Veliki brat, treća sezona - Strana 12
Strana 12 od 42 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 620
  1. #166

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    koliko je Podgorichanki +40 pospremio ovaj Karlo dok je radio ovdje kod 'Zorana'...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    RadašiN:

    počela je voda da me održava, i sutra mislim da se pustim!


    Ovako ću i ja jednog dana
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    RadašiN:

    počela je voda da me održava, i sutra mislim da se pustim!


    Ovako ću i ja jednog dana

    al` kad je rekao da ce da krene od delfin stila........u stvari,prvo ce leCno,cuo je da je to najlakse.....
    jedva cekam da vidim kad se pusti...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Sto su shlatki ovi braca Ramiz Hamid
    Ljubi ih majka

    I josh kao glasajte za Enisa ili Admira
    Ko da nije svejedno...
    Usla braca iz Zivinica..
    Obzirom da znamo kako glasa Bosna, kako glasaju Zivinice.. Pukli su ovi ostali..
    Onaj Adnan iz trijumfa bi pobedio da je stao na crtu Karerasu, Domingu, a bogami i rahmetli Pavarotiju..

    Radasin posle kviza u ispovedaonici:

    VB: iiiiiiiii ne zaboravi....?
    Radasin: znanje je....na prvom mestu..
    VB: iiiiiii ne zaboravi.... ?
    Radasin: znanje i kriza je na prvom mestu..

    Poruku je izmenio Lilith_021, 27.09.2009 u 10:30
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  5. #170

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    koliko je Podgorichanki +40 pospremio ovaj Karlo dok je radio ovdje kod 'Zorana'...
    Gde to? sta?





    Najveći zavodnik Kuće Velikog Brata priznao je da se zaljubljuje u lepu Makedonku.

    Karlo (32) je Violeti (19) rekao da misli da se zaljubio u nju, ali da mora da kontroliše svoje emocije. Pošto je novopečeni par nerazdvojan "već" skoro nedelju dana, proradile su i emocije!

    "Ne moraš da se kontrolišeš, samo se prepusti", rekla mu je Viki, kojoj je očigledno prijalo ovo priznanje. Mada, sama nije ništa priznala...
    U međuvremenu, i novi ukućanin Admir se konačno opustio u Kući, i odmah krenuo u akciju! Pošto su svi iskoristili lepo vreme da se izležavaju u bašti, Admir je sa pevačicom Seksi Sandrom ušao u bazen, pričao sa njom, držali su se za ruke.

    Posle Karla i Viki, ali i Arse i Danice, izgleda da će u Kući pored parova biti i ljubavni trougao! Seksi Sandra se već danima "muva" sa Manuelom, ali sada je tu i Admir.






    VB: Aleksinac skuplja novac za Radašina!
    Nedelja, 27. septembar 2009. 11:13

    Ceo grad udružio se u akciji glasanja za "predstavnika" Aleksinca u Kući Velikog Brata.

    Građani skupljaju novac za kupovinu kredita za SMS glasanje, kako bi svom Radiši Miljkoviću obezbedili što duži ostanak u rijalitiju.

    "Radašin je najjeftinija i najefikasnija reklama našeg grada", rekao je za "Press" jedan od pokretača ove incijative Miodrag Markić.

    Ukoliko Radašin bude bio nominovan za izbacivanje, građani Aleksinca masovno će glasati za njega SMS porukama, kako bi što duže ostao u kući.

    "U planu je i pokretanje zvaničnog fan kluba, u kojem će svi zainteresovani moći da saznaju sve o Radašinu", objasnio je Markić.

    Možda će građanima Aleksinca skupljeni kredit biti uskoro potreban, pošto je u lažnim nominacijama upravo Radašin dobio najviše negativnih glasova, jer ukućani smatraju da se najslabije uklopio u Kuću.

    Inače, grupa podrške Radašinu na Facebooku već ima više od 600 članova.

    MONDO
    Poruku je izmenio Lilith_021, 29.09.2009 u 00:35 Razlog: izvor
      Vrh

  6. #171

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    VB: iiiiiiiii ne zaboravi....?
    Radasin: znanje je....na prvom mestu..
    VB: iiiiiii ne zaboravi.... ?
    Radasin: znanje i kriza je na prvom mestu..

    a ono
    znanje je ponovo u modi dok sam spavao..da, da..
    ahahahaha
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    znaci,sastav u kuci je Cirkus
    sve moj do mojega
    vidim da se mnogima Karlo svidja
    licno mislim da je namazan svim bojama i sasvim svestan i situacije i kamera i svojih prednosti u odnosu na druge ukucane
    daklem,ne svidja mi se
    em bi preveo zednog preko vode,em se ne libi da spotice druge
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    vidim da se mnogima Karlo svidja
    licno mislim da je namazan svim bojama i sasvim svestan i situacije i kamera i svojih prednosti u odnosu na druge ukucane
    daklem,ne svidja mi se
    Mi se slazemo meni se tu, iskreno, dopada Nikola. Jovana mi se cini kao ok riba, ali brate, kad se vidi iz aviona da je kreten.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #174

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    znaci,sastav u kuci je Cirkus
    sve moj do mojega
    vidim da se mnogima Karlo svidja
    licno mislim da je namazan svim bojama i sasvim svestan i situacije i kamera i svojih prednosti u odnosu na druge ukucane
    daklem,ne svidja mi se
    em bi preveo zednog preko vode,em se ne libi da spotice druge

    ma kakav bre karlo on je meni skro ljigav lik i mislim da ce otkriti svoje pravo lice do kraja,a onda ce se tek videti kakav je gad!!!
      Vrh

  10. #175

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    znaci,sastav u kuci je Cirkus
    sve moj do mojega
    vidim da se mnogima Karlo svidja
    licno mislim da je namazan svim bojama i sasvim svestan i situacije i kamera i svojih prednosti u odnosu na druge ukucane
    daklem,ne svidja mi se
    em bi preveo zednog preko vode,em se ne libi da spotice druge
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Mi se slazemo meni se tu, iskreno, dopada Nikola. Jovana mi se cini kao ok riba, ali brate, kad se vidi iz aviona da je kreten.
    Slazem se sa vama. Karlo je ljiga. A Nikolica jedini normalan.... Blizanci su glupavi...
      Vrh

  11. #176

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB: Kad Manuel popije...


    Ukućani su konačno dobili alkohol, ali i neprijatno iznenađenje od fudbalera iz Pirota.

    Veče u Kući počelo je veselo, ukućani su pili i pevali u dvorištu. Najglasniji su bili upravo Manuel i Nikola, ali se i Radašin priključio kao "prateći vokal", pijuckajući vino.

    Kako je veče odmicalo, pokazalo se da neki od ukućana postaju agresivni! Manuel je, "pod gasom", počeo da proziva ostale, i svađao se sa Jovanom. Do tada povučeni Piroćanac ponašao se arogantno i nervirao sve ostale, naročito Nikolu.

    Pošto su se strasti smirile, na meti smicalica ukućana bio je Radašin. Poljoprivrednika iz Aleksinca su Arsa i Milan nedavno obeležili kao "metu", pa su pokušavali da ga polivaju vodom dok je bio u dvorišnom toaletu.

    Usred noći, dok je Radašin spavao, Milan ga je namazao kečapom! Kada se Radiša probudio i otišao da se opere, flašu kečapa preuzeo je Karlo, i "začinio" mu krevet.

    Najveće šaljivdžije u Kući nisu se na tome zaustavile! Milan i Karlo napunili su i lavor sa vodom, i postavili ga ispred spavaće sobe, kako bi neko tokom noći ugazio u njega. Međutim, plan im je osujetila Jovana, koja je videla lavor i prosula vodu.

    Dok su se svi bavili smicalicama, Danica i Arsa su se pozabavili romantikom! Par je prespavao zajedno u krevetu, a šta se dešavalo ispod jorgana, znaju samo oni...

    Večeras će prva osoba napustiti Kuću Velikog Brata! Publika je glasala za svoje favorite, a dvoje ukućana sa najmanjim brojem glasova biće nominovani, ali će ukućani odlučiti o tome ko izlazi! Posle varnica koje su sevale u nedelju uveče, izbacivanje će svakako biti zanimljivo!



    MONDO
    Poruku je izmenio Lilith_021, 29.09.2009 u 00:34 Razlog: izvor
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ne sviđa mi se VB ove godine... mnogo su glupavi i iskomplexirani.

    Ako moram da biram, a ne moram, al' 'oću onda su mi favoriti Karlo i Tatjana.

    Iskusni oboje, i lijepi, što jes' jes'.


    Farma je bolja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #178

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Jesu li to Jovana i Nikola zajedno? A koliko sam primetila, i jedan od onih blizanaca, ne znam koji, muva sehi Sandru, koja je, po mom misljenju, jedna prava kalastura mrsava, noge kao trska, nit' mi je lepa, ne zna da peva naravno, al' ima guzicu.. eto, samo to i ima
    Poruku je izmenio Bombica, 28.09.2009 u 21:18 Razlog: citat iz obrisane poruke :)))
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #179

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Farma? Jes' živ bio...već su dobili Ljijanu i Biljanu.
    sta bulaznish pfff

    ja ne znam za weceg krelca od manuela...swaka cast nikoli!
      Vrh

  15. #180

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Auuu, počeli su da se kolju ima da leti perje po kući
      Vrh

Strana 12 od 42 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 19:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •