Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 44
Strana 44 od 73 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 1087
  1. #646

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    snaslo me to da mi je net puk'o 5 puta danas i da sam zbog toga
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  2. #647

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ...vratio se sa posla razmisljam oce kisa nece kisa ,ma tako moze ceo dan i tako princeza i ja odlucimo da idemo u parkic.Posto je pao dogovor da idemo na ljuljasku,uz put smo se "naoruzali",sokicem i slatkisima....Prilazimo i nailazimo na situaciju gde otac udara cerku po dupetu uz to komentarisuci "e pa slusaces ti sta ti se kaze"..(zaista nisam video razlog zasto to radi-a ionako razloga za to ja licno i ne mogu da nadjem)....Princeza sva zbunjena posto ja do sada ni glas nisam povisio kada je ona u pitanju digne ruke i kaze ...tajo,tajo uzmi me....ja je podizem a ona meni "tajo ja cu biti dobra i ti neces da se ljutis"....Srce mi je stalo,pogledao sam je poljubio i rekao :"ljubavi moja volim te najvise na svetu",a ona meni "i ja tebe tajo,ajde sad da se ljuljamo".....Evo i dok kuckam vratila mi se slika svega sto se desilo,slika koja ce mi verovatno ostati zauvek urezana u secanju ....
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  3. #648

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Jebeni drkadžija koji je vozio auto pored mene dok sam trčala i drkao gledajući me.


    (izvinjavam se na rečniku)



  4. #649

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Jebeni drkadžija koji je vozio auto pored mene dok sam trčala i drkao gledajući me.


    (izvinjavam se na rečniku)
    ...zar ne treba,kao,da ti imponuje?...mislim...kada neko drka na tebe,ono,kao,privlacna si i taj rad...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #650

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Uh, danas u marketu .... htela da kupim tulumbe i taman krenula rukom, kada neki kreten, izvlači ruku iz rafa i lize prste.
    Zgadio mi se zivot.
    Nisam kupila tulumbe , a baš su mi se jele
    Poruku je izmenio TVO.JA_, 11.04.2008 u 19:19
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #651

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zar ne treba,kao,da ti imponuje?...mislim...kada neko drka na tebe,ono,kao,privlacna si i taj rad...
    Da li bi tebi imponovalo da neko tako u po bela dana naleti na tvoje dete na ulici na putu za školu i izvadi kako ti to lepo kažeš tuki... ono, kao, privlačna ti ćerka (nemam nameru da vređam ovim)? To je za mene neprihvatljivo ponašanje. Manijaci se šetaju ulicama, bre.



  7. #652

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi tebi imponovalo da neko tako u po bela dana naleti na tvoje dete na ulici na putu za školu i izvadi kako ti to lepo kažeš tuki... ono, kao, privlačna ti ćerka (nemam nameru da vređam ovim)? To je za mene neprihvatljivo ponašanje. Manijaci se šetaju ulicama, bre.
    ...ajmo vevrice da zavrsimo ovu pricu...prvo...izvini,nisam znao da si toliko uzrujana...drugo...naravno da mi ne bi bilo prijatno i da bi mu ga odsekao...jednostavno,moj smisao za humor i zajebancije ne razume svako i evo,opet ti se javno izvinjavam...
    ... e sada...nisi ti tako mala...trebala si da uzmes ciglu i da mu razbijes glavudzu...mada bih ja,da sam na tvom mestu prisao kolima i pitao ga...macane...pa sto me ne pitas za sex...pobegao bi glavom bez obzira...ali ok...preterao sam...slazem se...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #653

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Jafa i smoki jos kad bi me snasao burek sa sirom, ne bih se bunila uVopste.
    Poruku je izmenio _baba_, 17.04.2008 u 20:53 Razlog: mucam zbog bureka :lol:
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #654

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ..e sve sami kvarovi aparata po kući ..i struja me zveknula danas...eto...

  10. #655

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Zovem cele nedelje faks ne bi li mi rekli vec napokon kada ce mi biti ispit.....kad ono,danas ja nazovem,a oni "Mozete sutra doci za 8h."
    Dobro sto nisu sacekali sutra...pa da mi kazu,"Dodjite za pola sata..." Strasno......
    Kao pocetkom nedelje nisu znali...pa da se covek i psihicki spremi....
    No...sta je tu je.Mislite sutra na mene.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  11. #656

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    ista situacija kao za Tami..
    zovem danas popodne da pitam kad mi je ispit, posto mi veoma ljubazna rece da ce biti od 21. do 24. aprila.. i ja sva bitna, reko na konju sam imam vremena da biflam do tada..
    kad ono, popodne mi rece zena da se pojavim sutra u 3 popodne
    ne znam kako sam joj rekla sam da se goni u tri lepe pizde materine a ne i sve ostalo sto mi je palo na pamet..
    nema teoretske sanse.. na mene nemojte sutra da mislite, jer necu izaci na ispit..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #657

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Crkao mi AC adapter za laptop u skoli i sav sedmodnevni trud ostao zarobljen na hard disku. Pokusala sam da iskoristim bilo koji adapter od postojeca 3 Dell laptopa iz laboratorije i naravno ni jedan ne pase jer glupi Dell mora sve da napravi razlicito. Zato sam morala da kupim novi AC adapter
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #658

    13 Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Razgovor sa venčanim kumom...
    Ženi se... ...
    Biću kuma, ma kumetina ...
    Sada sam sretna do Neba...



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #659

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašla me sila na wc u firmi. Joj, sva sreća da sam sama bila. Hahahaha, užas..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #660

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Снашао ме ред за уплату кабловске и Нета

Strana 44 od 73 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •