Kajem se što nisam...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Kajem se što nisam...

    Imali ste priliku i povod...bilo bi ludo...ali niste!

    Kako i zašto to?

  2. #2

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Krenulo me po ovim erotskim temama...Najgora, grozna si! Elem, kajem se samo što se nisam sexala sa drugim svojim momkom...koji je bio strava božija...a ja glumila mjesecima punjenog majmuna....te ovo mu fali, te ono mu fali. Kasnije ga i ostavim...lik me pomnožio sa nulom poslije toga...nije htio na ulici da me sretne. Studirao DIF...izvajano tijelo. Bože, sad kad se sjetim, šta sam nalazila u onom faćkanju, što mu nisam dala?!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Ta, sećam se ko da je juče bilo, a prošlo je... dosta...
    Upoznam fantastičnog dečka na nekom putovanju, sve napeto, možeš seći erotiku na komade... I ja rešila da imam prvi ONS u životu... Ali, avaj, setim se da sam pre izlaska obukla rasparen veš. Valjda se nisam bila dobro spakovala. Sad ne znam tačno da li crne gaćice i beli brus, ili obrnuto, ali nije bilo šanse da se takva, u rasparu, prikažem. Odglumila sam finoću, kao nema šanse da ta veza uspe, jer on je bio izdaleka, ovo ono...
    A pojela sam se živa...
    Vrag odneo šnalu...

  4. #4

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Ta, sećam se ko da je juče bilo, a prošlo je... dosta...
    Upoznam fantastičnog dečka na nekom putovanju, sve napeto, možeš seći erotiku na komade... I ja rešila da imam prvi ONS u životu... Ali, avaj, setim se da sam pre izlaska obukla rasparen veš. Valjda se nisam bila dobro spakovala. Sad ne znam tačno da li crne gaćice i beli brus, ili obrnuto, ali nije bilo šanse da se takva, u rasparu, prikažem. Odglumila sam finoću, kao nema šanse da ta veza uspe, jer on je bio izdaleka, ovo ono...
    A pojela sam se živa...
    I tvoj je pomislio " Gleda a ne da" ?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Sa nekom kevinom koleginicom valjala sam neku robu u ono vreme lova u mutnom. Jednom prilikom kaže ona meni...doneće ti moj sin to...
    Pojavljuje se Sin kad ono...lepota mamina!
    Ja se sva pogubila, ne znam ni šta sam mu sve rekla...
    Posle nekog vremena skonta moj dečko da se mali previše muva oko mene i tu ja otvorim oči
    Kad ja ono stvarno!
    Ne mogu da verujem!
    Tu i njegova riba provali, pičvajz živi a mi nevini
    Muvali smo se mi tako podosta...i ništa!
    Posle par meseci sretnemo se na moru
    Naravno da smo izašli, šetali, zvezde, more, vrelina...
    I ja se predomislim...jbg dečko me čeka kući

    Eto kakva sam ja budala

  6. #6

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    U kafani gde su dve (i obe dobre) konobarice radile, jedna dole u lokalu druga gore u potkrovlju pa na smenu.
    Bilo je svega osim, kad smo se isponapijali: nas trojica i nje dve, vise ni pare nisu bile bitne...pa tuzne price o sitnoj deci, striptizi sa napunjenim pistoljem... da je vodim da telefonira iz kafane u kojoj sam radio i dok je meni bilo zao da ostavim onoliko pijenje na stolu ona ode sa likom koji je "dezurao" kod telefona za vreme bombardovanja (je to bilo) Sutradan su dosli po njih nekim dzipovima ali su opljackale gazdu pomenutim pistoljem i otisle u nepoznatom pravcu a ovi likovi pretukli "dezurnog"
    I nesto skorije, znaći oće, prosle sve one americke baze ali upali likovi u kafanu sa buzdovanima i namlatili nas brzinski, bile su ponovo neke baze* u kolima ja morao na usivanje, ona da daje izjavu posle cujem da su joj i telefon ukrali...but
    long live FB

  7. #7

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    U kafani gde su dve (i obe dobre) konobarice radile, jedna dole u lokalu druga gore u potkrovlju pa na smenu.
    Bilo je svega osim, kad smo se isponapijali: nas trojica i nje dve, vise ni pare nisu bile bitne...pa tuzne price o sitnoj deci, striptizi sa napunjenim pistoljem... da je vodim da telefonira iz kafane u kojoj sam radio i dok je meni bilo zao da ostavim onoliko pijenje na stolu ona ode sa likom koji je "dezurao" kod telefona za vreme bombardovanja (je to bilo) Sutradan su dosli po njih nekim dzipovima ali su opljackale gazdu pomenutim pistoljem i otisle u nepoznatom pravcu a ovi likovi pretukli "dezurnog"
    I nesto skorije, znaći oće, prosle sve one americke baze ali upali likovi u kafanu sa buzdovanima i namlatili nas brzinski, bile su ponovo neke baze* u kolima ja morao na usivanje, ona da daje izjavu posle cujem da su joj i telefon ukrali...but
    long live FB
    Ja sad ne kontam...ko je ovdje koga mogao, a ko nije? Samo sam skontala da je neko dobro dobio po bubrezima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    nit je jebo...nit je trebo.....

  9. #9

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    nit je jebo...nit je trebo.....
    I ja sam došla do sličnog zaključka.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    -Sad ja ne kontam / Ok situacija 1 ima neku moralnu zackoljicu naturalnog placanja za jebačinu a u drugoj sam bio obliven krvlju skinuo kosulju mada me to i bas naložilo: sa mene lipti, parce glave mi fali + vozim + mnogo krivina i ljubimo se, u put ne gledam ali bio sam trezan, svestan i ne bih baš umro za tih jedno pola sata.

  11. #11

    Kajem se što nisam...

    Jedno od onih školskih drugarstava gde se on nešto jako muva i kao nešto me jako hoće za drugaricu, a ja slepa pa ne vidim da se iza brda valja nešto drugo. E, a kada sam progledala, ne zato što sam ga smatrala nekim frajerom, bem li ga, valjda je znatiželja proradila u meni, poželeh i ja. Imali smo nebrojeno prilika, i dalje mislim da bi se iskidali da nisam utripovala u svojoj glavi da time kvarim prijateljstvo.
    Već dugo se ne vidimo i ne čujemo. Ostao je samo školski drug sa kojim popričam kad se tu i temo sretnemo. Ali ostade znatiželja šta bi bilo da je bilo. Tada, ne sada.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Upoznali smo se u citaonici, u univerzitetskoj biblioteci
    ja na faksu treca godina, on cetvrta ali na drugi fakultet .
    kao idemo ja i drugarica da ucimo tamo, spremamo ispite,
    a upoznali smo se drustvo veliko i uvek kad bi isli na pauze, svi zajedno
    i uvek na istom mestu - separe na drugom spratu.
    i tako pocnemo sve cesce ja i on da ostajemo sami i uvek imamo
    jos puno toga o cemu bi pricali.
    naravno on predlozi da izadjemo, a ja pravim se neveshta - kao premisljam se.
    onda kazem mu da imam dugogodisnju vezu, al nije mu smetalo. i on kaze kako je nekoliko godina u vezi.
    i pozove me jednom da idemo na kafu kod njega u studentskom domu (posto bio iz drugog grada) a ja opet postena zeMska, necem da varam momka


  13. #13

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Letnje doba.... upoznali smo se na poslu u vreme kada sam radila u levis-u! Bio je polutan (majka sa Martinika, otac Englez), zgodan bre samo tako!
    Cesto mi je upuciovao zagonetne poglede i osmehe. Jednog vrelog julskog dana izasla sam napolje (pauza za rucak) i sela pod drvo u 'ladovinu! Zavrnula nogavice na farmerkama, izula patike, prostrla se po travi i zatvorenih ociju opustala misice i mozak. Odjednom cujem njegov glas: "Hoces nesto hladno?" Ko oparena, podizem se sa trave i bukvalno udarim glavom u njegove grudi, posto je skinuo majicu Leleeee, kad me srcka nije udarila Doneo mi je limenku hladne Cole!
    Posle smo stalno zajedno isli na pauze, pricali o svemu i svacemu. Nije dugo potrajalo, nasao je posao u svojoj struci i rekao mi da napusta Levis. Ostavio mi je broj telefona... Ni danas ne znam zasto ga nisam nikada nazvala
    neunistiva zlojebaba!

  14. #14

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    ja nemam nishta da kazzem na ovu temu
    imala sam priliku i povod a nisam?! pa to se meni nikad nije desilo
    & underpaid......

  15. #15

    Odgovor: Kajem se što nisam...

    Dok mi je pikado klub jos bio dosta jak (i postojao, izmedju ostalog ), bilo je bas dosta clanova, sto je bio pojam jer mi je mesto malo, a dobra pogodnosti, od zenskog tima bilo nas par samo, ostalo sve tipovi. Bio je jedan decko-covek koji je dolazio povremeno i bas je uvek dolazio kad sam ja radila, zalomilo se, voleo je moju kahvu. E sad, tip je.. pa ne znam, ispod prosecan, neko sa kime ne bih bila nikad, dosta stariji od mene, ali se lozi na velike motore, glasnu mjuzu i pivo, sto kod starijih ne mogu da pronadjem toliko cesto, a pride se i ponasa kao da ima 20 Da ga nisam upoznala blize, verovatno bi to bio samo matorac na motoru Uglavnom, nije me privlacio toliko da budem sa njim, ni padalo mi na pamet nije.
    Jedno vece, ja se napila bruka i sledeci dan trebala da radim a jos je bio i turnir, znaci, ugasila sam ga. Jos sam se nabila na stikle od 12 cm, stopala ne osecam, a ne mogu da klecim i igram pikado. Dosla ja na posao, klub vec otvoren (jbg, uspavala sam se) i on sedi, ceka da mu kuvam kafu. Kad je video da ne mogu da stojim i kojom sam se brzinom strovalila u separe, seo pored mene i ponudio mi se da mi izmasira stopala. Neckala se ja tu, strasno sam golicljiva a i ne volim kad me neko drnda i masira, uglavnom mi smeta a i imam jednu krilaticu povodom tog diranja, ali o tome drugom prilikom. Nagovori on mene, ja se zavalim i metnem mu stopala na krilo, uverena da cu povuci noge zbog golicanja. Uzeo mi stopala, od golicljivosti ni traga.. Ja ne znam sta je taj dirao, koji centar stimulisao, ali ja sam u momentu pozelela da skocim na njega, opustila se u momentu, ono, pozelela da me ne pusta nikad i da mi dira stopala doveka. Primetio mi je reakcije, pa je nastavio sa nekim ritmom da sam istrgnula stopala odmah, inace ne bih odgovarala za svoje postupke.
    Nisam ucestvovala na turniru, noge me nisu bolele, ali nisam mogla da se skoncentrisem na igru pored celodnevnog osecaja napaljenosti i sigurnog osecaja da mi hvata pogled u masi.
    Posle tog dana je redje dolazio ili bar nije dolazio kad sam ja radila. Sretnem ga i danas na nekim rock okupljanjima, ali osim pozdrava i stiska ruke ili poljupca u obraz, ne desava se nista. A radoznala sam, cisto da vidim da li bi me osecaj prevario.
    Kajem se samo zbog radoznalosti koju nisam utazila.

    Dolazio je taj malo sutra zbog moje kafe..
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Nisam stigao da ti kazem....
    Autor Angus u forumu Porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.05.2016, 14:55
  3. Nisam trebao / la...
    Autor popcorn u forumu Ljubav
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 14:07
  4. Potraga za Kajem
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.03.2010, 11:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •