Bezanje sa chasova..
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47
  1. #1

    Bezanje sa chasova..

    evo stize, prolece, lepshi dani, vreme kad bi vecina radje provodila vreme napolju nego u ucionici.. no bez obzira na godisnje doba, bezanje sa casova je uvek aktuelna 'akcija' mladih u skolama.. bilo srednjim bilo osnovnim.. koliko cesto bezite iz skole? i iz kojih razloga? da li samo zato sto profesorka hemije ispituje, a vi niste spremni ili vas jednostavno mrzi da slusate dosadnog profesora iz istorije kako razglaba o nekim osvajanjima, pobunama i pohodima.. kome je do toga kad napolju sija sunce?

    ja sam bila pravi mali sto se tice bezanja iz skole

    a vi?

  2. #2

  3. #3

    11 Odgovor: Bezanje sa chasova..

    ja sam bjezala kad god sam mogla, a i poslije na faksu se nastavila ta tradicija, posebno u vrijeme proljeca.

  4. #4

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    nikada nisam isla na prvi cas, jer nam je uvek kasnio autobus. razredna nas je "citala" kao otvorenu knjigu, ali je pravdala, sta je mogla sa nama ali nije

  5. #5

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Pa sad mi je keva roditeljskom preuzima knjizicu u kojoj imam 10 neopravdanih. Ja sa casova bezim uglavnom kad se ne spremim ( VRLO CESTO ) ili kad mi je jednostavno dosadno, sto rece yige gui, da slusam nastavnicu istorije...

  6. #6

    14 Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Xmmm... Ja sam najcesce bezala sa casova srpskog jezika Ta nastavnica je imala tako jednolican glas,i tako je sporo pricala da ti dodje da komotno zaspis na njenim casovima bezala sam i sa fizickog,jer sam jednostavno bila suvise lenja za skakutanje,i razgibavanje... Mada,morala sam da pazim na broj neopravdanih,nisam zelela da mi smanje ocenu iz vladanja,pa sam u to vreme cesto svracala do doce

  7. #7

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Kad god je trebalo da se bezi tu sam a najvise kad su bili kontrolni iz matematike i fizik!

  8. #8

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    U osnovnoj sam casove izbegavala kad je odgovaranje, ali nisam bezala nego vece pre kukam kako me boli stomak pa sutradan ne odem, ili smugnem iz skole pod istim izgovorom. U srednjoj je bila havarija od bezanja, pogotovo u cetvrtoj godini. Bezali smo sa onih casova gde znamo da profa ne upisuje (pa mu dodje njih troje), nekad su nas i pustali, nekad pobegnemo ceo dan (ili vezemo par dana) pa idemo kod doce po opravdanje... Uvek sam imala onoliko neopravdanih koliko je granica izmedju 4 i 5, i uvek sam imala primerno vladanje Razredni je uvek negde gubio jedan ili dva neopravdana ako ce ti to smanjiti ocenu, nekad je pravdao na lepe oci, ma bilo je svega! Jedan doktor u mestu je svima davao opravdanja, pa su u skoli prestali da ih uvazavaju! Jednom sam otisla kod njega kad mi stvarno nije bilo dobro nije mi verovao.

  9. #9

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    nisam ja osoba koja bi mogla da pobegne sa casa,jer uvek razmisljam o posledicama,tako da i nemam neopravdanih....bar za sad,vreme ce pokazati....
    UM caruje,SNAGA klade valja

  10. #10

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    ja sam prvi put pobegla sa skoro celim odeljenjem u osmom razredu(24.novembar hehe) sa istorije i super sam se osecala,nije bilo mesta kajanju.
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  11. #11

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Ne sum begala od casovi bev primarna ucenicka.

  12. #12

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Nikad nisam bezala sa casove,ali spavala na casovima,to jest
    No me toques

  13. #13

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    Kako da nisam, desavalo se to cesto u srednjoj skoli.
    A u osnovnoj malo redje svega par puta, ali kolektivno.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  14. #14

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    U osnovnoj nisam bezao,pritegao bi me cjale zbog mojih dobodovshtina,ali sam mu zato dzigeraju jeo pa je morao dam i kupi sega mega i pusti da igram po nekoliko sati (chitaj:koliko ja hocu) ako hoce da zavrshim skolu !
    Srednja ......bolje da nisam ishao;Ishao sam jer nisam hteo da budem mehanichar. JA bezao ? Samo bih se razboleo ili popio neke tablete pre polaska u shkolu ,za vreme chasa,odmora.....

  15. #15

    Odgovor: Bezanje sa chasova..

    bezim bezim i te kako...
    mada, da budem iskrena, bezim i previshe... nekad mi dodje period da ne mogu d nadjem granicu izmedju normalnog i ovog mog nenormalnog bezanja pa me vishe nema nego shto me ima... znam ja d ato ne valja ali... ah, tako ne mogu sebi pomoci...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •