Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 47
Strana 47 od 73 PrvaPrva ... 37454647484957 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 691 do 705 od ukupno 1087
  1. #691

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Meni danas kaze komsinica da me muci nesanica zato sto sam u horoskopu bik, a u podznaku jarac, pa kao rogonje su asocijacije na djavola...a svi znamo da djavo ne spava Sto vise rogova u horoskopskom znaku, to su vece sanse za nesanicu Mislim...ubi nas dosada...to me je danas snaslo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #692

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ja moje komšinice štipkam za guzu i pravdam im se da je to što sam rak u horoskopu
    kad se mora nije ni teško
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #693

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snasli su me majstori u 7h. Dogovor je bio da dolaze za 8h,ali eto....njima je ovako ipak vise odgovaralo.Ma sta se ja uopste i pitam.....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  4. #694

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Moram da se vratim na juce da bi ovo od danas imalo smisla.
    Temperatura nam je vec danima oko 30 stepeni pa ja juce iskoristila malo da se suncam, i zaspala.
    Mozete misliti kakva sam pregorela, a da sve bude jos komicnije imala sam zakazan solarijum danas u podne - i isla sam.
    Upravo sam se vratila i sad sam tek kao zapecena koka s hrskavom kozicom...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  5. #695

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Stigla su mi gazišta za stepenice Sad mogu da se penjem na potkrovlje kao prava lady čak i goozom da vrckam
    ...samo prvo moram da oribam terasu od kreča

  6. #696

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...peder jedan beogradski, razbicu mu glavu zato sto me ostavlja ...ide nazad u Srbiju...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #697

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Završavala neku glupost na poslu, donela virus na flash-u od kolege, ustanovila da će uskoro da mi crkne komp , pročitala tužan SMS-obaveštenje od banke o stanju na računu , posvađala se sa strankom, zamalo i sa dragim, pandur me obavestio da mi je danas istekla registracija, ništa mi ne ide od ruke.
    Odoh da lalam-nadam se , i da se bacim u zagrljaj gorepomenutom s kojim sam se zamalo posvađala.
    Valjda će sutra biti povoljniji raspored planeta.....
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #698

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    kupio sam nov usisivač i oprao zavese
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #699

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    kao fol nesto radim citav dan, zapocinjem sto stvari, a nista ne zavrsavam. nevjerovatno, ali veselim se to mi za vikend dolazi svekrva
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #700

    12 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Stigao mi je paket iz Srbije poslali su mi sve sto mi ne treba
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #701

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašao me divan miris bagremovog cveta.......proleće.

  12. #702

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...stojim u busu, bus staje na stanici i žena skače sa stolice i viče "majstoreeee ne otvaraaaaj vraaataaa ukralaaa je ženi novčaniiik!" osvrnem se oko sebe a novčanik pod mojim nogama, vozač otvori vrata i neka tetka otrča, a meni pade kamen sa srca, mislim se, jbt mogla sam još i ja naje.ba.i ...obožavam gradski autobus...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #703

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Baš sam mislila da se naspavam noćas, kad ono izrazito bučna i posećena (mislim da je između 30 i 40 automobila parkirano u našoj maloj ulici - ne pitajte kako su uspeli ) žurka u komšiluku (treća kuća do moje).


    Bar je dobra muzika!



  14. #704

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ma danas nisam ni mogla da pisem sta me je snaslo, zato sto me je juce snaslo... svasta.... Alamunja trcim niz stepenice ko da me neko juri.... i promasim zadnji stepenik! Poletela na glavacke, i u zadnjem trenutku ubacim u "povratnu" i tako me je posle vrat boleo, da nisam mogla ni da sedim ni da lezim
    neunistiva zlojebaba!

  15. #705

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ovaaaj, pa odakleN da pochnem kad sam ustala [nakon jedno 15/og snuza ] zakljuchila sam da postoji shansa da ne stignem na ispit pa sam se trkom spremila, i istrchala napolje, a nisam chak ni pogledala kroz prozor.. kad sam se sa Bumbarom nashla napolju videla sam da malo kishica pada.. zakljuchila sam da postoji shansa da me uhvati pljusak.. ali kad sam se setila one guzhve u podzemnoj, odma mi je pao mrak na ochi, pa je ipak potencijalni pljusak prevagnuo ma rek'o nece pljusak, tjeshila sam sama sebe.. i tako krenem.. i pogodila sam sve zakasnila sam na ispit i uhvatio me pljusak tako mokra sam sedila jedno 2h u nimalo toploj prostoriji nakon toga, krenula dalje, pjeshaka, pa me uhvatilo josh malo pljuska i tako sam pokisla onda jurila okolo.. u medjuvremnu sam se malchice osushila, pa sam opet po pljusku ishla po Bumbara i bila sam jedina koja je vozila bajs po danashnjoj pljushchini kad sam ushla u podemnu sa sve Bumbarom u sred popodnevne zhizhe, ljudi su me gledali u fazonu ala-je-ovoj-dobro-kad-se-po-'vakOvom-vremenu-djira uglavnom cedila sam sve sa sebe kad sam doshla, od starki na nogama do kape na glavi
    moomoo meee jooouu

Strana 47 od 73 PrvaPrva ... 37454647484957 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •