Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 3
Strana 3 od 73 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 1087
  1. #31

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snaslo me da sam sa drustvom igrao bagminton cirka tri sata I to smo nasli da igramo po najvecoj sidzi od 11 - 2

    Crko sam

  2. #32

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    krecenje, dan treci...

  3. #33

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ah da ........ betonaza........dan treci ..... konacno kraj
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  4. #34

    11 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ah, znaci nisam jedina. znaci ovih dana sam se maltretirala sa malterisanjem i krecenjem sto kuce, sto shupe i jedva nekako prezivjeh. sad nam shupe blistaju, najljepse su u komsiluku, pa nek komsiji pacov crkne od zavisti. mama me vec hvali po komsiluku i provodadzise . ali sve bih ja to lakse podnijela da je bilo piva...naime, svaki dan sam drndala brata da bude faca, pa da trkne po par piva za majstoricu, ali mi je zelja ostala neuslisena. morati cu to nadoknaditi veceras na svirci...ah i da napomenem, ja jos uvijek cekam na licnu kartu (dovraga i bestraga)
    nattydread is coming to dinner

  5. #35

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasla me je gomila sudova i pola sata provedenih u kuhinji
    Evo, promenila sam potpis

  6. #36

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Znaci nije jos ni podne a ja sam vec
    Obicno krenem sat vremena pre predavanja, uobicajeno je to nekih 20ak min voznje + 20ak min trazenja parkinga znaci sasvim dovoljno da stignem na vreme. No ne lezi vraze, danas neki belaj na autoputu, kolona kilometarska i mic po mic vukao sam se sat vremena do faxa . Uparkiram se na neku livadicu , dobro jos i kaznu nisam popusio i sa malim zakasnjenjem stignem na prvo predavanje. Pa 15 minuta nije puno da se kasni . U medjuvremenu krene da pada kisa. Krelac naravno zaboravio da uzme kisobran iz kola, veselo nema sta. Da zlo bude jos vece sledece predavanje mi je skroz na drugom kraju kampusa, znaci 5 minuta tabanice po kisici. Pretrcim ja to nekako i dodjem tamo napola ovlazio. Prof ugnjavio da sam umalo i zaspao Zavrsi se i ta tortura a kisa vec je poprimila oblik manjeg pljuska. Izadjem vani pogledam nebo a ono ni trunka nade da kisa ubrzo da stane. Potpasem patikice ponovo i pici nazad na livadicu da palim kuci. Mislim vec posle par predjenih metara sam bio poprilicno mokar i nije imalo svrhe vise sklanjati se na suvo. Omanji pljusak je vec poceo da zesce pljusti i na kraju sam bio do gaca mokar. Uvucem se u kola picnem duvanje na max da me prosusi malcice krenem kuci i zaglavim ponovo u saobracajnoj guzvi i jedva se dovukoh. Previse nerviranja za jedan dan
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #37

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Još pre dva dana zakazala depilaciju. Došla danas u salon, a moja kozmetičarka bolesna. E, pa pošto ne mogu da odložim za drugi dan, ja brže-bolje u drugi salon (a bogami ima ih u mom komšiluku) koji mi je davno koleginica preporučila.
    Riba me je odrala. Grublju depilaciju u životu nisam imala, a nije da nemam visok prag bola. Nikad više tamo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #38

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašlo me to da nisam kupila kartu za Simply Red
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #39

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Neki mazgov pokidao buldozerom telefonki kabel, nemam fiksnog, u pm.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  10. #40

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    E sta nas danas snadje, bilo je to ovako...

    Dosli mi na ispit, sedimo svi zezamo se nismo se videli odavno. Ulazi posle nekog vremena asistent, sav zadihan ko da je trco za autobusom, i izjavljuje kako je promenjen format testa, pa umesto pitanja sa visestrukim izborom imamo esejska. Na pretnju sa nase strane, da se ne sali sa takvim stvarima, on krene da deli testove, a masa studenata spremnjena za skroz drugi tip ispita, pocinje naravno da se smeje jel ne veruje sta im je covek uradio, inace doticni smeh je prvi od stadijuma standardnog delirijumskog ponasanja, svojstvenog studentima psihologije na ispitima slicnog tipa...
    U sledecem momentu kolega dobacuje, "pa kako ce sad profesor da skuca ove rezultate u normalnu distribuciju" (poseban postupak profesorove obrade bodova i dodele ocena, koji nama ni posle detaljnog studiranja algoritma nema nikakvog smisla ), opet naravno talas smeha. Asistent utisava masu i kaze "pisite citko, vi kolega vas sam zapamtio da pisete uzasno", misleci naravno na mene, na sta ja odgovaram, "ma ne brinite, bice retko popunjen", studenti opet smeh. Asistent, "ma samo vi pisite stampano", naravno nisam mogao da ocutim, "pa ono ranije je i bilo stampano" opet talas smeha.
    Ismejali se mi siti, kao sad cemo da radimo, 4 ili 5 strana, 50 i kusur pitanja, ne verujes koliko linija za odgovore, medju kojima i mesta za formule ...
    Naravno 5 minuta kasnije smo svi bili napolju, i dalje umiruci od smeha i krenuli u potragu za otvorenom kafanom sa dovoljno mesta...
    Poruku je izmenio Mind_reset, 01.09.2006 u 20:18
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  11. #41

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    snaslo me sta i juce USB.inf
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #42

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Prica pocinje ovako...

    Ustanem ja danas oko 9:30h, popila kafu, doruckovala pa da polako krenem na ispit! Onda se setih, pa mogla bi se ja malo nasminkati i naravno krecem u zadnji cas!!!
    Posto krecem sa drugog kraja grada, presedam u drugi bus u centru, ali ja i prvi cekam 10 min. jer nemam red voznje! Konacno dolazi, gega se 20 min. i ja u centru silazim, a odatle mogu dva busa, ali nema ni jednig 15 min, kapirate da ja tu vec kasnim na ispit!!! Dolazi bus, ja nervozna, kad na sledecoj stanici ulazi kontrola, koja mi nije usla mesecima! Ludim, sreca imam kartu, ali usporavaju bus!!! Konacno sam na faxu, ali ne znam gde imamo ispit, odlazim na pogresan sprat, sva zadihana, jedva ih nalazim! E sad, ulazi profa i kaze imam malo iznenadjenje, nece vam se dopasti!!! Promenjen tip testa.
    Citat mind_reset kaže:
    Ulazi posle nekog vremena asistent, sav zadihan ko da je trco za autobusom, i izjavljuje kako je promenjen format testa, pa umesto pitanja sa visestrukim izborom imamo esejska. Na pretnju sa nase strane, da se ne sali sa takvim stvarima, on krene da deli testove, a masa studenata spremnjena za skroz drugi tip ispita, pocinje naravno da se smeje jel ne veruje sta im je covek uradio, inace doticni smeh je prvi od stadijuma standardnog delirijumskog ponasanja, svojstvenog studentima psihologije na ispitima slicnog tipa...
    To je delom i njegova prica, s'tim sto sam ja imala i lepu uvertiru!!!

  13. #43

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Ubola me osa! Drugi put u zivotu... Prst mi je u sekundi otekao, a i sada me nekako cudno boli...

  14. #44

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Sedim ja tako i igram se sa mojom igrackicom
    kad odjedno ne lezi vraze ono , probaj ja ponovo onako fino kad ona opet , ja jos jednom kad i ona ponovo .... e tu mi je doslo do prekida filma i

    no sada je sve po starom i ok , tako da ja ponovo mogu lepo da kuckam na
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  15. #45

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Sedim na nekom važnom predavanju, dajem sve od sebe da ostanem budna, jer čovek se ipak trudi da objasni šta, kako i zašto radi. Usred moje borbe sa sobom, počinje da zvoni telefon, prvo tiho, pa malo jače, i onda najjače... Tek tada prepoznajem zvuk svog telefona, panično uzimam torbu i izlećem napolje iz hale izvinjavajući se čoveku u trku. U hodniku vidim da je telefon bio isključem, što uvek radim, jako pazim da ga isključim u svim mogućim situacijama kada ne treba da zazvoni, ali ovaj put podsetnik je podivljao i nije mu uopšte bilo važno što je telefon isključen. Bar sam naučila da je funkcionisanje glupog podsetnika potpuno nezavistan od toga da li je telefon uključen ili ne!!!!

Strana 3 od 73 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •