda zalosno
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    "BLIC" SAZNAJE: Rialiti serijal se širi

    I Makedonci u "Velikom bratu"


    Veliki brat će od ove sezone u svoju kuću primiti i takmičare iz Makedonije. Treći serijal koji producira "Emotion" u zemlji naših južnih suseda emitovaće TV A1, ista stanica koja je prošle jeseni emitovala "Operaciju trijumf". .....
    Da videla sam danas, najavljuju uveliko.... Ista ta privatna tv, najavila je jos emisije "Menjam zenu", "Sve za ljubav" itd itd...Ne znas koje je gore...I jos od sada znam da necu da ga gledam...
    A mozda i malo virnem...vidim da se ovde sprema rasprava

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    steta sto ne mogu doprineti temi jer mi fali prva i druga sezona , a po prilici falice me i treca sezona VB....

    PS / nikad nisam nosio sto se nosi u sezoni
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ova Jovana i Dragica kao da se takmice koja je odvratnija majke mi moje
      Vrh

  10. #10
    evo krecu uzivo

    Eno vataju se
    Poruku je izmenio silvia, 23.09.2009 u 09:52 Razlog: 2 uzastopna posta
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Toliko budala oko nas, ali nije skorije na jednom tako" malom prostoru "bilo vise ne normalnih osoba.....Svaka cast za one koji su ih selektovali, uspeli su da u kucu " dovedu" budale svih profila!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo Ävrste razloge!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Razmisljam samo kome je interesantno da gleda polupismene, hendikepirane i nekog sa amputiranom nogom( naravno da je to zaslosno )..Da li postoji jedna pozitivna stvar da se cuje i vidi u ovom a tako i u prethodnim serijalima....
    Ne verujem gde ide ovaj "svet"
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo Ävrste razloge!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    devojku sa protezom apsolutno ne gledam kao senzaciju
    i ne mislim o njoj kao "o nekome bez noge",nego kao o Tatjani,devojci iz Zemuna
    druga stvar je s Crnogorcem
    pokusavajuci da agresivnoscu prikrije svoj hendikep on ga je samo isturio u prvi plan

    i ne mislim da su svi nepismeni,bar ne Tatjana i Danica,a ni Makedonce nije glupo.Mlado jeste,ali glupo nije.
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Tatjana je super...ali stwarno...i wolio bi da pobjedi owu gomilu pacijenata..e da sam ja tamo,pospremio bi ih ja
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    devojku sa protezom apsolutno ne gledam kao senzaciju
    i ne mislim o njoj kao "o nekome bez noge",nego kao o Tatjani,devojci iz Zemuna
    druga stvar je s Crnogorcem
    pokusavajuci da agresivnoscu prikrije svoj hendikep on ga je samo isturio u prvi plan

    i ne mislim da su svi nepismeni,bar ne Tatjana i Danica,a ni Makedonce nije glupo.Mlado jeste,ali glupo nije.
    Slazem se potpuno,
    shto i nije nishta novo
    elem
    od crnogorca mi se povraca. on je jedno nevaspitano shovinisticko djubre. evidentno je fizicki hendikep prouzrokovao josh veci mentalni i moralni.
    Tatjana je opasna. Ne bi se druzila sa njom.
    Manuel je seljachina do koske. Toliko je glup jadan, da prosto boli.
    Jovana je riba sa dijagnozom. I bagrenjara de lux, shto bi rekla moja baba.
    Makedonka je mlada ali jako sexy.
    Ostale josh nisam opservirala
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •