(Ne)kulturna mobilizacija
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    (Ne)kulturna mobilizacija

    Setam danas krajem, koji je inace poznat kao jedan od najmirnijih u nasem divnom gradu, sve obecava da ce slika do kraja ostati idilicna.Ali 'oces.Pocinje uzasna halabuka, mal' me nije raspalila kap-imam sta da vidim ... mladic, diskretno prica telefonom.
    Nebrojeno je mnogo ovih divnih ljudi koji bas umeju da koriste gorenavedenu spravu, a verujem da ste i vi imali cast da susretnete pojedine.Od ohih sto nam tim umecem ulepsavaju pozorisne i bioskopske predstave, predavanja, ispite, ... pa sve do ovog mog slucaja
    Zanima me sledece-da li je savremena era mozda prebrzo dosla za pojedine od nas u ovom konkretnom slucaju?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: (Ne)kulturna mobilizacija

    Paaa za takve ljude je chudo i obichan telefon, naviklo je to sa brda na brdo da se doziva. Al ako nishta uz naviku ka urlanju ide i ostatak karaktera koji je obichno zabava za nas ostale u autobusu. Josh ako urla gospodza u bundi tim bolje
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: (Ne)kulturna mobilizacija

    Nije baš da sam "Šojić na aparatu sa prs' u uvo", ali umem ponekad da budem glasna, naročito ako me osoba sa druge strane slabije čuje ili ako me nešto zasmeje Telefon ide na "silent mode" po pozorištima, bioskopima & ostalim ustanovama i u takvim situacijama se ne javljam na isti, ali tamo gde je atmosfera opuštena ne vidim razlog zašto bih šaputala da bih se vodila kao kulturna...

    Ako procenim da bih mogla nekom da extra da smetam, povučem se na neko mesto gde mogu da razgovaram onako kako to inače činim, a ne kao da kujem neku zaveru

    Brđani su mi uvek bili simpatični, nasmeješ se bre slatko takvi mi ne kvare dan dok samo telefoniraju...

    Pričam normalno i opušteno uvek
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: (Ne)kulturna mobilizacija

    Haha e josh da si chula gospodzu u bundi koja urla na nekom od narechja kako ce d ide u pozorishte hahahah, a prethodno beshe pravila neke poslovne kombinacije e to je bilo do jaja..

    A drugo ti nisi nekulturna, ti si Indijanac bre
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: (Ne)kulturna mobilizacija

    Citat HLEBmaster kaže:
    A drugo ti nisi nekulturna, ti si Indijanac bre
    Pa jes'... šta zna Nomad šta je telefon
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: (Ne)kulturna mobilizacija

    Jes, nije ga video od oNomaad..


    Elem jooj pazi sad ovo moji pe' minuta

    EJ BRE VAS DVOJE

    I ti Lebe i ti Skvo!!

    A A A?!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: (Ne)kulturna mobilizacija

    Moj otac ima taj rad da prica mobilnim pa onako podvikuje, jos ga cesto i prisloni uz usne ne bi li ga sagovornik bolje cuo. Ali nije mu zameriti, stariji covek...
      Vrh

Slične teme

  1. Kulturna dešavanja u dijaspori
    Autor vancouver u forumu Dijaspora
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 21.02.2015, 20:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •