Obaranje s'nogu! - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Ne volim baš mnogo prazne priče i obećanja, priče me nikad nisu dugo držale.
    Sad se nešto mislim, šta je to bilo i kako se desilo.
    Bilo je tako da nisam morala da objašnjavam mnogo šta mi je, šta hoću, šta neću i te stvari - znao je.
    Znao je tako što je želeo da zna, potrudio se da malo razmisli kakva sam ja to.
    I tako to ide, od malih, svakodnevnih do velikih, krucijalnih stvari.
    Nije me oborio s nogu, uradio je nešto mnogo veće - oborio je sve moje zidove.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  2. #32

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    prvi put kada sam bila "oborena s nogu", nisam uspela da se podignem vise od dve godine na iste...
    i to nije vredno pomena...jer je mnogo bolelo i zarekoh se da nema sanse da cu opet dozvoliti da se desi...no matter what-where-who!
    tada se bas negde, u tom medjuvremenu, pojavi i ovaj "drugi put" - sta sve nije radio ne bi li me "skratio"...ali prestadoh i na pozive da mu se javljam, i na poruke da odgovaram...
    eeee...a onda, nakon dve godine truda, saznajem posle, resio da promeni taktiku...zabrinuh se kad mesec dana nista nisam cula o njemu, od njega...hmmm...okrenem njegov broj (prvi put od kako se znamo), ne javlja se odmah, ni sutra, tek posle dva dana...i eto...
    padoh na ignore opciju...

    sada redovno padam na onaj veliki, mekani pogled njegovih okica propracen recenicom: srecko, pa put do pakla poplocan je dobrim namerama...jbg
    svaki put me razoruza...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #33

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    uglavnom se desavalo da padnem na prvi pogled
    ama,ne treba ni da bekne,ja pala ko tudja
    nikad se nisam zaljubljivala postepeno,niti kroz prijateljstvo,niti kroz pricu
    vidim i padnem i tako sam mrtva za druge sledecih sto godina

    Bukvalno. Zato sam bila u iskušenju da stavim smajli koji se smeje ili koji plače.
    DakleM padam. Tj. padala sam.
    Na prvi pogled najčešće i najjače.
    I teško se oporavljam nakon toga.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #34

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Da iznenada bane i odvede me u nepoznatom pravcu (al' ne bilo koji muškarac...)
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #35

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Šta treba da uradi muškarac da bi me oborio s` nogu,ne znam ali kad sad vratim film unazad shvatam da me je čovek koga volim obarao s `nogu od našeg prvog kontakta pa sve do dan danas,čak i sad me obara s ` nogu kad više nismo zajedno nekim svojim postupcima i odnosom prema meni.

    Ne mogu da definišem koji postupci.Bilo ih je najrazličitijih.Od toga da u trenu odluči da dodje iako živi dosta daleko samo da bi ispunio moju želju da ga vidim,do toga da mi do jutra svira,da me zaprosi iznenada zaustavivši auto na sred puta (pa tako i saobraćaj) u najfrekventnijoj zoni grada,do toga da izdvoji za njega veliku količinu novca da bi meni omogućio egzistenciju i sigurnu budućnost i kad on nije pored mene.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #36

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Ne znam...ali....
    Nikada...ali NIKADA me ne bi oborio s nogu muskarac koji bi ispunjavao moje hirove i moje zelje...
    Ipak vise volim divlje...nepokorne....
    Nije mi gust nekako....
    A tek one sto se razmecu paricama i misle da time mogu kupiti sFe...sto ne volEm...
    Poruku je izmenio leptirić, 15.06.2012 u 15:36
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam...ali....
    Nikada...ali IKADA me ne bi oborio s nogu muskarac koji bi ispunjavao moje hirove i moje zelje...
    Ipak vise volim divlje...nepokorne....
    Nije mi gust nekako....
    A tek one sto se razmecu paricama i misle da time mogu kupiti sFe...sto ne volEm...
    Nije u novcu poenta.Ni u ispunjavanju tudjih želja.Poenta je u nekim stvarima koje drugi ljudi ne bi učinili NIKAD.

    Stvar je u količini ljubavi koju neko oseća tako snažno da te time obara s`nogu čak i ako niste zajedno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  8. #38

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Kada smo se moj prvi momak i ja razilazili...posle XY provedenih godina...rekao mi je...
    "Znas, niko ti nece vise kupovati kinder jaja zbog onih igrackica"....
    Sledeci mi je kupiJo citav karton...ok, evo ti ceo karton pa se zabavljaj.....
    Poenta je...da neki sa drugom to isto ne bi NIKAD ucinili...a sa mnom jesu cinili...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #39

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Ja sam na to 'obaranje s nogu' ostala imuna.Nisu imali recept za tako nesto..

  10. #40

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Ne znam da l je tužno ili smešno, još niko me nije oborio s nogu...a već je trebalo da se desi ...
    Ali znam i zašto? Onaj koji bi me oborio s nogu, ali znam sigurno...tamo nekada davno mi nije bio interesantan, pogrešila sam...i izabrala onoga koji se nije bavio takvim ,,fenomenima,,.
    Pokušavam da objasnim svojim ćerkama da život ne traje dan, nedelja, mesec, godinu...a one neka čitaju izmedju redova i pokušaju da dodju do onih koji će ih oboriti sa nogu!
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  11. #41

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Jednu sam oborio sa nogu. Udala se za drugoga. Jok vise!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #42

    Odgovor: Obaranje s'nogu!

    Dakle,posto je nocas Plavi Mesec,ima sanse da se bude-oboren s nogu-.Metaforicki ,naravno,da pojedincima bude jasno..procitah danas mnogo uputstava sta sve treba raditi,izmedju ostalog ,obavezno izaci i pogledati ga..

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •