Policajci
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 85

Tema: Policajci

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Policajci

    Vrpolji se pandur zamisljen stanicom. Primetio to i sef pa ga je pozvao u svoju kancelariju.Sef- Dobro bre Bole, vidim ceo dan si mi nesto zamisljen, da te nemuci ovaj ispit iz poznavanje prirode i drustva. Bole- Moram komandire da vam kazem, u velikoj sam dilemi. Vidite, primetio sam ja to, ima vec nekih mesec dana, kad god zazvoni telefon moja zena prosto trci da se javi, nekad i u 11 sati nocu, spusti slusalicu, i kaze da mora da ide do Nate, drugo vece nesto do pijace, a vraca se tek pred zoru, a kad se ja javim prekine se veza. Tako sam je jednom ceko, kad sam vido, a bre moja zena izlazi iz nekog auta, i to glupak nije mogo da stane ispred nase zgrade neg cak iz ugla. Pravo da vam kazem bilo mi jako sumnjivo. Kad cu ja jedno vece, reko, da izadjem da je sacekam, da vidim to skim se ona vraca kuci sto ne ume ni da se parkira. Stanem vam ja iz mog juga kad ono ulubljeno krilo. E sad dal da ga gitujem il da ga farbam???

  2. #2

    Odgovor: Moja fotka - sam svoj paparazzo!

    Upecano tokom povratka iz skole, pre 2-3 godine... Srpska CIA

    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  3. #3

    Odgovor: Policajci

    Vraća se policajac s ispita i pita ga drugi policajac:

    - Kako je bilo?
    - Preteško.
    - A kakva su pitanja?

    A ovaj mu odgovara:

    - Od čega je napravljen zlatni novčić i koji instrument svira Nero harmonikaš.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4

    Odgovor: Policajci

    Sredovečni čovek kupio novog Porschea, izađe na autoput i stisne do 160, osećajući kako mu prosedu vetar mrsi kosu.

    "Ovo je mrak", pomisli dodajući još gasa.

    Ali, kad je pogledao u retrovizor, ugleda iza sebe policijski auto s upaljenim rotirajućim svetlima.

    "Ma, mogu mu pobeći", pomisli i stisne na nekih 210 km/h .

    Tada pomisli: "Šta dovraga, radim, ja sam prestar za te gluposti" i zaustavi se pored puta, čekajući da stigne policijski auto.

    Zaustavi se policajac iza Porschea i prošeta do njega: "Gospodine, završavam smenu za pet minuta i rado ću vas pustiti ako mi date razlog zašto ste bježali... ali neki koji još nikada nisam čuo".

    Čovek ga pogleda i reče: Prošle nedelje moja žena je pobegla s policajcem pa sam mislio da mi je vraćate".

    Pandur ga pogleda, vrati mu papire i reče: "Hvala, do viđenja".

  5. #5

    Odgovor: Policajci

    Došao policajac u civilu kod seljaka.
    Seljak mu kaže:
    -Ako pogodiš koliko ovde ima ovaca, uzmi jednu.
    Izračuna policajac sve to lepo na kompjuteru i kaže:
    -Trista.
    Kaže seljak:
    -Izaberi jednu.
    On uzme i reče:
    -Ako ti pogodiš ko sam ja, vraćam ti ovcu.
    Kaže seljak:
    -Policajac u civilu.
    -Da, kako si znao?!
    -Samo policajac može da uzme šarplaninca među 300 ovaca.

    Žuri policajac na posao, a kolega će njemu:
    -Ajmo prečicom.
    Ovaj odgovori:
    -Beži, bre, budalo, vidiš da žurim!



    Sretne policajac svog kolegu golog u SUP-u i upita ga što je go, a ovaj mu ispriča:
    -Bio sam na žurki. Kaže jedna devojka: "A sada skidanje!" Ja se skinem, a ona kaže: "Ajde sada na posao!" I ja došao.

    Kako policajci prave kokice? Jedan čvrsto drži šerpu, a dvojica drmaju šporet.

    Kasno noću zaustavlja policajac studenta na ulici i traži mu legitimaciju. Ovaj odgovara:
    -Nemam ličnu, može li indeks?
    Policajac kaže:
    -Može.
    Student mu da indeks, ovaj ga gleda, prelistava i kaže:
    Uh, ala si se ti naputovao.


Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •