Veliki brat, treća sezona - Strana 42
Strana 42 od 42 PrvaPrva ... 32404142
Prikaz rezultata 616 do 620 od ukupno 620
  1. #616

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    pošto je ceo serijal, sa svim ukućanima u paketu , bila debilana, i dobro je što je Vladimir pobedio
    Vala bas. Iako sam navijala za Djordjeta, i to zato sto sam kontala da je ok lik a nisam uVopste pratila serijal, nisam imala otvorenog favorita.
    Sto kaze moja drugarica, trebala je Jovana da pobedi. Toliko se jadna trudila, skidala i bila fensi, da je gre'ota sto nije pobedila.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #617

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Мене јако нервира концепт и Сурвајвора и Великог Брата.
    Окупе тако 10-20-30 људи, сви млади, здрави, јаки ко бикови... и онда они тако дангубе три месеца, носе јаја у кашикама, седе, причају будалаштине, играју се неких дечијих игара... и зараде сто хиљаде евра... дакле, плате их за три месеца дангубе.

    Великог Брата би требало направити у неком селу југоисточне Србије, као Фарму. Али лепо кад већ дангубе, да рецимо заједно са Владом Србије покрену неки пројекат, рецимо ревитализација сточарства у селу Падеминаум општина Бела Паланка, и онда они тако граде штале, чувају стоку, порађају телад, копају баште, косе сено, возе тракторе, комбајне... да буде неке користи од тога.

    А не овако, одведу их на Филипине, скину се у купаће, и видиш их да пуцају од снаге и здравља.... а онда дангубе, трачају ко неке бабетине, сплеткаре једни против других, вређају се због ситница, играју неке глупе игрице за децу... дај им свакоме по баштицу нек праве органско поврће за извоз у ЕУ... и сваки серијал препороди једно село у јужној Србији, на северу Баната...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #618

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    E pa yosso, zato imamo Farmu Okupe tako poznate pa glume seljake.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #619

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    e pa yosso, zato imamo farmu Okupe tako poznate pa glume seljake.
    То што имамо Фарму није разлог да оне ликове јаке као коње пошаљу на Филипине да преносе земљу с једног места на друго, и њих треба искористити.
    А Фарма је исто лимунада, шта они као конкретно раде?
    Пројекат неки! Рецимо, изградња фарме свиња у Бачком Градишту... и онда око тога емисија! А не оно, ију, Маја Николић ухватила краву за виме и рекла ију... јака ствар...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #620

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мене јако нервира концепт и Сурвајвора и Великог Брата.
    Окупе тако 10-20-30 људи, сви млади, здрави, јаки ко бикови... и онда они тако дангубе три месеца, носе јаја у кашикама, седе, причају будалаштине, играју се неких дечијих игара... и зараде сто хиљаде евра... дакле, плате их за три месеца дангубе.
    Sa ovim bih se mogla sloziti.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    порађају телад
    Za ovo bi, da je pravde, isao najgrdji narodnjak na zidic.. (ubaci ga u zivi krec i cekaj reakciju ).. Ne znam zasto se odustalo od te divne tradicije..

    Ne poradja se tele nego krava.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 42 od 42 PrvaPrva ... 32404142

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •