Bilo je nezaboravno...
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Bilo je nezaboravno...

    Sigurno se desio...takav sex nikada nećete zaboraviti...

  2. #2

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Jedna stara ljubav, koja je ujedno bila i ona prva, decija, cista, neukaljana strastima, samo sami leptirici i tiha patnja, jer sam suvise mala za njega (ne mlada, mala..) i uvek mi je bio nedostupan, zato sto ga ceo zivot znam i bio mi je kao deo porodice. dok nismo odrasli i otisli svako na svoju stranu. Naravno, nije to nista bilo zaboravljeno, ali opet.. osecala se distanca iako smo uvek bili ok ortaci.
    Jedan petak, zadesimo se u istim kolima koja su se pokvarila nesto, i nas dvoje smo otisli po pomoc kod komsija i ja ga zovem da dodje kod mene, imala sam neku dobru rakiju, pa cisto da je koshta seo je na kauc, ja sam sela na pod.. prica je bila sasvim neobavezna, dok nije pomenuo nas kao decu, nesto sto je moglo da bude ali nije.. i poceo da prica o poljupcima.. kako oni treba da budu spontani, nenajavljeni.. ja sam onda ustala, prisla mu i poljubila ga i vratila se na mesto gde sam sedela.. on je ostao bez reci, samo je progovorio: "Tako nesto..." i nismo se pustali do jutra. Pamtice me krevet, plocice u kupatilu, kada, sto, drugi krevet..
    I ostace nezaboravno
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Ja ću spomenuti jedan od nezaboravnih... on i ja...slobodan stan na više dana...spavaća soba full u ogledalima...znači plafon sav u ogledalu i na još dva zida samo ogledala... bilo je i vizuelno i u svakom drugom smislu odlično. I dan danas pomalo osjećam umor od tih dana.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Sigurno se desio...takav sex nikada nećete zaboraviti...
    Kreni ti sa pričom...a mi ćemo svi za tobom...al' ne zaboravi detalje...

  5. #5

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Kreni ti sa pričom...a mi ćemo svi za tobom...al' ne zaboravi detalje...
    Ajd ali pazi šta si rek'o

    ...naterao je kola na trotoar, ispred mene i otvorio vrata. Otišli smo na piće pa kod njega...u po' sexa...obuci se!

    Mislila sam da me vozi kući...tek kad je skrenuo ništa mi nije bilo jasno. Stali smo na nadvožnjak koji još nije bio završen...prvo me je dohvatio u kolima onda me izveo napolje pa smo na kolima
    Osećaj je u isto vreme jeziv ali i izazovan..
    kao da smo bili na nekom bilbordu

    Jeste bilo nezaboravno a da li je bilo lepo zadržaću za sebe

    Aj' sad ti

  6. #6

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Nije bilo potrebe da pricamo. Savrseno smo se razumeli od prvog trenutka susreta. Pruzzio si ruku kao poziv da pridjem blizze. Gledali smo se netremice, jos uvek nisam sigurna da se smem opustiti i prepustiti. Nisi me hteo pozzurivati, nisi me dodirnuo, cekao si da pridjem sama. Krenula sam u poljubac ali si mi podmetnuo obraz i saku naslonio na stomak ispod pupka. Taj topli mirni dodir me ispunio sigurnoshchu i poverenjem. Usunjala sam se u tvoj zagrljaj i mirno stajala dok mi se vrelina sirila utrobom. Smirivao me tvoj mir. Osetila sam da me razumes, da disemo zajedno, da bi shvatio i kada bih sad plakala neutesno...i kada bih se zacenila od smeha.....

    Dajes mi te tvoje pune usne. Ljubis celim bichem. Unet si u mene i u ovaj trenutak. Zelis da sam tu. Zelis da budes samnm. Zelis ovaj zagrljaj i nas u njemu. Izgubila sam se, istopila u tvom telu. Osecam tvoje uzbudjenje. Ljubis me sve jace i dublje. Jezikom vec ulazis u mene. otvaram se, vlazzim, pulsiram....pocinjem da drhtim. Privlacis mi zadnjicu i pritiskas me uz sebe. Trljas ga o moje kukove i stomak. Tvoji poljubci postaju divlji, hvatas me za struk i guras ka krevetu. Povlacim te za sobom. Ne zelim da se odvojim. Ne mogu. Odkopcavam ti pantalone i vec si mi pun u dlanu. Puna shaka tebe.......ne mogu da spojim prste kad te obuhvatim. Okrecem te na ledja i spustam ti se medju noge. Ne mogu da se obuzdam.....zzelim te u ustima celog, sada i odmah! Drzzim te s obe ruke i uvlacim ga odjednom do grla. Puna su mi usta...vilica me boli....gushim se. jecis od zadovoljstva...pulsiras...rastesh i dalje....ne vadim te iz usta. Lizzem ti glavich korenom jezika...i zubima pritiskam dno. Zadrhtalo ti je celo telo. Drzzis me za glavu i nabijas je dublje. Grce ti se prepone, butine, kolena.....

    Sklanjam ti ruke. Svrsices. Ne dam ti. Zelim da uzzivam, da te lizzem sisam do besvesti. Gladna sam te. Hvatam te u obruc dlanom i povlacim kozzu na gore, dok ga lagano izvlacim iz usta. Jezikom ti pritiskam glavnu venu, vucem krv sa sobom u glavic i na vrhu kao nagradu dobijam slanu ukusnu kapljicui tvoj duboki uzdah.

    Masiram te dlanom. Ogroman si. Smirujem te, ljubim ti prepone, lizzem onu divnu glatku kozzu u samoj preponi. Vucem jezik preko moshnica, grizem ih blago, pa polako uz kurac do glavicha.....pa lagani nezzni, mokri, krug oko vrha. Zategla sam ti kozzicu. Zelis me drzati za glavu ali ti ne dozvoljavam. Neces me navuci na kawanje u usta. Hocu da te osetim jezikom. Hocu da ja kontrolisem upliv krvi i preko njega celo tvoje telo. Drzzim ti mosnice, blago ih stiskam i masiram venu ispod njih. Lagano pritiskam prstima navise pa jezikom ceo talas ponesem do vrha pa ga obujmim usnama, napravim vakuum i vrhom jezika lickam onu tanku zategnutu kozzicu (frenulum) i ceo glavich u krug...pa ga uvucem duuuuboookooo u usta i usnama vratim talas uzbudjenja nazad ka korenu....tu ga docekam prstima malo pomazim, pa pritiskom ponovo poguram ka vrhu...gde ga opet sacekam jezikom da ga odvucem do glavica pa se tamo igrammmmmmmm.......

    Jezik mi je svemoguch. Mozze biti mek i tvrd, hrapav i gladak. Kako koji efekat mi je potreban tako se on pretvara u carobno orudje i udovolji svakoj mojoj zzelji. Smirila sam te lepo. Sad je onako kako volim. Jako si uzbudjen i tvrd ali ne toliko da odmah svrsis. Mogu da se igram koliko mi je volja.

    Sipam ti pivo, namestam ti jastuk iza ledja da ti bude udobno, da mi srecu ne ometas ..... i vracam se nazad, jezikom na glavich, ukrug oko njega, jedan lepi topli poljubac. Pustam ga da mi niz jezik, udje duboko u usta i onda ga korenom jezika mazim i masiram.....snazzno! a onda duugoo celim jezikom od korena ka glavichu i nazad.

    Chemicalsi sviraju It began in Africa. Daju mi teski sirovi ritam. Ubrzavam tempo. Mnogo snazznije ga dovodim do grla i izvlacim napolje. Pocelo je pumpanje uz bas a tamtam je takt za jezik. It began in africa ka ka ka - ka - ka ka.... grcis gluteuse, izvijas se i stenjes.....

    Hvatas me za glavu i nabijas na njega, jako, nekoliko puta....osecam da ti nije dovoljno....

    Ustajem, vucem glavich do klitorisa, masiram se njime samo malo da se pripremim i jednim snazznim cimom ga uvlacim duboko u sebe. Stresao si se celim telom. Hvatas me za zadnjicu, podizzes i pustas da padnem nazad na njega u jos jedan snazzan ulazak. Ritam je zastrashujuc. Bubnjevi isteruju iz pameti. Pocinjem da divljam. Prevrces me na ledja. Podizzes noge visoko oko svog struka i snazzno ulazis u ritmu muzike.nabijas se u mene svom snagom, grizes mi usnu, ulazis jezikom u usta. Ne mozemo se otrgnuti od tog ritma ka ka ka ka ka ka ka ka ka .........

    Skrstila sam ruke iznad glave... grudi su ti nadohvat usana...zuba... uhvatio si me ispod ledja za ramena...snazzno jos snazznije ulazis u mene......stezzem te nogama svom snagom oko struka. Klitoris trljam o tvoju pupicnu kost. Osecam da si poceo da svrsavas....izdizzem kukove da te uhvatim. Svrsavamo zajedno u jednom snazznom grcu...
    & underpaid......

  7. #7

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    ......u kadi. Voda mi se vec i hladi. Ulazis, pitas jesam li ziva. Smejes se mojoj obamrlosti. Pitas zar sam tako slabe kondicije....zar je moguce da si me vec slomio....zezas me.........Sedas na ivicu i pricamo....mazis me po bradavicama, otvrdlim od vode. Ne obracas paznju na to sto radis. Samo ovlas jagodicama valjas vrhove bradavica...jednu pa malo i drugu......pricas mi o rasprodaji, o glupim serijama i o kvalifikacijama za trku formule 1. Slusam te zatvorenih ociju, skoncentrisana na to divno blago milovanje....zelim da se rukom mazim dole al mi ne das.....smejes se....kazes to je sada tvoje i ne smem da diram bez dozvole.....sklanjas mi ruke, dizes ih iznad glave. Mazis me po pazuhu, po donjem delu grudi, po stomaku, po rebrima....pricas i dalje, deluje hipnoticki. Upadam u potpuno smirenu fazu iscekujuci zmureci svaki tvoj sledeci dodir. Imas divne meke prste. Umes tacno da pipnes gde treba, osecas telo kao da je tvoje....ne zuris se.....siguran si.

    Koracas s dva prsta zavodnicki do medjunozja, pipnes me malo po centru svih zbivanja pa se vratis nazad do usana......mazis ih prstom u krug.....pa opet nazad do usnica. Vrag si, hoces da mi sve sokove prebacis na usne. Onda me poljubis meko. Cele moje usne su u tvojim ustima, lizes me do obraza.......smejem se sto me zezas. Ustajem iz kade....ne das mi da izadjem....drzis ruku na pussy i guras me nazad.......to vec izaziva blagi potop iz mene. Volim sto si opusten i sto se zezas. Volim sto si nasmejan, sto si nezan i sto volis da se igras. To me smiruje. Opusta. Sigurna sam u tebe.

    Otvaram ti se. Dizem nogu na ivicu kade da mozes usnama prici. Nudim ti se. Al ti me samo poljubis u sred, blago pomilujes jezikom i povedes me ka krevetu. Znas da mi nije lepo da stojim dok me ljubis, da mi noge klecaju i da ne mogu da se opustim skroz. A i tebi je neudobno. Volis da ti je sve pri ruci a i da je meni sve pri ruci.

    Legli smo. Brises me. Vruce je. Voda ce s mene ionako ispariti brzo. Milujes me peskirom, pripremas mi kozu za dodire. Podizes mi temperaturu. Okreces me na stomak. Masiras me peskirom po ledjima, po zadnjici, po nogama. Rastavljas mi noge siroko. Prolazis peskirom i po medjunozju. Ponistio si svo uzbudjenje od malocas. Ostala je samo tenzija u utrobi. Iscekivanje.

    Okreces me na ledja. Stavljas moju nogu na svoje rame. Lezis pored mene. Uzbudjen si. Blizu usta si mi. Mogu i ja da uzivam. Naslanjam glavu na tvoju butinu. Potpuno sam razvodnjena. Oslobodjena. Prepustena sigurnim rukama. Milujem te i ljubim po vrhu. Sve mirise na cisto, na okean.

    Stavljam te u usta lagano dok mi ljubis i milujes pussy. Gledas me. Prija ti poza, uzbudjuje te pogled. Ljubis me nezno, blago i jedva dotices vrhom jezika. Prstima razmazujes sok po svuda. Obuhvatas klicu izmedju kaziprsta i srednjeg prsta i valjas ga blago. Stezem te jace. Vec sam jako uzbudjena. Prenosim to i na tebe. Odgovaras mi grcenjem, prinosis ga dublje u usta. Nudis ga jacem stisku. Stavljas me celu u usta i sisas jace, do granice bola. Osecas koliko soka iz mene istice zbog toga. Zelim te u sebi ali me odgurujes. Ne das mi jos. Hoces da svrsim cim udjes. Ili mozda da ne svrsim uopste......you are in charge.......igras se, siguran. Znas da cu svrsiti onda kad ti to pozelis.

    Tresem se. Stezem te jezikom jace. Zelim te u sebi. To ti prija. To si i hteo. Znas da cu svu zelju iskaliti ustima i jezikom. Opustas se potpuno. Sad se igra onako kako ti zelis. Neces ni sebe prevariti. Ne moras se suzdrzavati. Imaces orgazam kad ga budes hteo. Ne das mi da te odradim, da te nateram da svrsis. Smejes mi se, kazes mi da necu uspeti u nameri. I opet me stavljas celu u usta i sisas duuugoo.

    Potpuno sam prepustena. Volim sto si snazniji. Volim da budem nadigrana, da prepustim vodjstvo. Prija mi neko jaci, umesniji. Osecam se sigurno i zasticeno. Opustam se. Necu da svrsim. Zelim da traje.

    Ovo je tek pocetak. I'm happy.
    _______________________________

    raste mi reput od ove teme vrtoglavom brzinom
    & underpaid......

  8. #8

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    .....nismo se dugo videli. Cekam kod Nikole Pasica da odemo na pichence. Prilazis nasmejan i uzurban. Radujem se sto te vidim. Dolazis do mene, provlacis ruke u moj kaput i jednim potezom me dovlacis do sebe kao u plesni stisak.

    Drugom rukom mi odkopcavas dugme na pantlonama, okretom pesnice rastavljas noge i ceo dlan naslanjas na pussy. Prsti su ti kod otvora a koren dlana na graskichu. Masiras me blagim kruznim pokretima i ozbiljno gledas u oci:"Malena, zar se ne radujes sto me vidis?", zatecena sam i zbunjena, ovlazila sam istog sekunda, nemam reci, ne znam sta dalje, "hocu vlazna da me docekujes, ok?"

    Naravno da ok. Kako drugacije nego vlazno. Ljubis me u usta meko. Izvlacis ruku i zakopcavas mi pantalone. Moj kaput nas stiti od pogleda. Sve je trajalo samo nekoliko sekundi, nedovoljno da izazove poglede i paznju okoline. Ostavljas za sobom potop. Ruke mi drhte, dah mi je isprekidan. Drzim te za ruku da ne pokleknem. Smejes se. Milo ti je. Zagrlis me i privuces k sebi.

    Sedimo u kaficu s nekom tvojom ekipom u opustenom razgovoru. Sedimo na odvojenim stolicama jedno do drugog. Drago mi je sto ne poznajem dobro te ljude pa ne moram da se investiram u razgovor. Mogu da lutam mislima po tebi. Znas o cemu razmisljam i gledas me zavodnicki ispod oka. Znas da te zelim, da te iscekujem, da jedva cekam da odemo.

    Zavrsilo se i to. Drzis me za ruku i cutke koracamo niz ulicu. Prolazimo pored visokih, masivnih vrata neke zgrade. Stegnes me jace za ruku i povedes unutra. Kasno je, nema nigde nikoga. Okrenes me jednim potezom licem ka vratima. Rastavljas slic od kaputa i spustas pantalone. Drzim se za vrata rasirenih ruku, noge su mi rastavljene kao u policijskom pretresu. Privlacis mi kukove k sebi, rukom milujes pussy. Skupljas sokove i vlazis njima sebe. Ulazis jednim snaznim potezom. Drhtim od prstiju na nogama do vrha temena. Jos jedan jak ulaz. Ne pomeras se.....navlacis mene na sebe. Miran si potpuno. Ne dahces, ne stenjes samo se cuje malo sumniji izdah kad udjes snazno, duboko.

    Ruke su ti na klitorisu obe. Drzis se za pussy i navlacis me na sebe. Opet, i jos jednom...i jos....gotova sam...... Stezes me jako, duboko si u meni.....svrsavamo bezglasno........

    Lagano izlazis i okreces me ka sebi. Stavljam ga izmedju nogu i stezem butinama da se smiri pulsiranje i trzaji.

    Cujemo glasove. Okreces me jednim plesnim korakom i vec smo sa spoljne strane vrata. I dalje si mi medju butinama. Prolaze neki klinci. Mi se ljubimo good night. Sliva mi se sve niz nogavice. Ljubim te duboko, zelim da se pretvorim u etar, da prodjem kroz svaku tvoju celiju, da napravim tvoj print u sebi. Grlim te snazno oko stuka. Ti si cool, rukama oslonjen na vrata. Nadkriljujes me.

    Vec si mekan. Skliznuo si mi iz butina. Namestas pantalone....zakopcavam kaput......

    Gledas me ostro: ?Hocu da si uvek vlazna, malena.? Jos jedan kiss i otisao si.

    Ekstaticno sam radosna. Hocu da se katapultiram u stratosferu. Obozavam sto umes da se igras. Znam da nisi surov i hladan stvarno, ali sam odusevljena sto imas maste, sto umes da kreiras trenutak i ostavis dubok trag. Napravio si mi uslovni refleks, ostavio si oblak lust-a u meni. Bicu vlazna cim pomislim na tebe....a mislicu stalno ......hahahaha. Kakva odlicna fora. Kakav majstor.

    & underpaid......

  9. #9

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ajd ali pazi šta si rek'o

    ...naterao je kola na trotoar, ispred mene i otvorio vrata. Otišli smo na piće pa kod njega...u po' sexa...obuci se!

    Mislila sam da me vozi kući...tek kad je skrenuo ništa mi nije bilo jasno. Stali smo na nadvožnjak koji još nije bio završen...prvo me je dohvatio u kolima onda me izveo napolje pa smo na kolima
    Osećaj je u isto vreme jeziv ali i izazovan..
    kao da smo bili na nekom bilbordu

    Jeste bilo nezaboravno a da li je bilo lepo zadržaću za sebe

    Aj' sad ti
    Ja posle tog sexa imam totalnu amneziju.

    Tako da se ne sećam ničega.

    A podelio bih sa vama, časna titova piJonirska.



  10. #10

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Posto mi zadatak nije da detaljisem...ovako...

    Hotelska soba br.9...

    u prizemlju restoran,svadba neka tamo...kresti neka cupi u mikrofon


    on i ja...

    ...ustajali smo iz kreveta samo pod tus...
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 25.10.2009 u 23:20
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #11

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Ja ne smijem da pišem jer ako moj pročita, uzet će me na zub iako je to bilo prije njega te iako i sa njime imam nezaboravnih trenutaka Mislim, mogu da opišem trenutke sa njime ali opet bi se naljutio

    Ali tko ga šljivi.

    Nezaboravni trenutak... Sa mužem

    Bili smo na moru u kampu. Ručali smo. Poslije ručka se je otišao izvaljati u šatorčić koji je bio udaljen svega 5m od stola za kojim su ostali sjediti neki članovi moje obitelji. Odlučila sam mu se pridružiti u poslijepodnevnom spavanju. Ali ispalo je da moj dolazak u šator nije prošao nezapaženo te me je dohvatio i nije me ispuštao iz ruku dok nismo dobili oboje desert
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #12

    Odgovor: Bilo je nezaboravno...

    Jbt, citam ovu nenormalnu maski i izgubim volju da ista napisem mislim, ne zato sto je lose, nego zato sto bi' je ja kresn'o odma', sada, odma'. A i posle onih prica, ja zaista nemam sta da dodam, doci cu sutra kad se meni strasti smire
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Šta je bilo moderno u "vaše" vreme?
    Autor biterlemon u forumu Moda
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 16:30
  2. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •